نحوه دانگريد Psp 3000و Psp 2000v3

danial1

کاربر سایت
Oct 24, 2007
274
پست اول رو ویرایش کردم
مراحل رو درست طی کنید!

نمی دونم چرا انقدر علاقه دارید دانگرید کنید 6.20 چشه؟!

والا بخدا خودمم موندم که این کار رو بکنم یا نه ؟ واقعیتش فقط و فقط بخاطر این میخوام این کار رو بکنم که دیگه نخوام بعداز هر بار خاموش روشن کردن دستگاه مراحل اجرای پاتاپون و hen و ایزو لودر رو انجام بدم ، وگرنه تا حالا که با 6.20 مشکلی نداشتم . شایدم بیخیال شدم .

taherism

کاربر سایت
Mar 30, 2007
2,225
نام
سید حمید طاهری
والا بخدا خودمم موندم که این کار رو بکنم یا نه ؟ واقعیتش فقط و فقط بخاطر این میخوام این کار رو بکنم که دیگه نخوام بعداز هر بار خاموش روشن کردن دستگاه مراحل اجرای پاتاپون و hen و ایزو لودر رو انجام بدم ، وگرنه تا حالا که با 6.20 مشکلی نداشتم . شایدم بیخیال شدم .
شما اِستَن بای کن دیگه نیازی نیست هِی برید تو پاتاپون!
من خودم از همون اول 3 باز بیشتر کپی خور نکردم!

hamed.sharafi

کاربر سایت
Mar 10, 2010
101
نام
singlepboy@yahoo.com
متاسفانه 6.20 خیلی باگ داره هنوز ... من بازم به 6.20 آپدیت کردم ... اما بعضی از بازی ها اجرا نشد . الان دوباره رفتم به همون 5.03 . تو 5.03 هم که این chicken پدر آدم رو در میاره ! مگه اجرا میشه لنتی ... !!! امیدوارم زودتر یه روش بهتر بیاد . راستی بچه ها hbl اجرا کردن خیلی راحتتر از chicken اجرا کردنه . اینه که اگر تنها دلیلتون از این کار اجرا نکردن hbl هستش بگم که سخت در اشتباهید . از چاله میوفتید تو چاه ...
اما فکر کنم حالا فهمیدم این روش ریسکی نداره . فقط به این دلیل میگن ریسک که اگر به هر دلیلی update ناقص انجام بشه دیگه راهی برای unbreak کردن نیست ... نه pandora battri به داد آدم میرسه و نه mod chip و چیزای دیگه ...
در کل احتمال faild شدن کمه البته با رعایت مطالب بالای صفحه ...

hamed.sharafi

کاربر سایت
Mar 10, 2010
101
نام
singlepboy@yahoo.com
البته اینم اضافه کنم ظاهرا تو 5.03 gen چه دکمه خاموش رو یه بار بزنی و چه نگه داری psp میره تو standby !!!
برای اینکه کپی خور بپره 2 تا حالت باقی میمونه . یکی اینکه بازی که میکنید psp هنگ کنه که واسه من 2 بار پیش اومد . یکی دیگه اینکه برق psp به هر نحوی قطع بشه ...

hani-kb

کاربر سایت
Sep 21, 2010
102
نام
هاني
البته اینم اضافه کنم ظاهرا تو 5.03 gen چه دکمه خاموش رو یه بار بزنی و چه نگه داری psp میره تو standby !!!
برای اینکه کپی خور بپره 2 تا حالت باقی میمونه . یکی اینکه بازی که میکنید psp هنگ کنه که واسه من 2 بار پیش اومد . یکی دیگه اینکه برق psp به هر نحوی قطع بشه ...
من که نگه میدارم کلا خاموش میشه؟:-/

hamed.sharafi

کاربر سایت
Mar 10, 2010
101
نام
singlepboy@yahoo.com
راهی برای آنبریک کردن PSP3000 نیومده؟

اگر اومده بود میشد هر بلایی سرش آورد ... :d
اگر میخوای dump کنی با روش بالا انجام بده . 1% شاید احتمال خرابی باشه ... اونم فقط از نظر باطری ... تو نظر های فرومهای خارجی ندیدم کسی با این روش break شده باشه ... اگر هم خیلی نگرانید صبر کنید . روز به روز وضع 6.20 بهتر میشه ...

taherism

کاربر سایت
Mar 30, 2007
2,225
نام
سید حمید طاهری
ببينم psp go هم با همين روش هك مي شه؟
نه اگر بکنید 100% با بریک مواجه می شید!
من که نگه میدارم کلا خاموش میشه؟:-/
الان 5.03 gen c هست دیگه ؟ چون اگر 5.03 hen باشه با نگه داشتن دکمه پاور گپی می پره! ولی gen c نمی پره!
راهی برای آنبریک کردن PSP3000 نیومده؟
نه

تو 5.03 هم که این chicken پدر آدم رو در میاره ! مگه اجرا میشه لنتی ... !!!
شما که می گفتی با کپی پیست کردن!عکس ها هیچ مشکلی نداری ، سریع لود می شه!

kordlo

کاربر سایت
Dec 14, 2010
118
نام
مهدی
دوستان همه مراحل رانجام میدم ولی موقع آپدیت کردن به 5.03_ psp خاموش میشه؟علت از چی میتونه باشه؟:(:-/مدل پی اس پیم 3004

hamed.sharafi

کاربر سایت
Mar 10, 2010
101
نام
singlepboy@yahoo.com
دوستان همه مراحل رانجام میدم ولی موقع آپدیت کردن به 5.03_ psp خاموش میشه؟علت از چی میتونه باشه؟:(:-/مدل پی اس پیم 3004

restore factori کن . مموری رو فرمت کن از اول اجرا کن ... با دقت مرحله به مرحله . جایی اگر یه ذره شک داشتی بپرس ... انشالا حل میشه ...

hamed.sharafi

کاربر سایت
Mar 10, 2010
101
نام
singlepboy@yahoo.com
شما که می گفتی با کپی پیست کردن!عکس ها هیچ مشکلی نداری ، سریع لود می شه!

2-3 بار بدون مشکل انجام شد ... برام خیلی عجیبه اما فعال کردنش یه جورایی شانسیه !!! نه ربطی به فرمت مموری داره نه restore factory نه umd نه هیچ چیز دیگه . به نظرم تعداد عکسها یه وقفه تو اجرای chicken میندازه که این وقفه اگر یه ذره کم و زیاد شه کار نمیکنه !

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر