Uncharted 3: Drake’s Deception

bernoos

کاربر سایت
Sep 8, 2013
221
نام
Hunter
اقا بهترین راه برای خالی کردن جای ناتان دریک تا اومدن انچارتد کالکشن بازی کردن همینه :(
اتفاقا پست های اولو خوندم یکی بود گفته بود سونی این همه انحصاری میخواد بده 2011 زیاد نیست؟ :(
ای کاش بشه برگشت به اون سالا
اقا بازی هنوزم شگفت انگیزه :(

• Like
Reactions: Sega_genesis

pro gamer89

کاربر سایت
May 11, 2010
768
نام
حسین
سلام بچه ها میگم این معمای ستاره شمال چیه و چطوری حلش کنم ؟ ممنون میشم دوستان راهنمایی کنند یه هفته است که لنگش هستم و کلی نتو سرچ کردم ولی چیزی دستگیرم نشد .فقط یوتیوب هست که فیلتره

• Like

pesar ame za

کاربر سایت
Sep 27, 2012
209
نام
امیر
همون دب اکبر و دب اصغر اگه منظورته باید با دوربین از وسط دوتاشون نگاه کنی.
( پشت دوربین. از بالا به پایین بین دوتاشون نگاه کن. فکر کنم شکلی باید ببینی ستاره ها رو )
شرمنده من چند سال پیش بازی کردم دیدم هیچ کس جواب نمیده گفتم بیام لااقل یه راهنمایی کوچیک بکنم.( اما اگه از اون موقع یادم مونده باشه ).[-o<:-?

12360Siavash

کاربر سایت
Sep 30, 2018
5
BS.jpg

Title : Uncharted 3: Drake’s Deception

Genre : Modern Action Adventure

Platforrm : PS3 Exclusive

Developer : Naughty Dog

Publisher : Sony Computers Entertainment

Online Play : Yes

Realese Date: 1/11/2011

ماجراجویی ها و اکتشافات Nathan Drake به فصل سوم خود می رسد . اینبار صحرای سوزان میزبان او و خوش شانسی هایش خواهد بود و Victor Sullivan او را همرهی میکند .
سازندگان این عنوان در استودیوی Naughty Dog به تکرار موفقیت های بی شمار نسخه دوم امیدوار هستند .

uncharted3.jpg

داستان بازی در مورد شهر گمشده ای در شبه جزیره عربستان میباشد که البته نقاط مختلفی از اروپا و خاورمیانه از جمله مکان هایی هستند که Nathan Drake سفر خواهد کرد .

uncharted-3.jpg

از جمله پیشرفتهایی که تا بحال به آن اشاره شده میتوان به افکت های مربوط به آب و آتش و دود و تغییراتی در Gameplay بازی اشاره کرد .
همچنین پشتیبانی کامل از 3D هم باید درنظر داشته باشیم .

uncharted-3-village-art_510.jpg
میشه بگین حجمش چقده

• Like

need to fight

کاربر سایت
Mar 2, 2009
2,059
دوستان بعد از سال ها ps3 رو روشن کردم و میخوام این بازی رو با دیسک اجرا کنم.ولی هنوزم مشکل همون چند سال پیشم هست دیسک بازی رو میزارم وقتی اجرا میکنم صفحه سیاه میاد و کنسول فریز میکنه رو یه کنسول دیگه قبلا چک کرده بودم راحت اجرا میشد

• Sad
Reactions: kamyy

Sega_genesis

کاربر سایت
Apr 27, 2021
931
نام
آن بزرگوار
بازی آنچارتد ۳ میتونم بگم بهترین بازی تو سبک خودشه

بازی یه ماجرا جویی بینظیر
تلفیقی از ترکیب چند سبک کنار هم
که بهترین خروجی داشته