PS3 داران خرم آباد

Trico

کاربر سایت
Jul 6, 2010
369
نام
ایمان
:dعروسی داش بهزاد رو همینجا بهش تبریک میگیم
خوش به حال اونایی شد که عروسی اومدن
بد به حال اونایی که نیومدم خیلی خوش گذشت .جای همتون خالی

G

!Game Over

با سلام به همه دوستای خودم

با خودم گفتم این شهرما باید همجا مظلوم واقع بشه!؟ حتی توی بازیسنتر!!!؟
دیدم اکثرشهرها این تاپیکو زدن منم دلم نیومد اسم خرم آباد نباشه البته امیدوارم همه بچه های خرم آباد اینجا پست بدن.
البته بماند که خیلی از PS3دارای شهرمون توی بازیسنترعضونیستن یابه کامپیوتر دسترسی ندارن ولی هرکه توی بازیسنترعضوهست واز بروبچز باغیرت خرم آباد اینجا پست بده که بیشترهموبشناسیم.
راستی بچه ها از این تاپیک هم واسه تبادل یا خریدوفروش بازی هم میتونید استفاده کنید هیچ محدودیتی نداره
باتشکراز مدیران سایت

با عر ض سلام خدمت تمامی دوستان عزیز و عرض تسلیت به مناسبت ضربت خوردن اما اول شیعیان، حضرت علی (ع) .
اول از همه جا داره از داداش ایمان گل تشکر کنم که با این کار هم به شهرش خدمت کرد و هم بازیکن های مختلفی رو از چند شهر مختلف با هم آشنا کرد.جا داره به نوبه خودم از تمامی عزیزانی که قبول زحمت کردن و دعوت رو پذیرفتن و تشریف فرما شدن تشکر و قدردانی کنم. خیلی ها هم قول دادن که بیان و ... اما عیبی نداره. حتما کاری واسشون پیش اومده.
خیلی خوابم میاد فقط اومدم اینو بگم که خیلی خیلی خوب بود. هر چند من نتونستم بازی کنم اما اسپک تراکتور (اسپکتاتور) واستادم و بازی همه رو دیدم.
از آمار نهایی بازی دوم هم (Tharsis) عکس گرفتم البته با گوشی که اگه دوستان خواستن میتونم آپلود کنم. فیلم هم گرفتم اما فکر نکنم زیاد ازش استقبال بشه چون واقعیتش باب دل خوم هم نیست ولی در کل برای اولین بار خیلی خوب بود.
منتظر هفته ی بعد و هفته های بعدی هم هستیم آقا ایمان و تمام KZ2 بازهای ایران ;)

با نهایت تشکر
کوچکترین
!Game Over

• Like
Reactions: Trico

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر