آموزش هک 6.35

bioroot

کاربر سایت
Dec 24, 2010
20
PSP 6.31/6.35 to 6.20 Downgrader Released

خوب دیدم کسی آموزش نمیده گفتم خودم بگم:
اگر شما psp با فریم ویر 6.31 یا 6.35 دارید میتونید با چندتا مرحله ساده دانگرید کنیدبه6.2...
6.31/6.35 to 6.20 Downgrader R1
PSP 6.20 Official Firmware
PSPgo 6.20 Official Firmware
بعد از دانلود فایل های بالا فایل اول رو از حالت فشرده خارج کنید و پوشه psp رو به روت مموری انتقال بدید...(یعنی همون پوشه downgrader رو به psp/game ببرید)...
بعد هم فایل update رو به psp/game/UPDATE انتقال بدید...
حالا psp تون رو از حالت هک خارج کنید ودر در قسمت game برنامه 6.35 downgrader رو اجرا کنید...مراحل بعدش رو خودش بهتون میگه...
پ.ن:بهتره شارژ psp full و ترجیها به اداپتور وصل باشه...
من و هکر و هیچ کس دیگه ای مسئولیت مشکلات احتمالی رو بر عهده نمیگیریم...ولی فکر نکنم مشکلی داشته باشه...من خودم رو3004 انجام دادم...تو هیچ سایتی هم کسی از بریک شدن خبری نداده...ولی به هرحال اگه فکر میکنید تواناییش رو ندارید انجام ندید...;)
منبع:PSP 6.31/6.35 to 6.20 Downgrader Released
رو هم بخونید بد نیست...

shylord

کاربر سایت
Nov 24, 2009
310
نام
حمید
اگر شما psp با فریم ویر 6.31 یا 6.35 دارید میتونید با چندتا مرحله ساده دانگرید کنیدبه6.2...
بعد از دانلود فایل های بالا فایل اول رو از حالت فشرده خارج کنید و پوشه psp رو به روت مموری انتقال بدید...(یعنی همون پوشه downgrader رو به psp/game ببرید)...
حالا psp تون رو از حالت هک خارج کنید ودر در قسمت game برنامه 6.35 downgrader رو اجرا کنید...مراحل بعدش رو خودش بهتون میگه...
من و هکر و هیچ کس دیگه ای مسئولیت مشکلات احتمالی رو بر عهده نمیگیریم...ولی فکر نکنم مشکلی داشته باشه...من خودم رو3004 انجام دادم...تو هیچ سایتی هم کسی از بریک شدن خبری نداده...ولی به هرحال اگه فکر میکنید تواناییش رو ندارید انجام ندید...;)
رو هم بخونید بد نیست...
خوب 6.20 چه ویژگی نسبت به 6.35 داره ؟
در اجرای بازیها که فکر کنم مثل هم باشن

ghofli

کاربر سایت
Dec 25, 2010
112
رو هم بخونید بد نیست...

من از هک خارج نکردم با همون پرو اجرا کردم راحت اجرا شد
فقط پوشه game رو منتقل کنید اخر سر هم اگه صفحه ابی شد دایره بزنید

cooroot

کاربر سایت
Sep 13, 2008
69
نام
حسین
من با PSPgo بدون مشکل دانگرید کردم البته با 6.35 هیچ فرقی نداره اما قراره قابلیت اجرای بازیهای PS1 توی 6.20TN-D وجود داشته باشه

In addition to the TN-C update, Total_Noob also announced a few features he plans on adding to the next update 6.20 TN-D, including POPS support (aka the PS1 playback everyone has been wanting) and improved NAND protection.

.
.
...

tmc

کاربر سایت
Jan 16, 2011
44
من با PSPgo بدون مشکل دانگرید کردم البته با 6.35 هیچ فرقی نداره اما قراره قابلیت اجرای بازیهای PS1 توی 6.20TN-D وجود داشته باشه

In addition to the TN-C update, Total_Noob also announced a few features he plans on adding to the next update 6.20 TN-D, including POPS support (aka the PS1 playback everyone has been wanting) and improved NAND protection.

.
.
...

گفته در آبدیت بعدی ساپورتps1 اضافه میشه، الوعد وفا.​
هر وقت تایید شد ما هم دانگرید میکنیم.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر