مشاوره در امر خرید کارت گرافیک (VGA)

abo3bsa20

کاربر سایت
Dec 7, 2017
81
من نظرم اینه، اگه نو میخوای بخری. چون احتمالا تازه اومدی تو خرید آنلاین و اینکه الان فروشگاهها چند تاشون دو دره باز شدند
اینو بگیر .چون تخفیف داره پیشنهاد میکنم
کارت گرافیک.روش کلیک کن میاد
و پاور هم
اینو بگیر
یا اگه میخوای گرین نباشه
اینو بگیر ،دیپ کول
اگه هم خودت آشنا داری ،از اونا بگیر. تنها دلیل اینکه لینک دادم.چون هم قیمتاشون تو اینترنت ،تو رنج بهتری بود و هم اینکه یکسری از فروشگاهها جدیدا خیلی بنجل فروش شدند.
اگه دسته دو خواستی کارتهای سری 10 انویدیا و 5 و 4 amd عمدتا ماین شدند .حواست باشه از کاربرهای معتبر بخر و حداقل سه روز مهلت تست بگیر و اون 3 روز تو بالاترین تنظیمات گرافیکی بازی ،کارت رو تست کن تا اگه عیبی داشته باشه مشخص کن و اینکه بنچمارک 3dmark رو با کارت خودت مقایسه کن.
دستت درد نکنه همین خرید زدم داداش خیلی خیلی ممنونم بابت زحمت ..

من نظرم اینه، اگه نو میخوای بخری. چون احتمالا تازه اومدی تو خرید آنلاین و اینکه الان فروشگاهها چند تاشون دو دره باز شدند
اینو بگیر .چون تخفیف داره پیشنهاد میکنم
کارت گرافیک.روش کلیک کن میاد
و پاور هم
اینو بگیر
یا اگه میخوای گرین نباشه
اینو بگیر ،دیپ کول
اگه هم خودت آشنا داری ،از اونا بگیر. تنها دلیل اینکه لینک دادم.چون هم قیمتاشون تو اینترنت ،تو رنج بهتری بود و هم اینکه یکسری از فروشگاهها جدیدا خیلی بنجل فروش شدند.
اگه دسته دو خواستی کارتهای سری 10 انویدیا و 5 و 4 amd عمدتا ماین شدند .حواست باشه از کاربرهای معتبر بخر و حداقل سه روز مهلت تست بگیر و اون 3 روز تو بالاترین تنظیمات گرافیکی بازی ،کارت رو تست کن تا اگه عیبی داشته باشه مشخص کن و اینکه بنچمارک 3dmark رو با کارت خودت مقایسه کن.
داداش الان فقط کارت گرافیکه خرید زدم ..
پاور هنوز نخریدم ایا این بهتر نیست بخرم ؟؟

POWER DEEPCOOL DE580 پاور دیپ کول

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,889
نام
محمد حسین
داداش الان فقط کارت گرافیکه خرید زدم ..
پاور هنوز نخریدم ایا این بهتر نیست بخرم ؟؟

POWER DEEPCOOL DE580 پاور دیپ کول
راستشو بگم نه.
DE580(P/N:DP-DE580-BK) DEEPCOOL- Power Supply Units
این همون پاوری هست که گفتی و میبینی خودش خروجی 450 براش درج کرده.
450 هم برات کافی هست ولی اولا این 450 هم به مرور زمان کم میشه و هم تو قطعاتت ممکنه تغییر کنه
اگه دیپ کول میخوای همون دومی که برات گذاشتم پاور خوبیه
اگه گرین هم بخوای از خود لیون بگیر ارزونتره
اگه بهتر از این دو برند بخوای میشه antec وevga و coolermaster و corsair
که از اینا گرونترن.
منم همون گرین 530 رو دارم و خوبه. ومیتونی از همون لیون بخری.که جفتشون با هم برسه
اگه از برند معتبرتر خواستی ،اینو بگیر کولر مستر 450

• Like
Reactions: abo3bsa20

Ozzy the turtle

کاربر سایت
Sep 2, 2017
228
دوستان
کارت گرافیک GTX 750oc چه فرقی با 750 معمولی داره ؟
چقدر ضعیف تره ؟

بازی ای که حداقل سیستم مورد نیازش 750 ti هست رو 30 فریم میاره ؟
(پریست مدیوم یا لو )

SILICON POWER

کاربر سایت
Jan 30, 2015
285
نظرتون در مورد کارت گرافیکی Inno3D CHILL GEFORCE GTX 1070 TI چیه؟ چه فرقی با Asus داره که Asus نزدیک 2 میلیون گرانتره؟ منکه هر چیزی Asus داشتم خراب شده و اصلا اسمش میاد تنم میلرزه نمیدونم چرا انقدر گرونه.

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
نظرتون در مورد کارت گرافیکی Inno3D CHILL GEFORCE GTX 1070 TI چیه؟ چه فرقی با Asus داره که Asus نزدیک 2 میلیون گرانتره؟ منکه هر چیزی Asus داشتم خراب شده و اصلا اسمش میاد تنم میلرزه نمیدونم چرا انقدر گرونه.

دلیلش عقل خریدارها هست چون Asus در ایران خیلی جا افتاده کلا همه چیزش گرون تره و الا بین کارت ها چندان فرقی نیست msi هم نگاهی بکنید قیمت msi هم در ایران بدک نیست.

البته اینم بگم که کلا قیمت قطعات کامپیوتر به طرز خیلی غیر منطقی و فضایی گرون شده و حتی با دلار حال حاضرم هیچ توجیهی نداره بعضا تا 5 6 برابر افزایش قیمت داشتیم در حالی که اکثر اجناس بین 2 تا 3 برابر یا نهایت کمی بیشتر افزایش داشتن.

rezarnmsh

کاربر سایت
Sep 28, 2017
13
اقا من سیستم
جالبه اینقد با گرین مشکل دارید :D نمیگم خوبه یا بد ولی واقعا آشغال بنظرم کلمه مناسبی نیست، کسی که یک سیستم گیمینگ خیلی خفن بالای هزار دلار نمیخواد ببنده بنظرم اصلا نیازی به پاور اونقد شاخ نداره، چون کسی که بخواد تو اون رنج قیمت پاور بگیره توی برند های دیگه هم پاوره عملکرد خیلی بهتری نخواهد داشت، من الان یک ریگ دارم که پاور کولر مستر 1200 روشه و واقعا با کیفیته، و روی کیس خودم پاور گرین هست چون واقعا پارسال که سیستمو گرفتم نسبت به بقیه برندا تو این ولتاژ قیمت بهتری میداد و نظراتو هم که میخوندم همه راضی بودن خودمم که الان دارم کوچک ترین مشکلی ازش ندیدم از اونطرف رفیقم 6 ساله پاور 600 گرین داره و آخ نگفته، حتی الان برای ماینینگ هم خیلیا از مدل 80Plus Platinum استفاده میکنن و ندیدم مشکل خاصی خورده باشن.

.Maximum.

کاربر سایت
Oct 1, 2010
298
کسی هست کارت R9 FURY X داشته باشه؟
از 1060 و 1070 بالاتره ولی 4 گیگه
ارزش خرید داره یا همون1070 بهتره؟
بستگی داره چه قیمتی پیدا کنید من تو ارزونی ها فروختم 1450!!
به هیچ وجه از 1070 بالاتر نیست شاید تک توک بازی باشه بتونه به 1070 برسه
اگر کارت از amd می خواید 580 گزینه مناسب تریه وگرنه 1070 قطعا نسبت به این گزینه ها ارجحیت داره

|FARSHAD|

کاربر سایت
Nov 19, 2010
638
نام
فرشاد
بستگی داره چه قیمتی پیدا کنید من تو ارزونی ها فروختم 1450!!
به هیچ وجه از 1070 بالاتر نیست شاید تک توک بازی باشه بتونه به 1070 برسه
اگر کارت از amd می خواید 580 گزینه مناسب تریه وگرنه 1070 قطعا نسبت به این گزینه ها ارجحیت داره
2500 کارکرده تمیز پیدا کردم.توی این رنج هم دست دوم 1060 میتونم بگیرم
از رم 4 گیگش میترسم

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,340
نام
Majid
2500 کارکرده تمیز پیدا کردم.توی این رنج هم دست دوم 1060 میتونم بگیرم
از رم 4 گیگش میترسم
اگه وی رمش برات مهمه 8 گیگ Rx580 گزینه بهتریه، تقریبا هم رده 1060 هست ولی اون 6 گیگه این 8، قیمتا هم یک حدوده تقریبا حتی اگه یک آدم قابل اعتماد بشناسی که ماینر باشه و بخواد بفروشه کارتاشو میتونی بخری با قیمت پایین، چون ماین کلا رو پرفورمنس گیمینگ کارتا تاثیری نداره.
من خودم الان یک Rx580 که چندین ماه باهاش ماین کردم شبانه روز روی پی سیمه بدون مشکل کار میکنه.
اما خب 1060 ـم کارت خوبیه، ولی 4 گیگ بنظرم نگیر چون امسالو بکشه سالای بعدی به مشکل میخوری، Texture Quality بعضی از بازیا به شکل عجیبی Vram میخوره.

• Like
Reactions: |FARSHAD|

|FARSHAD|

کاربر سایت
Nov 19, 2010
638
نام
فرشاد
اگه وی رمش برات مهمه 8 گیگ Rx580 گزینه بهتریه، تقریبا هم رده 1060 هست ولی اون 6 گیگه این 8، قیمتا هم یک حدوده تقریبا حتی اگه یک آدم قابل اعتماد بشناسی که ماینر باشه و بخواد بفروشه کارتاشو میتونی بخری با قیمت پایین، چون ماین کلا رو پرفورمنس گیمینگ کارتا تاثیری نداره.
من خودم الان یک Rx580 که چندین ماه باهاش ماین کردم شبانه روز روی پی سیمه بدون مشکل کار میکنه.
اما خب 1060 ـم کارت خوبیه، ولی 4 گیگ بنظرم نگیر چون امسالو بکشه سالای بعدی به مشکل میخوری، Texture Quality بعضی از بازیا به شکل عجیبی Vram میخوره.
الان 580 خوش قیمت که ماین هم نشده باشه هست بگیرم.ولی خو بنچ که میبینم از 1060 هم ضعیف تره.برای همین نگرفتم

Sarvior

کاربر سایت
Feb 13, 2016
1,007
نام
Ali
کسی هست کارت R9 FURY X داشته باشه؟
از 1060 و 1070 بالاتره ولی 4 گیگه
ارزش خرید داره یا همون1070 بهتره؟
اگه اهل شبیه ساز wii u , ps3 , switch نیستی برو برای rx580 که 8 گیگ رم داره و تو اینده بیشتر بکار میاد
ولی اگر دوست داری اون شبیه ساز ها رو بری 1060 گزینه بهتریه

• Like
Reactions: Ozzy the turtle

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر