آخرین اخبار شرکت اپل

Horror

Valar Morghulis
کاربر سایت
Mar 16, 2010
4,234
نام
Mohammad
به نام خدا
Apple-logo.png

خوب همانطور که از تیتر معلومه در این تاپیک آخرین اخبار اپل رو پیگیری کرده و به بحث در موردشون میپردازیم.

به عنوان اولین خبر در پست اول میخوام اشاره ای داشته باشم به MAC App Store.

mac-app-store.jpg

پس از موفقیت خیره کننده App Store در iOS اپل به فکر یک App Store برای Mac OS X افتاده تا دسترسی شما را به نرم افزارهای رایگان و همینطور خرید نرم افزارهای پولی راحت تر کند.

این نرم افزارهای دارای دسته بندیهای مختلفی هستند ، مثلا دسته featured که اطلاعات نرم افزارهای برجسته ای رو در خود جای داده هست :

apps_gallery_featured_20110107.jpg

و بخش دیگری به نام top charts یا همون بهترینهای خودمون

apps_gallery_topcharts_20110106.jpg

و بخش Updates هم موجوده برای دسترسی بسیار راحت به آپدیت نرم افزارهای مختلف

apps_gallery_updates_20110106.jpg

شاید براتون جالب باشه بدونید از این مجموعه نرم افزار و بازی فقط در روز اول بیش از ۱ میلیون دانلود شد !!!

Aurlito

کاربر سایت
Feb 16, 2008
1,749
نام
چوبک
App Store: حقه ی جدید کپیتالیسم.
برنامه نویسها مجبورن روی آرکیتکچر زیبای سی پی یوهای سفارشی اپل و APIـه خوشدست OS/X برنامه بنویسن، اونوقت میان با 30% مالیات به اپل روی این شبکه ی ناب میفروشن.

حالا انگار مدت مدیدی نیست که گنو لینوکسها همشون پکیج منیجر دارن، و ویندوز هم که از بس ساپورت داره احتیاج به این حقه بازیها نداره. ایده ی "ناب" مستر جابز همانند ایده های قبلیش یعنی DRM توسط عده ای نادان (البته منظور آدمهای نادان مهم هست نه فن بویها) مورد تحسین قرار میگیره و باعث هایپ بیشابیش اپل در بازار میشه.

اینتل هم که با پیش پا انداختن آزادی پا به صف اپل گذاشت و با گذاشتن DRM روی سندی بریج آمپر حرامزادگی خود را به بالاترین درجه ی ممکن رساند.

گوگل هم که صادقانه آزادی شما را پایمال کرده و با Cloud Computing دست خریداران آینده ی نت بوک خود را با گره ی ملوانی بسته است.

مطمئنم اگر این محاقظه کاریها در آینده ادامه پیدا کند، مارکت شیر گنو لینوکس تا 10 سال بعد بیشتر از بقیه خواهد بود، این در صورتی است که مایکروسافت در ویندوز 8 به آزادی کاربران گند بزند. و البته استیو جابز که هلاک شود، اپل را هم با خود به گور خواهد برد چون اپل از زمان بازگشت وی شروع به رشد کرده و همانا با مرگ وی از بین خواهد رفت.

sadmanman

کاربر سایت
Jun 18, 2007
660
نام
Saeed
App Store: حقه ی جدید کپیتالیسم.
برنامه نویسها مجبورن روی آرکیتکچر زیبای سی پی یوهای سفارشی اپل و APIـه خوشدست OS/X برنامه بنویسن، اونوقت میان با 30% مالیات به اپل روی این شبکه ی ناب میفروشن.

حالا انگار مدت مدیدی نیست که گنو لینوکسها همشون پکیج منیجر دارن، و ویندوز هم که از بس ساپورت داره احتیاج به این حقه بازیها نداره. ایده ی "ناب" مستر جابز همانند ایده های قبلیش یعنی DRM توسط عده ای نادان (البته منظور آدمهای نادان مهم هست نه فن بویها) مورد تحسین قرار میگیره و باعث هایپ بیشابیش اپل در بازار میشه.

اینتل هم که با پیش پا انداختن آزادی پا به صف اپل گذاشت و با گذاشتن DRM روی سندی بریج آمپر حرامزادگی خود را به بالاترین درجه ی ممکن رساند.

گوگل هم که صادقانه آزادی شما را پایمال کرده و با Cloud Computing دست خریداران آینده ی نت بوک خود را با گره ی ملوانی بسته است.

مطمئنم اگر این محاقظه کاریها در آینده ادامه پیدا کند، مارکت شیر گنو لینوکس تا 10 سال بعد بیشتر از بقیه خواهد بود، این در صورتی است که مایکروسافت در ویندوز 8 به آزادی کاربران گند بزند. و البته استیو جابز که هلاک شود، اپل را هم با خود به گور خواهد برد چون اپل از زمان بازگشت وی شروع به رشد کرده و همانا با مرگ وی از بین خواهد رفت.

همه می دونیم پکیج منیجر های لینوکس برای App های فری هست پس تقریبا پولی به Developer نمی رسه
Cloud Computing هم آینده ی کامپیوتر هست. سیستم هایی مثل OnLive برای بازی Pandora برای موزیک Microsoft Online Office و ... پس فقط گوگل نیست. (فقط گوگل عجله داره که بازار رو بگیره تو دستش) الان ابونتو هم چند گیگ فضای Cloud میده برای فایل ها

• Like
Reactions: avercenter

Isildur

Rise and Shine Mr. Freeman
کاربر سایت
Dec 10, 2006
9,231
نام
امیرحسین
Cloud Computing یعنی کبک عزیز ما داریم بهت خدمات میدیم ، ولی یه چیزی جاش میخوایم ؟

کبک : چی دولوپر بزرگ خیرخواه دوست داشتنی ؟

دولوپر عزیز ؟ اطلاعاتت عزیزم !

کبک : اطلاعات چه خریه ، من سرعت میخوام ، ماله خودت !

دولوپر : سرتو بکن تو برف و از این پیشرفت شگرف لذت ببر عزیزم :d

Horror

Valar Morghulis
کاربر سایت
Mar 16, 2010
4,234
نام
Mohammad
Apple iOS 4.3 Beta

خوب سیستم عامل iOS جدید بتا ریلیز شد ، از امکانات این سیستم عامل میشه به موارد زیر اشاره کرد :

4lfb3zmutjadsw6aen82.png

آیکون اختصاصی برای فیس تایم

guf495bjw1hissg2arcj.png

آگهی های فول اسکیرین

27n0609t6u57ig73ppa3.jpg

گذینه جدید برای انتخاب بین mute و rotation lock

gr1gxuwxdd31zbf3oip.jpeg

فونت جدید

wfyruoo5vx1hmei5uhov.jpg

قابلیت جدید multitouch gestures (این فوق العادست ، به جان خودم دکمه Home رو پر پر میکنه :d )

cpwt22aklu949i0h88z.jpg

ایر پلی کامل برای تمام وسایلی که از این قابلیت پشتیبانی کنند

آخرین ویرایش:

Horror

Valar Morghulis
کاربر سایت
Mar 16, 2010
4,234
نام
Mohammad
hero_verizon20110111.jpg

آیفون ۴ در Verzion
خوب بزرگترین ارائه دهنده خدمات شبکه در آمریکا هم از این پس آیفون ۴ ارائه میدهد.

شاید برای شما جالب میشه بدونید که آیفون ۴ Verzion با مابقیه آیفون ۴ ها در طراحی آنتن متفاوت خواهد بود و در آنتن دهی به هیچ عنوان مشکل نخواهد داشت (هر چند که من خودم همین الان از آیفون ۴ استفاده میکنم و اصلا مشکلی از نظر آنتن دهی ندارم). اون خط بالای دکمه های ولوم گواه همین موضوع هست.
قیمت آیفون ۴ Verzion با آیفون ۴ AT&T تفاوتی نخواهد داشت و هر دو با قیمت ۱۹۹ دلار برای ۱۶ گیگ و ۲۹۹ دلار برای ۳۲ گیگ عرضه خواهند شد.

تاریخ عرضه آیفون ۴ برای مشتریان جدید از ۱۰ فوریه و برای کاربران فعلیه Verzion از ۳ فوریه خواهد بود.

Horror

Valar Morghulis
کاربر سایت
Mar 16, 2010
4,234
نام
Mohammad
countdown-hero-title20110114.gif

Apple%20Download%2010000%24%20Gift%20Card.png

بله همانطور که همه چیز از عکس مشخص هست چیزی نمانده تا دانلود از مک اپ استور به عدد شگفت انگیز ۱۰ میلیارد یا همون ۱۰ بیلیون برسد ، اگه خوش اقبال باشید و دانلود آخر برای شما باشد ، شما برنده یک اپل گیفت کارت ۱۰ هزار دلاری خواهید شد. :>

لینک صفحه اصلی

• Like
Reactions: ASHIHARA

Horror

Valar Morghulis
کاربر سایت
Mar 16, 2010
4,234
نام
Mohammad
کیبرد لیزری برای آیپد ،‌ آیفون و مک

magiccubehero234234343.jpg

شاید اپل در نمایشگاه CES رسما شرکت نکند اما همیشه در این نمایشگاه پر هست از محصولات جانبی برای محصولات این شرکت.
در اینجا کیبرد لیزری (مجازی) به نام Magic Cube مشاهده میکنید که با قیمت ۲۰۰ دلار قابل تهیه هست.
این وسیله به کمک بلوتوس به دیوایس شما متصل میشود.
اگر این وسیله پاش به ایران برسه قطعا یکیش رو میخرم.

• Like
Reactions: koorosh sh

Horror

Valar Morghulis
کاربر سایت
Mar 16, 2010
4,234
نام
Mohammad
مشکل در آپدیت MAC OS X 10.6.6

اگه قصد به روز رسانی دستگاه مکتون رو به نسخه ۱۰.۶.۶ رو دارید ، دست نگه دارید.
این نسخه در خیلی از دستگاه ها مشکل کندیه زیادی رو ایجاد میکنه.

فعلا خبره بیشتری در دسترس ندارم.

sadmanman

کاربر سایت
Jun 18, 2007
660
نام
Saeed
مشکل در آپدیت MAC OS X 10.6.6

اگه قصد به روز رسانی دستگاه مکتون رو به نسخه ۱۰.۶.۶ رو دارید ، دست نگه دارید.
این نسخه در خیلی از دستگاه ها مشکل کندیه زیادی رو ایجاد میکنه.

فعلا خبره بیشتری در دسترس ندارم.

خودم آپدیت کردم مشکلی نداره

Horror

Valar Morghulis
کاربر سایت
Mar 16, 2010
4,234
نام
Mohammad
خودم آپدیت کردم مشکلی نداره

برای بعضی ها مشکل نداره !‌ اما مثلا پدر من رو در آورده !!! :|
جالبه رو بعضی سیستم ها هم عالی بوده به طوری که دمای سیستم رو پائین هم آورده اما رو سیستم من که واقعا گند زده.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر