آموزش هک 6.35

hdxc

کاربر سایت
Apr 29, 2011
1,581
نام
امیرحسین
سلام دوستان عزیز من یک عدد PSP 2001 دارم که ورژنش 5.50 بود و من به ورژن 6.35 اپدیتش کردم اما فایل کپی خورش رو PSP تا مرحله ضربدر پیش می ره و وقتی می خوای ضربدر بزنی که تمام بشه و بره تو داشبورد PSP و دیگه بازی اجرا بشه ضربدر اخر اجرا نمی شه و PSP قفل می شه و فقط با خاموش و روشن کردن درست می شه و کپی خور موقت هم که می کنم وقتی میری تو بازی دکمه HOME رو که میزنی بعد میخوای خارج بشی از بازی دکمه کار نمیکنه در صورتی که دکمه سالمه و منوی خارج شدن هم باز میشه اما دکمه کار نمیکنه و با همون HOME بر میگرده تو بازی و فقط تنها راه خاموش کردنه کسی نمیدونه من باید چکار کنم اگه میدونه کمک کنه ممنونم
دکمه ی X خرابه؟یا وقتی میخواین پی اس پی رو کپی خور کنید پی اس پی تون قفل می کنه؟
یه توضیح واضحتر بدید من که هیچی نفهمیدم:D

chris66001

کاربر سایت
Feb 10, 2011
413
نام
محمد
سلام دوستان عزیز من یک عدد PSP 2001 دارم که ورژنش 5.50 بود و من به ورژن 6.35 اپدیتش کردم اما فایل کپی خورش رو PSP تا مرحله ضربدر پیش می ره و وقتی می خوای ضربدر بزنی که تمام بشه و بره تو داشبورد PSP و دیگه بازی اجرا بشه ضربدر اخر اجرا نمی شه و PSP قفل می شه و فقط با خاموش و روشن کردن درست می شه و کپی خور موقت هم که می کنم وقتی میری تو بازی دکمه HOME رو که میزنی بعد میخوای خارج بشی از بازی دکمه کار نمیکنه در صورتی که دکمه سالمه و منوی خارج شدن هم باز میشه اما دکمه کار نمیکنه و با همون HOME بر میگرده تو بازی و فقط تنها راه خاموش کردنه کسی نمیدونه من باید چکار کنم اگه میدونه کمک کنه ممنونم

احتمالا جای دکمه O و X عوض شده شما با O امتحان کن ببین درسته اگه مشکل از این نبود به 6.39 آپ کن درست میشه

final fantasy

کاربر سایت
Aug 23, 2006
39
نام
محسن
باسلام
من یه psp 2000 دارم که خودم هک موقتش کردم(با برداشتن باطری میره هکش) ورژن فریمورم هم 5.03 هست
میخاستم ببینم اگر بخوام هک دائمش کنم چیکار باید کرد؟
اگر امکانش هست یه روند برام بزارید تا طبق اون عمل کنم (چی دانلود کنم و از کجا شروکنم؟)

یدونه خوب و راحتش رو بزار دمت گرم به خدا وسط این هم تاپیک بد بخت شدم آخرم هیچی نفهمیدم
ممنون

M3hD1

Fade to Black
کاربر سایت
Sep 24, 2005
1,943
نام
LiND
باسلام
من یه psp 2000 دارم که خودم هک موقتش کردم(با برداشتن باطری میره هکش) ورژن فریمورم هم 5.03 هست
اگر امکانش هست یه روند برام بزارید تا طبق اون عمل کنم (چی دانلود کنم و از کجا شروکنم؟)

یدونه خوب و راحتش رو بزار دمت گرم به خدا وسط این هم تاپیک بد بخت شدم آخرم هیچی نفهمیدم
ممنون
باید نوع مادربردت رو بگی که بشه راهنمایی کرد
برنامه PSPident رو دانلود کن بریز رو دستگاهت اجرا کن عکس بگیر بذار اینجا

final fantasy

کاربر سایت
Aug 23, 2006
39
نام
محسن
quote_icon.png
نوشته شده توسط final fantasy

باسلام

ممنون
دانلود کردم ولی وقتی کپیش میکنم توی پوشه game پی اس پی بعد نمیدونم چیکارش کنم
چون توی قسمت بازی ها هیچی اضافه نمیشه
اگه ممکنه راهنمایی بفرمایید
ممنون

final fantasy

کاربر سایت
Aug 23, 2006
39
نام
محسن
باسلام

ممنون

بفرمایید
34394571700764035328.bmp

با کلی بدبختی موفق شدم
حالا چیکار کنم؟ (راستی من آموزش هک دائم میخوام نه موقت - چون موقت دارم خودم دی:)

آخرین ویرایش:

final fantasy

کاربر سایت
Aug 23, 2006
39
نام
محسن
یادش بخیر سه چهار سال پیش تو این سایت تا یه پست میزدی 5 مین بعد جوابت رو داده بودند
الآن من دو روزه این پست رو زدم ولی هیچی به هیچی!!!!!!
در عجبم!!!!!
یعنی هیچکس؟؟؟؟!!!!

lucky one

کاربر سایت
Dec 2, 2010
436
سلام
کسی میتوانه این فایل یه جا دیگه واسم اپدیت کنه
از انجایی که فریم ویر 5.50 GEN D3 تا فریم ویر 9.90 را ساپورت می کند در هنگام ورود به فریم ویر 6.20 با ارور مواجه می شویم پس:
ابتدا فایل های زیر را دانلود کنیدکسانی که فایل های آپدیت به 5.50 GEN D3 را دارن نیازی به دانلود ندارن!)
لینک دانلود!
سپس همه فایل ها را به قسمت روت مموری اضافه کنید
سپس از طریق قسمت GAME برنامه رو اجرا کنید!
حالا گزینه ی flash install ofw 5.50 را انتخاب کنید و بعد از پایان مموری رو فرمت کنید(فایل های آپدیت قبلی رو پاک کنید کفایت می کنه!)
خیلی ضروریه اگه میشه کمک کنید

M3hD1

Fade to Black
کاربر سایت
Sep 24, 2005
1,943
نام
LiND
سلام
کسی میتوانه این فایل یه جا دیگه واسم اپدیت کنه
از انجایی که فریم ویر 5.50 GEN D3 تا فریم ویر 9.90 را ساپورت می کند در هنگام ورود به فریم ویر 6.20 با ارور مواجه می شویم پس:
ابتدا فایل های زیر را دانلود کنیدکسانی که فایل های آپدیت به 5.50 GEN D3 را دارن نیازی به دانلود ندارن!)
لینک دانلود!
سپس همه فایل ها را به قسمت روت مموری اضافه کنید
سپس از طریق قسمت GAME برنامه رو اجرا کنید!
حالا گزینه ی flash install ofw 5.50 را انتخاب کنید و بعد از پایان مموری رو فرمت کنید(فایل های آپدیت قبلی رو پاک کنید کفایت می کنه!)
خیلی ضروریه اگه میشه کمک کنید
چرا میخوای به 6.35 آ‍ پدیت کنی؟
مشخصات دستگاهتو میگی؟

lucky one

کاربر سایت
Dec 2, 2010
436
چرا میخوای به 6.35 آ‍ پدیت کنی؟
مشخصات دستگاهتو میگی؟
سلام
اره میخوام اپدیت کنم هر بازی روش میزارم اجرا نمیکنه
فکر کنم psp3000هستش فریموارش Firmware 5.50 Prome-2
هستش میخوام اپدیت کنم میگه دستگاه 9.90 میباشد اپدیت نمیکنه یه کمکی کنید

M3hD1

Fade to Black
کاربر سایت
Sep 24, 2005
1,943
نام
LiND
سلام
اره میخوام اپدیت کنم هر بازی روش میزارم اجرا نمیکنه
فکر کنم psp3000هستش فریموارش Firmware 5.50 Prome-2
هستش میخوام اپدیت کنم میگه دستگاه 9.90 میباشد اپدیت نمیکنه یه کمکی کنید
نمیخواد این فیرمور رو بریزی
اگه ۳۰۰۰ داری و 5g به پایین هست میتونی با 6.20 دا‌ئم کپی خور کنی اگر نه میتونی همون ۶.۶۰ رو از تاپیکش بریزی.
برای اینکه بفهمی چه نوع دستگاهی داری برنامه PSPident رو دانلود کن بریز رو دستگاهت اجرا کن عکس بگیر بذار اینجا یا اینکه خودت نگاه کن ببین دقیقا چی نوشته

lucky one

کاربر سایت
Dec 2, 2010
436
نمیخواد این فیرمور رو بریزی
اگه ۳۰۰۰ داری و 5g به پایین هست میتونی با 6.20 دا‌ئم کپی خور کنی اگر نه میتونی همون ۶.۶۰ رو از تاپیکش بریزی.
برای اینکه بفهمی چه نوع دستگاهی داری برنامه PSPident رو دانلود کن بریز رو دستگاهت اجرا کن عکس بگیر بذار اینجا یا اینکه خودت نگاه کن ببین دقیقا چی نوشته
سلام
رفتم تو این مسیریکه دادی چیزی پیدا نکردم
حالا اپدیت نمیشه هر فریمواری روش میریزم میگه اپدیت شما 9.90 میباشد نمیشه دانگریدش کرد

mehran

کاربر سایت
Jul 16, 2006
809
نام
Wander
سلام
کسی میتونه کمک کنه
psp Fat 1004
5.5 GEN-D3
هر اپدیتی که میریزم پیغام میده ورژن شما 9.90 هست و احتیاجی به اپدیت نداره

M3hD1

Fade to Black
کاربر سایت
Sep 24, 2005
1,943
نام
LiND
سلام
رفتم تو این مسیریکه دادی چیزی پیدا نکردم
حالا اپدیت نمیشه هر فریمواری روش میریزم میگه اپدیت شما 9.90 میباشد نمیشه دانگریدش کرد

سلام
کسی میتونه کمک کنه
psp Fat 1004
5.5 GEN-D3
هر اپدیتی که میریزم پیغام میده ورژن شما 9.90 هست و احتیاجی به اپدیت نداره
دکمه Select رو بزن USB device رو روی Flash0 بذار
بعد با کابل به PC وصلش کن
به آدرس \vsh\etc\ برو و فایل version.txt رو باز کن
خط اول 9.90 رو به 5.50 تغییر بده و سیو کن
بعد هم USB device رو دوباره به Memory stick برگردون
و بعد آپدیت کن

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند