6.20( TN-A / Homebrew Enabler (HEN

RayMond_021

کاربر سایت
Jan 26, 2011
10
دوست من TN_C راحت باش چرا خودتو الکی الاف می کنی

یعنی دیگه لازم نیست hbl و دمو بازی پاتاپون و SAVEDATA رو بریزم ؟؟
فقط فولدر HEN مربوط به TN_C رو بریزم حله ؟؟
بعد از کجا اجراش کنم (چون HEN قبلی از تو بازی پاتاپون اجرا میشد)

PSP-BAZ

کاربر سایت
Apr 4, 2008
50
نام
Mohammad
کم کم باید در اینجا رو گل بگیریم بریم
فردا psp2 معرفی میشه بعدشم با یه قیمت نجومی میاد ایران و قرن ها هم طول میکشه تا هک بشه و تازه وقتی هم هک شد قیمتش تو ایران میشه نجومی به توان 2 و باز از همه مهمتر اینکه دیگه همین یکیو نصفی بازی هم که سالی یه بار برای psp ساخته میشد نمیشه.....
ولی 3ds چیز دیگریست :d فک کن ....... بدون عینک 3 بعدی :">

taherism

کاربر سایت
Mar 30, 2007
2,225
نام
سید حمید طاهری
کم کم باید در اینجا رو گل بگیریم بریم
فردا psp2 معرفی میشه بعدشم با یه قیمت نجومی میاد ایران و قرن ها هم طول میکشه تا هک بشه و تازه وقتی هم هک شد قیمتش تو ایران میشه نجومی به توان 2 و باز از همه مهمتر اینکه دیگه همین یکیو نصفی بازی هم که سالی یه بار برای psp ساخته میشد نمیشه.....
ولی 3ds چیز دیگریست :d فک کن ....... بدون عینک 3 بعدی :">
آره فردا!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!چه روزی هست!
عمرناتِ پتاسیم 3ds به پای PSP2 برسه!
از همین الان تو سبد خرید خانوار قرار گرفته PSP2

PSP-BAZ

کاربر سایت
Apr 4, 2008
50
نام
Mohammad
آره فردا!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!چه روزی هست!
عمرناتِ پتاسیم 3ds به پای PSP2 برسه!
از همین الان تو سبد خرید خانوار قرار گرفته PSP2

میگن قدرت psp2 اندازه ی ps3 هست ..... به نظر من که امکان 3 بعدی بودن جذاب تره ...
فک کن میری بیرون از خونه 3ds رو دستت میگیری یه نفر که داره رد میشه میبینی یارو از تو صفحه زده بیرون ،فک میکنه دیوونه شده =)) خیلی حال میده :d
تازه nintendo خیلی براش مهم نیس که کنسولش هک بشه اما سونی همیشه خوره بازی در میاره و یه کاری میکنه که فک نکنم حالا حالا ها به درد ماها بخوره =((

RayMond_021

کاربر سایت
Jan 26, 2011
10
ولی خداییش از حق نگذریم دیگه گرافیک و این پیکسل تصویر مزحک PSP تو این دوره زمونه جواب نمیده !!! وقتی فوتبالش رو با مثلا" Real Football 2011 تو Galaxy S یا iPhone 4 با اون کیفیت تصویر و سخف افزار فوق العادشون مقایسه میکنم میبینم که دیگه حرفی واسه گفتن نداره !! :d
ولی فردا با معرفی PSP2 دنیای کنسولهای قابل حمل منفجر میشه !! تصور کنین بتونین PS3 رو بزارین تو جیبتون حملش کنین... >:)

RayMond_021

کاربر سایت
Jan 26, 2011
10
خب بنده بعد از آزمون و خطاهای فراوان :d به این نتیجه رسیدم (البته دوستان قبلا" هم گفته بودن ولی میخواستم خودم تجربش کنم!!!) که بهترین روش همون آپدیت به 6.20 و نصب TN_C و اجرای ISO Tool هست, واقعا" ساده ترین روش همینه اگه مثل من توی چند ساعت چند تا روش رو تست کنین یقینا" به همین نتیجه میرسین !! #:-s
فقط یه سوال واسه من پیش اومده اونم اینه که آیا این روش استفاده از TN_C و ISO Tool واسه PSPGo هم جواب میده ؟؟ و اینکه بازی هایی که روی 3000 با فرمت iso و cso اجرا میشن, روی Go هم اجرا میشن ؟؟!!

Tiik_Taak24

کاربر سایت
Sep 17, 2006
1,106
نام
Mohammad
دشمنت شرمنده رفیق من!
از منوی Game اجراش کنید!

اگر اینطوری باشه پس چرا پست اول ویرایش نمیشه و دانلود های اضافه رو بر نمیداره=((
الان من فقط 6.20 TN_C رو دانلود و نصب کنم حل هست؟
این 6.20 TN_C فرقی نمیکنه کنسول PSP go باشه یا3000؟

taherism

کاربر سایت
Mar 30, 2007
2,225
نام
سید حمید طاهری
اگر اینطوری باشه پس چرا پست اول ویرایش نمیشه و دانلود های اضافه رو بر نمیداره=((
الان من فقط 6.20 TN_C رو دانلود و نصب کنم حل هست؟
این 6.20 TN_C فرقی نمیکنه کنسول PSP go باشه یا3000؟
من کنار TN_C نوشتم قضیه از چه قرار هست به خاطر همین پاکش نکردم!
فرقی نداره!

Tiik_Taak24

کاربر سایت
Sep 17, 2006
1,106
نام
Mohammad
من کنار TN_C نوشتم قضیه از چه قرار هست به خاطر همین پاکش نکردم!
فرقی نداره!

شرمنده دوباره میپرسم پس با این حساب دیگه نیازی نیست این دو فایل رو هم دانلود و کپی کنم؟
Half Byte Loader R109 for Patapon 2
Patapon 2 SAVEDATA Exploit
این روش مثل 5.3 موقت هست؟اگر بپره باید 6.2C رو یک بار دیگه اجرا کنم دوباره درست میشه؟
فقط اینو هم نگفتین که این 6.2C فرقی نمیکنه PSP Go باشه یا مدل های دیگه؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر