The Elder Scrolls V: Skyrim | Xbox 360

بیشتر نمای سوم شخص را ترجیح می دهید یا اول شخص؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    453

Dr. Ariamax

کاربر سایت
Feb 1, 2012
2,451
نام
آریا
سلام دوستان شما تا حالا خون أشامdlc شديد؟؟؟يا يه گرگ نما؟؟

من گرگينه هستم و كاملا راضيم
گرگينه بودن دردسر هاي خوناشام بودن رو نداره
براي خوناشام بودن بايد راه به راه دنبال يه نفر باشيد كه يواشكي خونشو بخوريد و اگه دير بخوريد تابلو ميشه خوناشاميد و همه باهاتون دشمن ميشن (به جز زنتون)
ولي اگه گرگينه بشيد يك بار در هر روز بازي ميتونيد گرگينه بشيد و وقتي به حالت عادي برگرديد ديگه كسي باهاتون دشمن نيست
+به هيچ بيناري ديگه اي هم مبتلا نميشيد
براي گرگينه شدن بايد عضو كمپانيون ها در وايتران بشيد و ماموريت هاي اون هارو انجام بديد
تو يكي از ماموريت ها فاركاس شمارو ميبره به يه غار و اونجا aela گرگينه ميشه و اگه بخوايد با خوردن خون اون ميتونيد گرگينه شيد
بعد ها اگه كمپانيون هارو ادامه بديد وقتي رهبر شديد ميتونيد با aela ازدواج هم بكنيد
موفق باشيد
من به جاي كاوه جواب دادم

Sent from my iPhone using Tapatalk

Mbox

کاربر سایت
Nov 11, 2006
1,314
نام
مجید
سلام دوستان من اسکایریم رو جدید. Game of the year رو گرفتم تا دوباره بازی کنم به لایو هم وصلم و اپیت انجام دادم دی ال سی هارو هم نصب کردم حالا بازی رو چه رو هارد نصب کنم و چه از رو دیسک کنم کیفیت تکسترها خیلی پایینه یکبار هم اون کش مموری رو پاک کرد. نشد به نظرتون چی کار میشه کم هم کیفیت دستها پایینه هم در و دیوار و هم برف دستها وقتی بازی رو روی هارد نصب میکنم بهتر میشه ولی برف در هر حالتی مخصوصا تو دانشگاه جادوگری افتضاح هست یعنی در حد داغون راهی هست که درست بشه یا کلا اینجوریه

آخرین ویرایش:

Saee xbox 360

کاربر سایت
Aug 20, 2014
390
نام
ساعي
دوستان يكي از مراحل بازي گير كردم لطفا كمك
در
يكي از مراحل ميگه retrive the horn of ...... بقيشو الان يادم نيست هروقت ميرم ميزنه quest failed و جلو اون objective علامت ضربدر هست يعني failed چندبار هم تست كردم اما باز همين منوال اگه ميشه راهنمايي كنيد ميگه اين horn رو برسون دست يكي ولي وقتي زيگه failedنميدونم لطفا بگيد

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
دوستان يكي از مراحل بازي گير كردم لطفا كمك
در
يكي از مراحل ميگه retrive the horn of ...... بقيشو الان يادم نيست هروقت ميرم ميزنه quest failed و جلو اون objective علامت ضربدر هست يعني failed چندبار هم تست كردم اما باز همين منوال اگه ميشه راهنمايي كنيد ميگه اين horn رو برسون دست يكي ولي وقتي زيگه failedنميدونم لطفا بگيد
Horn of windcaller?
اصولا اون مرحله قابل fail شدن نیست،کجاش fail میشین دقیقاً؟ بعد اینکه فیل شدین هم معمولا دلیلش رو می‌نویسه توjounral.
البته یه‌جاش فیل می‌شه که اون مربوط به خود بازی هست،دست جسد windcaller یه نامه هست،اونو بخونین مأموریت ادامه پیدا می‌کنه.

Saee xbox 360

کاربر سایت
Aug 20, 2014
390
نام
ساعي
Horn of windcaller?
اصولا اون مرحله قابل fail شدن نیست،کجاش fail میشین دقیقاً؟ بعد اینکه فیل شدین هم معمولا دلیلش رو می‌نویسه توjounral.
البته یه‌جاش فیل می‌شه که اون مربوط به خود بازی هست،دست جسد windcaller یه نامه هست،اونو بخونین مأموریت ادامه پیدا می‌کنه.
دقيقا همون جايي كه ميخوايم نامرو برداريم ميزنه failed من ديگه ادامه ندادم ممنون پس واسه خود بازي بود ميشه بگيد دقيقا بايد چيكار كنم نامرو بخونم دوبلره از fail بودن درمياد؟

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
دقيقا همون جايي كه ميخوايم نامرو برداريم ميزنه failed من ديگه ادامه ندادم ممنون پس واسه خود بازي بود ميشه بگيد دقيقا بايد چيكار كنم نامرو بخونم دوبلره از fail بودن درمياد؟
از Fail بودن در نمیاد ولی‌ یه مأموریت دیگه شروع می‌شه که ادامه همین هست،خود مأموریت اینطوری طراحی شده،راهی‌ نداره که fail نشه.

Saee xbox 360

کاربر سایت
Aug 20, 2014
390
نام
ساعي
از Fail بودن در نمیاد ولی‌ یه مأموریت دیگه شروع می‌شه که ادامه همین هست،خود مأموریت اینطوری طراحی شده،راهی‌ نداره که fail نشه.
ممنون تا سه مرحله بعدشم رفتم ولي يه سوالي داشتم چطور ميشه مجيك ها مخصوصا اون flame (اتيش) رو ابگريد كرد و يه سوال ديگه چطور ميشه ازدواج كرد:d

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
ممنون تا سه مرحله بعدشم رفتم ولي يه سوالي داشتم چطور ميشه مجيك ها مخصوصا اون flame (اتيش) رو ابگريد كرد و يه سوال ديگه چطور ميشه ازدواج كرد:d
با استفاده بیشتر ازش lvl بالاتر میره،بعد میتونین از قسمت lvl up پرک‌های جدید انتخاب کنین و بعد از جادوگر‌های مختلف تو بازی اسپل‌های قوی تر بسازین.
برای ازدواج هم باید اول با کسی‌ که میخواین ازدواج کنین صمیمی‌ بشین :D ( براش ماموریتی چیزی انجام بدین) بعد مأموریت book of love رو انجام بدین تو شهرriften،بعد اون مأموریت, amulet of mara رو بندازین به گردن و از طرف درخواست ازدواج کنین :D

Mbox

کاربر سایت
Nov 11, 2006
1,314
نام
مجید

فک کنم اونجایی میگی که باید نامه رو بخونی بعدش باید بری تو ریوروود اون رو از یه زنه بگیری که میبردت پشت یه کتابخونه مخفی و بعد هم یه ماموریت همون زنه بهت میده

gimiamir

کاربر سایت
Aug 31, 2013
32
سلام
یه توضیح کلی میدین بهم؟؟؟
اون gem هارو چیکار کنم؟؟؟
تو pc یه فریاد هستش که تبدیل به گرگنما می کنتت تو xbox که نمیشه رمز زد اونو چطوری بگیرم؟؟
لولم که میره بالا جونو اپ کنم یا جادو رو؟؟
اون معجون سازی به چه دردی میخوری؟؟
یه سری نکان کاربردی هم برای شروع بازی بگید ممنون

Sent from my GT-N8000 using Tapatalk

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
سلام
یه توضیح کلی میدین بهم؟؟؟
اون gem هارو چیکار کنم؟؟؟
تو pc یه فریاد هستش که تبدیل به گرگنما می کنتت تو xbox که نمیشه رمز زد اونو چطوری بگیرم؟؟
لولم که میره بالا جونو اپ کنم یا جادو رو؟؟
اون معجون سازی به چه دردی میخوری؟؟
یه سری نکان کاربردی هم برای شروع بازی بگید ممنون

-جم ها برا شارژ کردن سلاح هایی‌ که قدرت جادویی دارند کاربرد دارند.
-باید عضو گروه Companions بشین تو شهر Whiterun
-معجون سازی هم به درد درست کردن Potionهایی‌ می‌خوره که یه سری قدرت های اضافی میدن.

gimiamir

کاربر سایت
Aug 31, 2013
32
-جم ها برا شارژ کردن سلاح هایی‌ که قدرت جادویی دارند کاربرد دارند.
-باید عضو گروه Companions بشین تو شهر Whiterun
-معجون سازی هم به درد درست کردن Potionهایی‌ می‌خوره که یه سری قدرت های اضافی میدن.
تو نت یه سری فیلم در رابطه با خون اشاما هست
خون اشامم میشه شد؟؟؟؟
من لولم 6 هستش میتونم گرگ نما بشم؟؟؟
راهی هستش سیو pc رو انتقال بدم رو xbox???
تو xbox نمیشه رمز زد درسته؟؟؟؟
با پوست و اسکلت اژدها چیکار می تونم بکنم؟؟؟فقط فروش یا چیزی هم میتونم درست کنم باهاش؟؟؟ممنوم

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
تو نت یه سری فیلم در رابطه با خون اشاما هست
خون اشامم میشه شد؟؟؟؟
من لولم 6 هستش میتونم گرگ نما بشم؟؟؟
راهی هستش سیو pc رو انتقال بدم رو xbox???
تو xbox نمیشه رمز زد درسته؟؟؟؟
با پوست و اسکلت اژدها چیکار می تونم بکنم؟؟؟فقط فروش یا چیزی هم میتونم درست کنم باهاش؟؟؟ممنوم

-می‌شه, یا باید توسط یه خون آشام گاز گرفته بشین یا مأموریت های Dawnguardرو برین.البته یا میتونین خون آشام بشین یا گرگنما.جفتش نمی‌شه
-یکم مأموریت های دیگه رو برین فعلا زیاد قوی نیستین , Level 15 که شدین شروع کنین مأموریت های Companions رو.
-با پوست و استخوان اژدها هم فعلا کاری نمیتونین انجام بدین.Level 70به بعد باهاش می‌شه زره ساخت :D

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر