آموزش برنامه PCSX2 (تنها شبیه ساز Ps2 برای PC)

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Rezahajizadegan

کاربر سایت
Oct 1, 2005
2,589
یه موقع می گفتید با این برنامه می شه کشتی کج قبلی رو اجرا کرد.
کشتی کج جدیده هم می شه اجرا کرد؟
تیکن 4 رو چی؟
آیس کمبت 4 رو هم میشه پلی کرد؟
من منظورم پلی کامله نه مثل گاد آف وار.
ممنون.

snakeonline

کاربر سایت
Sep 26, 2005
208
نام
مسعود
خبر خوش

سازندگان نرم افزار pcsx2 تونستند بازي resident evil 4 رو با نسخه 0.9 beta اجرا كنند البته يه فيلم چند مگابايتي براي دانلود گذاشتند اگه خواستيد دانلود كنيد

http://www.pcsx2.net/torrents/Biohaz..._J.wmv.torrent

اگه لينك جواب نداد بريد به صفحه اصلي سايت

http://www.pcsx2.net/
ببخشید یکی میتونه بیشتر توضیح بده یعنی واقعا اجرا کردن ؟

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,008
نام
خلیل
من به اون ادرس دیموی رزیدنت رفتم

یه فایل تورنیت بودش که سیدیش خیلی پایین ببودش و برای دان نرفت

کسی لینکی مستقیم از جایی نداره

Miesam

کاربر سایت
Sep 23, 2005
6,142
نام
Miesam Sh
با متال گیر نه ولی خیلی بازی ها کار کردن دویل مکرای هم تونستن بازی کنن
البته فرزاد میشه درباره این فریم توضیح بدی
ولی مثل اینکه دارن پیش رفت میکنن و به فریم 200 همین حدود ها رسیده
تازه با 64 بیتی هم بهتر میشه اجراشون کرد

milad

کاربر سایت
Jan 28, 2006
445
نام
mld
سلام به همگي

اگر زحمتي نيست ميشه يه ليستي از بازيهايي را كه ميشود اجرا كرد را بگزاريد
با تشكر

آخرین ویرایش:

farzadlion

کاربر سایت
Sep 30, 2005
2,085
البته فرزاد میشه درباره این فریم توضیح بدی
ولی مثل اینکه دارن پیش رفت میکنن و به فریم 200 همین حدود ها رسیده
200 فریم که فکر نمیکنم...حتی بازی مثل سایبریا که برای کامپیوتر ساخته شده بود و یک بازیه از پیش رندر شده بود و گرافیک نسبتا سبکی داشت با این فریم ریت بالا روی کامپیوتر اجرا نمیشه....

Lich King

Administrator
Sep 22, 2005
5,901
نام
اشکان
با سلام

طی گزارش و اعتراض یکی از سایت ها مبنی بر کپی کردن غیر قانونی مطالب آنها بدون ذکر منبع مطلب در این سایت توسط Miesam ، و زیر سوال بردن حرمت و حقوق سایت بازی سنتر این اخطار به کلیه افراد بخصوص شخص خاطی داده می شود. (پست های مربوطه نیز که در این تاپیک بودند همگی حذف شدند!)
از آنجایی که رعایت نکردن برخی از قوانین موجب به زیر سوال بردن کل سایت می شود و مدیران نیز مسئول رسیدگی به تمامی پست های افراد در سایت نمی باشند ، از این پس در صورت مشاهده پست هایی که از سایت های همکار برداشته شده باشد و منبعی ذکر نشده باشد به شدت برخورد خواهد شد و کاربر بدون هیچ گونه اخطاری بن خواهد شد.

امیدوارم با همکاری دوستان دیگر این مشکلات کوچک پیش نیاد تا برخی افراد فرصت طلب با استفاده از این مسائل کوچک به راحتی حقوق سایت را زیر سوال ببرند.

با تشکر

آخرین ویرایش:

sakamoto

کاربر سایت
Feb 4, 2006
97
نام
sakamoto
طی گزارش و اعتراض یکی از سایت ها مبنی بر کپی کردن غیر قانونی مطالب آنها بدون ذکر منبع مطلب در این سایت توسط Miesam ، و زیر سوال بردن حرمت و حقوق سایت بازی سنتر این اخطار به کلیه افراد بخصوص شخص خاطی داده می شود. (پست های مربوطه نیز که در این تاپیک بودند همگی حذف شدند!)
به شدت برخورد خواهد شد و کاربر بدون هیچ گونه اخطاری بن خواهد شد.
lich king جان ! این میثم را اخراج نکن. شاید اشتباهی سهوا" سرزده است. منظور من این بود که کافی است که منبع زیر آن نوشته ها بگذارید. ما می گوییم استفاده کنید اما منبع را بگذارید.
مولانا جواب شما را داده است :
ما برای وصل کردن آمدیم ------------- نی برای فصل کردن آمدیم
تا برخی افراد>>>>> فرصت طلب<<<<<< با استفاده از این مسائل کوچک به راحتی حقوق سایت را زیر سوال ببرند.
باز هم مولانا جواب شما را داده است :
هیچ آدابی و ترتیبی مجو ----------------- هرچه می خواهد دل تنگت بگو
------------------------------------------------------------------------------------------------
به هرحال چند نکته :
200 فریم اشتباه است !!! بلکه 20 فریم بوده است.
من یکی از دوستان اعضای تیم برنامه نویسی شبیه ساز مزبور هستم و می دانم الان بر روی چه چیزی کار می کنند و در آینده چکار می کنند؟ واهل چه کشوری هستند و غیره....
من صفحات قبلی را خوانده ام. تنها به نظر می رسد که آقای Lick King از شبیه سازها سردر می آورد. البته من اسم شریف ایشان را نمی دانم چیست ؟
به هرحال بیشتر بازی ها با سرعتی در حدود 1 الی 20 فریم قابل اجرا هستند.
-------------------------------------------------------------------------------------------------
مشکل اصلی در شبیه سازی پلی استیشن 2 چیست ؟
مشکل اصلی پارالل بودن این کنسول است. این کنسول از چندین پردازنده موسوم به vu0-vu1-IPU-MIPSIII-FPU و غیره استفاده می کند.الان حال ندارم که زیاد توضیح بدهم اما یک مقاله طولانی در این باره قبلا" نوشته ام. می گردم لینک اش را پیدا می کنم و برایتان می گذارم. (البته اگر مدیران اینجا حرفهای من را پاک نکنند !) FPU ی پلی استیشن 2 بسیار قوی تر از رایانه های شخصی امروزی است. 6.2 گیگافلاپس در برابر 3.2 گیگافلاپس ! آنطور که من با یکی از نویسندگان این شبیه ساز صحبت می کردم. ایشان گفته بود که حتی با رایانه های امروزی رسیدن به سرعت واقعی تقریبا" محال است. وی گفته بود که شاید AMD64-fx60 که dual core هستند شاید بتواند مشکل کمبود سرعت را جبران نماید. یکی از پروژه های سری آنها که چندین روز است بنا نهاده شده است ایجاد نسخه 64 بیتی برای شبیه ساز است به خصوص دارندگان AMD 64 از این خبر خوشحال خواهند شد.
در آینده نسخه ویندوز ویستا خواهد آمد که پردازنده های dual core را پشتیبانی می کند.
-------------------------------------------------------------------------------------------------
compatibility list
(لیست سازگاری)
دوستان برای اینکه بدانند چه بازی هایی قابل اجراست به سایت شبیه ساز مزبور رفته و به لیست سازگاری که در بالا نوشته ام بروند.
2 بازی بطور کامل اجرا می شوند (یعنی با سرعت 100%)
یک چهارم اجرا می شوند اما سرعت آنها کم است.
بقیه ایراد دارند و داخل بازی نمی شوند و یا اصلا" اجرا نخواهند شد.
از سری بازی های معروفی که اجرا می شوند :
Tekken 4 - Tekken Tag tournament - Final Fantasy - Resident Evil 4 - .....
دوستان اگر سوالی دارند از خود من بپرسند. موثق ترین منبع هستم !

موفق باشید

Lich King

Administrator
Sep 22, 2005
5,901
نام
اشکان
با سلام خدمت sakamoto عزیز

ببین دوست عزیز اولین مسئله ای که هست اینکه ما اینجا با هیچ کس مشکل و مخالفتی نداریم ولی بعضی از دوستان خودشون دوست دارند که مشکل را ایجاد کنند!!

جناب Miesam خان اخراج نشدن اگر شما دقت کنی من نوشته هام در حد اخطار بود نه اخراج! دلیل اینکه پست های ایشون نیز پاک شدند به دلیل این بود که شاید شما دوست نداشته باشی مطالبتان نوشته شود و گرنه برای ما که فرقی نمی کنه چون ما با شخص و یا سایتی مشکلی نداریم که بخوایم پست های اونو پاک کنیم. (اگر شما دوست داری خودت می تونی اون مطالب پاک شده را با نام خودت ارسال کنی) اگر شما به پست بالایی من هم دقت کنید من نوشته بودم که: "از این پس در صورت مشاهده پست هایی که از سایت های همکار برداشته شده باشد و منبعی ذکر نشده باشد به شدت برخورد خواهد شد". این یعنی پست های بدون منبع نه اینکه هر پستی که زده بشه!

در مورد این کلمه فرصت طلب هم بنده منظورم با شخص خاصی نبوده و جنبه کاملا عمومی دارد چرا که این اولین باری نیست که از این جور مسائل پیش می آید.

(البته اگر مدیران اینجا حرفهای من را پاک نکنند !)
همان طور که در بالا گفتم شما مطمئن باشید اینجا کسی پستی را بی خودی و از روی قصد پاک نخواهد کرد.

موفق باشید
اشکان

Miesam

کاربر سایت
Sep 23, 2005
6,142
نام
Miesam Sh
اقا ببخشید من بازی دویل مکرای اجرا کردم ولی همین تور که در عکس میبینید اینجا میاد وقتی کلید های فلش رو فشار میدم فقط اون قسمت که سفید روی این یکی اون یکی میره ولی نمی دونم اینجا باید چه کنم هرچی دکمه های دیگه رو میزنم کاری نمیکنه کسی می دونه باید چه کنم تا این راه بیوفته ممنون
فقط اگر همین الان اقای ساکوموتو نیاد به ما بگه شما از سایت ما تقلید کردی اجرا کردن رو :neutral:

Attachments

• untitled55.JPG
    untitled55.JPG
    29.9 KB · مشاهده: 115

milad

کاربر سایت
Jan 28, 2006
445
نام
mld
pcsx2

مي خواستم ببينم در سايت برنامه در قسمت سازگاري بعضي از بازيها را زده قابل اجرا بعضي ها رم زده در بازي (اين گيم) فرق اين دو با هم چيه
و ديگر در همانجا اسم يك بازي را دو بار نوشته جلوي يكيش نوشته قابل اجرا و جلوي ديگريش
نوشته اجرا نميشود
اگر زحمتي نيست در اين مورد كمي توضيح دهيد
با تشكر

Lich King

Administrator
Sep 22, 2005
5,901
نام
اشکان
ba computer ejra kardi---mishe linke barnamasho bezari
شما اگر یک زحمتی به خودت بدی و بری به صفحه اول تاپیک می تونی این برنامه را با جزییاتش دانلود کنی.
مي خواستم ببينم در سايت برنامه در قسمت سازگاري بعضي از بازيها را زده قابل اجرا بعضي ها رم زده در بازي (اين گيم) فرق اين دو با هم چيه
و ديگر در همانجا اسم يك بازي را دو بار نوشته جلوي يكيش نوشته قابل اجرا و جلوي ديگريش
نوشته اجرا نميشود
اگر زحمتي نيست در اين مورد كمي توضيح دهيد
با تشكر
ببین میلاد جان اوناهایی که جلوش زده شده Playable یعنی اینکه این بازی ها با این برنامه قابل اجرا هستند و هر چند با فریم ریت کم می تونید بازی کنید. (البته درصد این بازی ها بسیار پایین است و اکثرا بازی های قدیمی و نچندان جالب هستند) اون هایی که نوشته Ingame یعنی اینکه شما می توانید وارد منو های بازی شوید و حتی به صفحه بازی نیز راه پیدا کنید ولی به علت کم بودن فریم ریت و عوامل دیگر عملا قادر به بازی کردن نیستید.
در مورد اینکه بعضی از بازی ها چند بار نوشته شده به دلیل اختلاف Region در بازی ها می باشد به طوری که یکسری ورژن امریکا و ژاپن هستند و دارای سیستم NTSC می باشند و یکسری دیگر PAL می باشند. تمامی ورژن های موجود با این برنامه تست شده و در برخی مواقع بعضی از ورژن ها اجرا شده و بعضی دیگر قادر به اجرا نبوده است.

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,792
نام
امین
ببین میلاد جان اوناهایی که جلوش زده شده Playable یعنی اینکه این بازی ها با این برنامه قابل اجرا هستند و هر چند با فریم ریت کم می تونید بازی کنید.
اشکان جان فریم ریتی که بازی میکنی میشه با داشتن یه سیستم قوی تر افزایش داد ؟؟

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر