آموزش ساخت بازی با game maker8 pro

محمد رضا mr

کاربر سایت
Jun 9, 2009
1,748
176
نام
محمدرضا

Michael Sykes

کاربر سایت
Mar 2, 2009
580
27
با سلام.
این تاپیک مجددا زده شد.
دفعه ی قبل به دلیل مشکلات پیش آمده تاپیک حذف شد من واقعا از ناظمانو مسئولین سایت تشکر می کنم.
و لطفا اینبار تاپیک رو حذف نکنید انشا ا... که دیگه مشکلی نباشه;)
لینگ دانلود GAME MAKER8
لیتگ دانلود اولین مقاله ی آموزشی
پسورد مقاله:www.bazicenter.com
ای بابا پیشامده پیش می اد دیگه:d
جزوه اول که خوب توضیح دادی
در ضمن از زبان برنامه نویسی استفاده نکن میدونم اسون تره ولی برا تازه کارا سخت تره

محمد رضا mr

کاربر سایت
Jun 9, 2009
1,748
176
نام
محمدرضا
ای بابا پیشامده پیش می اد دیگه:d
جزوه اول که خوب توضیح دادی
در ضمن از زبان برنامه نویسی استفاده نکن میدونم اسون تره ولی برا تازه کارا سخت تره
ممنون.
بله حق با شماست زبان برنامه نویسی برای تازه کارا سخته و من اصلا از اون استفاده نمی کنم جز مواردی خاص انشاا...فردا مقاله ی بعدی رو می نویسم.

Rey Mysterio_619

کاربر سایت
Mar 8, 2008
2,490
38
نام
Arman
سلام.
دوست عزیز خیلی ممنون که آموزش ها رو گزاشتی.فقط من وقتی gm رو دان کردم لینکه کرکش خراب بود اگه میشه کرکش رو آپ کن.

Amin 47

کاربر سایت
Jun 7, 2010
841
53
نام
امین
خوبه ولی این مثل یک آموزش خیلی مقدماتی وقتی شما می گی pro بهتره بیشتر از برنامه نویسی و ریزه کاری های گیم میکر صحبت کنی.

محمد رضا mr

کاربر سایت
Jun 9, 2009
1,748
176
نام
محمدرضا
خوبه ولی این مثل یک آموزش خیلی مقدماتی وقتی شما می گی pro بهتره بیشتر از برنامه نویسی و ریزه کاری های گیم میکر صحبت کنی.
ممنون.
صبر داشته باشید به یه جاهایی میرسونمش که همتون اینطوری بشید!:-o:-o:-o:-o
انشاا... یه مقاله ی دیگه هم مثل اینا مقدماتی میزارم(امروز یا فردا)بعدش میریم توکار حرفه ای!
دلیل گذاشتن این آموزش های خیلی مبتدی و مقدماتی دو چیزه
-افراد تازه کار بیشتر آشنا بشن
-منم راحت تر بتونم آموزشا رو بنویسم.(مثلا راحت بگم یک objectبسازید نه اینکه یه ساعت عکس از نحوه ی ساخت objectبزارم و بگم روی فلان جا کلیک راست کنید و...

Karama2d

کاربر سایت
Sep 18, 2010
104
3
البته فکر کنم اون پرو برای اسم نرم افزار باشه
ممنون ;)

Amin 47

کاربر سایت
Jun 7, 2010
841
53
نام
امین
البته فکر کنم اون پرو برای اسم نرم افزار باشه
ممنون ;)
می دونم ، خوب نسخه ی پرو هم قابلیتاش بیشتره و بیشتر هم مربوط می شه به برنامه نویسی.
برای همین گفتم ;)

LordSuperBoys

کاربر سایت
Aug 8, 2007
369
4
نام
حسام
عزیز دستت درست عالیه ادامه بده مطمئن باش استقبال زیاده بزار تو امضات ببین بچه ها بیان
منم یه مروری می کنم میام کمکت من خودم رو 7 تش زیاد کار کرده بودم و یه تاپیک زدیم تا یه جاهاییم رفتیم
حتماً ادامه بده اکه طولش بدی حوصلت سر میره زود زود مقاله ها رو اپ کن
وتقعاً مرسی

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند (کاربران: 0, مهمان: 1)

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟