Gran Turismo 5 | Trophies Guide

Captain_Black

کاربر سایت
Jan 6, 2008
890
نام
آرمان
آقا مبارکه،شانسی بود یا اینکه با تلاش و پشتکار و امید به پروردگار میشه حلش کرد؟؟
من با اینکه زمانم قرمز شه اصلا مشکلی ندارم،فقطم یه بار زمانم قرمز شد
نکته بعدی این که عاشقه Nurburgringــم:d

ممنون مرسی.نه بابا شانسی که نبود اصلا ولی یه تیکه اش بود که اعصابم خورد شد گفتم الان زمانم قرمز میشه و با آخرین سرعت یه پیچ خطرناک رو رد کردم که همون پیچ حدود 4 ثانیه جلوم انداخت و شانس اوردم.
من از Nurburgring متنفرم همشم مال اینه که هم خیلی طولانیه و هم این تروفیه توش بود :d
حالا من بهتون یه پیشنهاد میکنم.هر دوری رو که بهتر رفتین بعدش Exit بزنید و Save Replay رو بزنید بعدش وقتی دور بعدی رو شروع کنید ماشینتون توی دور قبل به صورت Ghost (روح) همزمان با شما شروع میکنه میاد و سعی کنید باهاش رقابت کنید تا بتونید تروفی رو بگیرید.
ولی واقعا خدا رسوند بهم :d چون با صدم ثانیه ردش کردم !!!

sooski

کاربر سایت
May 25, 2010
227
نام
Pooria
ممنون مرسی.نه بابا شانسی که نبود اصلا ولی یه تیکه اش بود که اعصابم خورد شد گفتم الان زمانم قرمز میشه و با آخرین سرعت یه پیچ خطرناک رو رد کردم که همون پیچ حدود 4 ثانیه جلوم انداخت و شانس اوردم.
من از Nurburgring متنفرم همشم مال اینه که هم خیلی طولانیه و هم این تروفیه توش بود :d
حالا من بهتون یه پیشنهاد میکنم.هر دوری رو که بهتر رفتین بعدش Exit بزنید و Save Replay رو بزنید بعدش وقتی دور بعدی رو شروع کنید ماشینتون توی دور قبل به صورت Ghost (روح) همزمان با شما شروع میکنه میاد و سعی کنید باهاش رقابت کنید تا بتونید تروفی رو بگیرید.
ولی واقعا خدا رسوند بهم :d چون با صدم ثانیه ردش کردم !!!

یعنی شما زمان کم میارین؟؟من خیلی زودتر میرسم وایمیسم پشت خط تا به 29 ثانیه برسه اما لامصب نمیشه
اینی که شما گفتی درسته حتما امتحانش می کنم

Captain_Black

کاربر سایت
Jan 6, 2008
890
نام
آرمان
یعنی شما زمان کم میارین؟؟من خیلی زودتر میرسم وایمیسم پشت خط تا به 29 ثانیه برسه اما لامصب نمیشه
اینی که شما گفتی درسته حتما امتحانش می کنم

چی ؟ یعنی زمان اضافه میاری؟ برای چی وای میسی پشت خط ؟ باید زودتر از 7 دقیقه و 28 ثانیه و نیم ردش کنی

sooski

کاربر سایت
May 25, 2010
227
نام
Pooria
چی ؟ یعنی زمان اضافه میاری؟ برای چی وای میسی پشت خط ؟ باید زودتر از 7 دقیقه و 28 ثانیه و نیم ردش کنی

جدی؟:-o
مگه نباید دقیقا روی 7:29:03 از رو خط رد شیم؟؟؟
من 7:21ثانیه هم دارما:-/ پس اون زمانی که تو توضیحات تروفی نوشته چیه؟

Captain_Black

کاربر سایت
Jan 6, 2008
890
نام
آرمان
ماشین خود ارکید مود رو ور داشتی یا ماشین خودت؟

راست میگه چطوری 7 و 21 شدی رکوردهای دنیا هم کمترینش 24 هستش.مطمئنی توی Arcade مد میری؟باید بری توی قسمت Arcade و بعدش GT-R مدل 2007 رو انتخاب کنی و پیست نربرگرینگ(اولین نربرگرینگ) و بعد شروع به مسابقه کنی و تایمت هم قرمز نشه

sooski

کاربر سایت
May 25, 2010
227
نام
Pooria
راست میگه چطوری 7 و 21 شدی رکوردهای دنیا هم کمترینش 24 هستش.مطمئنی توی Arcade مد میری؟باید بری توی قسمت Arcade و بعدش GT-R مدل 2007 رو انتخاب کنی و پیست نربرگرینگ(اولین نربرگرینگ) و بعد شروع به مسابقه کنی و تایمت هم قرمز نشه

ماشین واسه خودم بود:d باید ماشینه خوده arcade mode باشه؟؟
میرم الان تست می کنم،ممنون

mei3am24

کاربر سایت
Feb 28, 2010
290
نام
میثم
سلام دوستان گفته شده که تو ایران دو نفر بازی رو پلات کردن. منم تو آخرین تورنومتر هست. فقط این ریس 24 ساعته رو انجام بدم منم میشم سومین نفر تمام اسپشیال هارو رفتم.دهنم صاف شد.
برای عید میزارم ترفی رو آزاد میکنم . هورااااااااااااااااااا

honestbud

کاربر سایت
Apr 3, 2011
597
نام
صادق
سلام دوستان گفته شده که تو ایران دو نفر بازی رو پلات کردن. منم تو آخرین تورنومتر هست. فقط این ریس 24 ساعته رو انجام بدم منم میشم سومین نفر تمام اسپشیال هارو رفتم.دهنم صاف شد.
برای عید میزارم ترفی رو آزاد میکنم . هورااااااااااااااااااا

برادر شما که هنوز درصد تروفی هات صفره!
اگه هنوز سینک نکردی پیشنهاد میکنم این کارو انجام بدی که یه وقت یه اتفاقی نیوفته و تروفی هات بپره
یعنی شما تمام اسپشال ایونت ها و لایسنس ها رو طلا گرفتی؟
با فرمون میری یا با دسته؟!
چقدر زمان برد تا بتونی لایسنس ها و اسپشال ایونت ها رو طلا بگیری؟

MOHS4N

کاربر سایت
May 30, 2011
821
نام
محسن
من در شرف پلات کردنم.اما باید بگم من تا چند وقت پیش فکر میکردم تو ایران هیچ رقیبی ندارم،اما همین جا اعتراف میکنم که یه دوست عزیز دارم که ایشون استاد من که هیچ تو کل این کره ی خاکی گنده ای هست برا خودش.غیر از اون 2 نفر ایشون زود تر پلات کردن.در قسمت drift کلا اوله!!!!!time trial هم حال بکنه اول میشه.اسمش هم فیروز هست.واقعا بچه ی گلی هم هست.

abolfazl2015

کاربر سایت
Dec 20, 2010
117
نام
ابوالفضل
ممنون از لطف دوستان. به جز 5 تروفی بقیه تروفی ها به صورت کامل با راهنما قرار گرفت که البته هنوز ویدئویی که در یک لینک مناسب برای همه دوستان باشد پیدا نکرده ام. اما ویدئوهای زیادی در سایت Youtube هست که می توان از آن استفاده کرد.

دمت گرم .عالی

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر