کانورت کردن topmenu قابل اجرا در (310,330)

Reza Modanloo

کاربر سایت
Mar 25, 2007
1,231
نام
Reza
چشم قانع شدم
خوب خودت رو با ما مقايسه نکن ديگه هاجی
نگاه کن کنار آيديت زده مدير
کنار يوزر منم تو بازی سنتر زده کاربر
پس در اين ضمينه زياد حرفه اي نيستم!
حالا زحمت بکش بگو من چه غلط کنم اين رديف شه ؟
امروز قرار بود واسه جايی اين رو رديف کنم که نشد کارم افتاد فردا
اگه زحمت شو بکشی ممنون ميشيم
اگه بشه که نميشه 10 تا تشکر ميزنم:biggrin1:

Mahdi Co

کاربر سایت
Nov 3, 2006
681
نام
مهدی
میلاد جان من این کارو کردم مو به مو:biggrin1: ولی جواب نداد XMB نتونست بالا بیاد (3.3) دارم من... مشکل از کجاست به نظرت؟؟

Reza Modanloo

کاربر سایت
Mar 25, 2007
1,231
نام
Reza
داداش هيچکس نتونست نصب کنه
ما هم اينجا سره کاريم
اين دمز ها اصلاً کار نميکنن
کسی هم نيست که اينارو ميزاره يه راهی هم نشون ما بده

M3hD1

Fade to Black
کاربر سایت
Sep 24, 2005
1,943
نام
LiND
دوست عزيز Reza Shekarchi

با توجه به pm اي دادي. من الان تست كردم روشي كه ميلاد نوشته كاملا عملي هست.

من باز يه توضيح ميدم اميدوارم مشكل حل بشه.(توضيحات همونه تقريبا)

1.اول RCO Editor v1.13 و topmenu_plugin.rco رو كه لينكش صفحه قبلي هست دانلود كن.

2.يه تاپ منو كه دوست داري براي PSP ات استفاده كني رو دانلود كن. مثلا اين كه من لينك ميدم (من اينو تست كردم جواب داد)
http://www.pspculture.co.uk/black-and-white-psp-xmb-theme/

بعد بازش كن داخل فولدري با نام مثلا Black & White

3.برنامه RCO Editor رو اجرا كن روي Open RCO كليك كن و به فولدر Black & White كه ايجاد كردي برو و فايل topmenu_plugin.rco رو Open كن. بعد يكي از آيكون ها كه ميخواي تغيير بدي رو انتخاب كن مثلا [MIG] tex_photo رو انتخاب كن كه براي آيكون Photo هست.بعد روي Extract كليك كن و يه اسمي بهش بده و ذخيرش كن مثلا Photo.bmp

4.حالا دوباره Open RCO رو بزن و حالا topmenu_plugin.rco كه از اينترنت دانلود كردي (لينكش صفحه قبل هست) رو انتخاب كن و روي [MIG] tex_photo كليك كن و بعد روي Replace كليك كن و فايل Photo.bmp رو كه مرحله قبل درست كردي رو انتخاب كن بعد برنامه رو ببند.(فايل روي هموني كه قبلا بود ذخيره ميشه)

5.به ريكاوري برو و فلش 0 رو بصورت درايو ايجاد كن.

6. به ادرس x:\vsh\resource برو و اون فايلي كه ايجاد كردي رو كپي كن اينجا (همون فايلي كه از اينترنت دانلود كردي و بعد تغييرش دادي ، از پوشه Balck & White كپي نكني يه وقت)

7. بعد PSP رو ريست كن و وقتي بياد بالا اون آيكن جايگزين ميشه. اينم عكس همين آيكوني كه من خودم ايجاد كردم و ازش عكس گرفتم كه واقعا باور كني كه اين روش عملي هست.

136fs625352.jpg

اين تاپ منو كه ايجاد ميكني حدود 250 كيلو بايت هست اگه جا نداشتي اون مقاله رو بخون و فونت هاي اضافه رو پاك كن كه 2.5 مگ فضاي خالي ايجاد ميشه بنابراين ديگه مشكلي از لحاظ حجم نيست.

من اينو روي 3.30 تست كردم و كاملا جواب داد عكسشم برات گذاشتم اگه ميخواي كل ايكون ها رو تغيير بدي ميتوني از Extract all و Replace all استفاده كني. اول با يدونه شروع كن ببين جواب ميده يا نه بعد كلشو تغيير بده.

اميدوارم ياد گرفته باشي.

Reza Modanloo

کاربر سایت
Mar 25, 2007
1,231
نام
Reza
6. به ادرس x:\vsh\resource برو و اون فايلي كه ايجاد كردي رو كپي كن اينجا (همون فايلي كه از اينترنت دانلود كردي و بعد تغييرش دادي ، از پوشه Balck & White كپي نكني يه وقت)

تموم شد
يکی يکی هم نکردم و همه رو باهم انجام دادم
نصب شد ، دستت طلا
آقا ميلاد زحمت کشيد نوشت توضيح دقيق نداد
مشکل من همينجا بود
راستی دستگات چقدر خوشکله
چجوری شبيه XP کردی
بی نصيب نزار ديگه:biggrin1:

Mahdi Co

کاربر سایت
Nov 3, 2006
681
نام
مهدی
آقا من 1 مورد امتحان کردم جواب نداد!!! پس اینو بگین که رو همه TOPMENU ها جواب نمیده.
اتفاقا واسه همون PSpCluture بود ولی جواب نداد...

Mahdi Co

کاربر سایت
Nov 3, 2006
681
نام
مهدی
كدوم؟ لينكشو بده منم يه تست كنم.

مهدی جان اینم لینکش اگه تست کردی جواب داد لطف کن یه جا آپلود کن منم دانلود کنم...من که 2 بار انجام دادم هر 2 بار بالا نیومد!! این آیکون ها خیلی با حالن البته خود پسره تو PSpCultuRe کانورت کرده ولی قسمت Network آیکون نداره...حالا شما تست کن نتیجه رو بگو
لینک دانلود

M3hD1

Fade to Black
کاربر سایت
Sep 24, 2005
1,943
نام
LiND
مهدی جان اینم لینکش اگه تست کردی جواب داد لطف کن یه جا آپلود کن منم دانلود کنم...من که 2 بار انجام دادم هر 2 بار بالا نیومد!! این آیکون ها خیلی با حالن البته خود پسره تو PSpCultuRe کانورت کرده ولی قسمت Network آیکون نداره...حالا شما تست کن نتیجه رو بگو
لینک دانلود

دوست گرامي

من تبديل كردم و مشكلي نداشت ميتوني از زير دانلودش كني، پيوست كردم.

اينم يه عكس ازش كه خودم گرفتم:

137fs624646.jpg

روي 3.40 OE من تست كردم جواب داد. به احتمال خيلي زياد روي 3.30 و 3.10 OE هم كار ميكنه.

موفق باشيد.

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر