کمک در بازی Harry Potter and The Deathly Hallows Part 1

Ps3-Slim

کاربر سایت
Nov 12, 2010
60
سلام بر همه
از کسانی که این بازی رو انجام دادن یا میدونن یه سوال دارم :
توی مرحله ای که میری توی وزارتخونه یه چند تا کار انجام میدی بعد می رسی به اتاق آمبریج ، اون جا باید چی کار کرد؟
خود آمبریج روی یه پله ای ایستاده که نمیشه رفت پیشش یه دیوار کوتاه بینمونه
من دور تا دور اتاق رو هم گشتم هیچ راهی پیدا نکردم
تازه دیگه نمیشه از اون اتاق هم بیرون اومد
نمی دونم باید چی کار کنم !!!
توی فیلم 7 دیدم هری اون هوراکسوس رو که به گردن آمبریج هست برمییداره ، ولی توی بازی اصلا راهی برای رسیدن به آمبریج نیست !!!
لطفا اگر می دونید راهنمایی کنید .
ممنون ;)

ninja1

کاربر سایت
Aug 27, 2010
135
سلام
دوست عزیز میشه بگی تو کدوم مرحله دقیقا گیر کردی . ببین هم امتحانات ترم ما شروع شده هم تمام تمرکز و حواسم رو گذاشتم واسه تروفی های بلک اپس و برادرهود واسه همین یکم فراموشی گرفتم#:-s و یادم نمیاد کجا رو میگی .من بازیشو فتح کردم فقط کافیه بگی کجا تا راهنماییت کنم;)
موفق باشی:x

xReza-360

کاربر سایت
Apr 22, 2009
159
نام
رضا
سلام بر همه
از کسانی که این بازی رو انجام دادن یا میدونن یه سوال دارم :
توی مرحله ای که میری توی وزارتخونه یه چند تا کار انجام میدی بعد می رسی به اتاق آمبریج ، اون جا باید چی کار کرد؟
خود آمبریج روی یه پله ای ایستاده که نمیشه رفت پیشش یه دیوار کوتاه بینمونه
من دور تا دور اتاق رو هم گشتم هیچ راهی پیدا نکردم
تازه دیگه نمیشه از اون اتاق هم بیرون اومد
نمی دونم باید چی کار کنم !!!
توی فیلم 7 دیدم هری اون هوراکسوس رو که به گردن آمبریج هست برمییداره ، ولی توی بازی اصلا راهی برای رسیدن به آمبریج نیست !!!
لطفا اگر می دونید راهنمایی کنید .
ممنون ;)
سلام بین با یه دکمهای هست که هری یه نوری رو میفرسته اونو بزن بهت نشون میده کجا بری .شما باید 5 یا 6 تا اتاقو بگردی بعد گردنبندو از امبریج میگیری و از وزارتخانه فرار میکی

james potter

کاربر سایت
Jan 28, 2011
4
تو مرحله هایی که خود بازی بهت میده همون سه تا که یکیشون آکرومانتیولاداره باید مرگخوار بکشی و گروگان آزاد کنی یه جایی هست که همش بشکه س و هی باید مرگخوار بکشی من همرو میکشم و مرگخوار تموم میشه نمیدونم باید چیکار کنم !

CapitanArsalan

کاربر سایت
Mar 12, 2008
897
نام
ارسلان
سلام
گفتم تاپیک نزنم و از همین استفاده بکنم:D
بچه ها من تو همون مرحله اول که با اون ریشوئه(هاگرید!!!:D)دارید تو ابرها پرواز میکنیم گیرکردم
2دسته از این جادوگرهای چوب سوار میان که میزنمشون بعد که تموم میشه و دیگه هم نمیاد هرچی وایمیسم تا دسته بعدی بیاد نمیاد و من نیم ساعت الی 1ساعت علاف شدم اما هیچ خبری نشد!!!:-"
در ضمن 180 بار دکمه E رو زدم تا با ریشوئه بحرفم اما هیچ عملی انجام نمیشه...!!!
جریان چیه؟!؟!؟یعنی چندساعت باید با این یارو ابرپیمایی کنم!؟!؟!؟

james potter

کاربر سایت
Jan 28, 2011
4
یه بار دیگه بازی کن ولی باید سریع تر مرگخوار بکشی عیب نداره حدود 1 تا 2 دقیقه صبر کنی ولی نیم ساعت دیگه نه احتمالا اون بار بازی قاطی کرده بود توی مراحل جلوتر که من الان مرحله 17 هستم اینجوری میشه !

Gentlegirl

کاربر سایت
Mar 6, 2011
45
نام
مهرناز
در مورد آمبریج باید بجنگی دیگه! باهاشون میجنگی، آمبریج رو زیاد میزنی بعد به قدر کافی خورد اتوماتیک فک کنم هرمیون از گردنش گردنبند رو میگیره و جیم میشن!!!

اما من قسمت غول گیر کردم، کسی راهنمایی داره؟ اونجایی که رون هورکراکس رو میخواد نابود کنه ولی نمیتونه و یه غول میاد با مار و چیزای سبز رنگ پرتاب میکنه! هر چی فرار میکنم و به ماره طلسم میفرستم هیچی نمیشه ... :(

پارسا دورانی

کاربر سایت
Aug 17, 2012
2
منم اونجایی گیر کردم که امبریجو با مرگخوار ها زدم تو همون دادگاه ولی دیوانه ساز ها اومدن یکی بگه باید چی کار کنم؟ اخه هر چه قدر هری (من) با رون و هرمیون میزنیمشون هیچی نمیشه . هیچ دری هم بازی نیست . فقط گفته قفل هارو باز کنین. چه قفلی؟

پارسا دورانی

کاربر سایت
Aug 17, 2012
2
فهمیدم ایول.

---------- نوشته در 06:33 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 06:28 PM ارسال شده بود ----------

حالا اونجایی که رون با ما قهر می کنه و باید بریم 3 تا جا و گروگان هارو ازاد کنیم تو اخریش گروگانی نیست. فقط مرگخوار میاد. اونجا باید چی کار کنیم؟:-/

---------- نوشته در 06:34 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 06:33 PM ارسال شده بود ----------

حالا اونجایی که رون با ما قهر می کنه و باید بریم 3 تا جا و گروگان هارو ازاد کنیم تو اخریش گروگانی نیست. فقط مرگخوار میاد. اونجا باید چی کار کنیم؟:-/

mahdi T27

کاربر سایت
Aug 14, 2016
1
سلام دوستان. من توی مرحله ای که ۳ نفر رو باید تعقیب کنی گیر کردم . نفر اول و دوم رو تعقیب کردم و کشتم ولی نفر سوم رو نمیتونم . لطفا راهنمایی کنید:Blushing:

atiyeh.22

کاربر سایت
Sep 7, 2016
1
سلام دوستان من تو وزارت خونه گیر کردم انجایی که دوباره هری میشی ازپله ها میری بلا بعد باید روپوش جادویی رو بپوشی بری جای اهرمی که میره طبقه اول. چجوری باید اهرم رو فعال کنی
کدوم دکمه رو بزنم هرکار میکنم جادو میکنه بعد بقیه میان منو میزنن

sjd02

کاربر سایت
Jun 22, 2017
4
سلام یه مرحله هست تو خونه سیریوس هستم
اولش گفت برو تو آشپزخونه رفتم کارو انجام دادم
بعدش میگه برو تو اتاق گریمالد یه همچین چیزی فکر کنم
ولی اونجا میرم نمیدونم باید چیکار کنم.
قبلش اون پایین یه نوشته میاد به روزنامه طفره زن و دیلی پرافت توجه گنید ولی هیچی نیست نمیدونم باید چیکار کنم.

Vonarian

کاربر سایت
Jul 15, 2015
434
نام
اردشیر نهاوندی فرد
سلام یه مرحله هست تو خونه سیریوس هستم
اولش گفت برو تو آشپزخونه رفتم کارو انجام دادم
بعدش میگه برو تو اتاق گریمالد یه همچین چیزی فکر کنم
ولی اونجا میرم نمیدونم باید چیکار کنم.
قبلش اون پایین یه نوشته میاد به روزنامه طفره زن و دیلی پرافت توجه گنید ولی هیچی نیست نمیدونم باید چیکار کنم.
یک اسکرین بگیرید لطفا.

Sent from my K00E using Tapatalk

Mohammadparsa ar

عضو جدید
Apr 11, 2019
2
سلام ببخشید من مرحله اول که با موتور هگرید پرواز میکنیم چند تا مرگخوار پشت سرمونن ولی هرچی بهشون شلیک میکنم بهشون نمیخوره جلو هم نمی یان بزنمشون چیکار کنم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر