کمک در بازی medal of honor

Mojtaba Seyfi

کاربر سایت
Nov 3, 2010
84
نام
مجتبی سیفی
من یه جایی گیر کردم که باید بعد از کلی موتور سواری با تک تیرانداز فاصله هایی رو که میگه رو بزنی اونجاش موندم لطفا بگید هر چقدر میزنم نمیشه و اون یکی نمیاد فکر هم نمیکنم اشکالی در خود بازی وجود داشته باشه.
از این نظر ممکنه بازی دارای چند درصد باگ کوچیک باشه بعد از کشتن دشمنان از دکمه فلش بالا در ps3 استفاده کتن ، فکر مکینم برای pc دکمه ی دیگه ای برای نشان دادن فلش ماموریت هست ... به یاد ذداشته باش برای اینکه دقیق متوجه بشی تمام دشمنان را کشتی از عینک مخصوص استفاده کن ...
خیلی این مرحله ساده هست ...

MiL4D.CoYG

کاربر سایت
Aug 28, 2010
640
نام
MiL4D
من اونجایی هستم که 2 تا ماشین از بالای کوه و دو تای دیگه از اونور کوه میان ، مرحله 2 ، چه جوری باید بزنمشون تیر کم میاد ؟
زمان مناسبش کجاست ؟

5305

کاربر سایت
Sep 6, 2010
3
دوستان من اینجا گیر کردم کسی هست کمک کنه نمی دونم چکار کنم اول که با دوربین نشونه می گیرم بعداش هواپیما می یاد منفجر می کنه بعداش فقد ادم می یاد هر چی می زنیم 1 ساعت باز هم ادم می یاد چکار کنم این قسمت رو

این هم عکسش

http://499959.20upload.net/files/1389/aban2/12893975431.jpg

منم تو این مرحاه گیر کردم

djadrian

کاربر سایت
Dec 9, 2010
1
آقا من اینجا گیر کردم :)

همه یارا رفتن بالا اما وقتی من میرم نمیتونم برم بالا یکی از اونها هم نمیاد که دستمو بگیره ببرتم بالا جایی هم نیست که بتونم ازش برم بالا یه راهنمایی لطفا :d
چون اون فرمانده مرد از بس گفت جون مادرت lets go :">

اینجا رو منظورمه :d
http://0o.8415.2.img98.com/out.php/i548643_LANAT.JPG

ps3amir

کاربر سایت
Aug 19, 2008
677
نام
مسعود
همه یارا رفتن بالا اما وقتی من میرم نمیتونم برم بالا یکی از اونها هم نمیاد که دستمو بگیره ببرتم بالا جایی هم نیست که بتونم ازش برم بالا یه راهنمایی لطفا :d
چون اون فرمانده مرد از بس گفت جون مادرت lets go :">

اینجا رو منظورمه :d
http://0o.8415.2.img98.com/out.php/i548643_LANAT.JPG

یه ضد هوایی موشک نمیدونم چی چی هست روش بمب بزارین حل میشه.(دقیقا پشت شما در عکس هست)

ps3amir

کاربر سایت
Aug 19, 2008
677
نام
مسعود
من اونجایی هستم که 2 تا ماشین از بالای کوه و دو تای دیگه از اونور کوه میان ، مرحله 2 ، چه جوری باید بزنمشون تیر کم میاد ؟
زمان مناسبش کجاست ؟

باید اول برید بالای یک برج بعدش از اونجا لیزر دارید یکی از حالتاش خیلی راحته چند ثانیه لیزر را روی وانت نگه میدارید بعدش از بالا خودش میزنه.

دوستان من اینجا گیر کردم کسی هست کمک کنه نمی دونم چکار کنم اول که با دوربین نشونه می گیرم بعداش هواپیما می یاد منفجر می کنه بعداش فقد ادم می یاد هر چی می زنیم 1 ساعت باز هم ادم می یاد چکار کنم این قسمت رو

این هم عکسش

http://499959.20upload.net/files/1389/aban2/12893975431.jpg

شما هم تصویرت نمیاد نمیدونم کجایید

TakFarsCom

کاربر سایت
Dec 14, 2010
6
مرحله neptunes net

سلام

من تو مرحله ای گیر کردم که

یارم میره بالای صخره ، کمین می کنه ... منو یه نفری میفرسته جلو و میگه کمین کن

بعد میکشیم چهار پنج نفرو

از کوه بالا میرم ( یارم همونجا پشت صخره واساده ) یه غار هست ، چندتا جعبه رو هم ، یه جعبه نارنجک ، روی 2تا جعبه هم یه اسنایپ و یه تیربار هست با یه چراغ بینشون

نه کسی میاد بکشیمش دیگه
نه اون یارو از جاش تکون میخوره

این مرحله بعد این هست که از هلیکوپتر میافتیم و اسلحه نداریم و .... تا 10 دقیقه بعد میرسیم به اینجا :(
برف هم نشسته رو زمین و شب هست

تو خود بازی هم زده باید پاکسازی کنید این غار رو ...

اگه نفهمیدین کجام عکس بگیرم بذارم

تا اینجا جایی گیر نکرده بودم ... اولین باره :( یکی یه کمک کنه

TakFarsCom

کاربر سایت
Dec 14, 2010
6
Follow Mother to the other side of the camp. He will give you a buddy boost up a cliff. Follow him through the snowy paths and do what he says. You will eventually split up, or at least he will tell you to. Mother will take the top path and tell you to take the bottom left path. You can if you like or you can go with him. You will meet back up in a second so it doesn't matter. Two enemies will stay behind on three occasions. You take one out and he takes out the other. There seems to be a glitch where Mother never takes out the third guy. He shoots him but he doesn't kill him. Luckily they're close enough to each other to kill both quickly.

Mother will take a path upward and tell you to take the path behind you. It may be hard to see but it's a Cave to the left of the path Mother goes up. Crawl through the cave to get ambushed. A short real time scene will play. Mother will give you covering fire for you to get under cover. I usually head to the rocks on the right for cover. I then shoot all the enemies I can. Mother tells you to head to the high ground which is to the left but mostly out in the open. You will eventually have to go left and up the hill to kill off everyone and get a checkpoint. There is a cave at the top of the cliff with grenades, a Dragunov, and a PKM. I prefer using the Dragunov to pick off people at long range. There will be more enemies coming from the left down the mountain. If they overwhelm you and you can't find enough cover up against the rocks you can always fall back into the cave

If you are using night vision goggles make sure you take them off when a flare goes in the sky. Mother will usually say “No NODS.” This is usually a decent firing position:

You will finish the objective when all the men are dead. Head to the left if you are looking in the direction the last picture is. It will take you up hill to Mother and initiate some dialogue. Follow Mother into a hut and listen to more dialogue. The next part is pretty straight forward. Kill people while you're being dragged and the rest is done by itself in a real time scene.

اینجا هم چیز خاصی دستگیرم نشد
چک باکس میرم اونجا نمیزنه ... یعنی باید کار خاصی انجام بدم که چک باکس اوکی بشه ؟

tv47

کاربر سایت
Dec 2, 2005
290
نام
amir
سلام TakFarsCom
منم اينجا گير كرده بودم...بايد يه دفه حمله كني تا عقب نشيني كنن و برن به قسمت عقب تونل وافضاي پشتش ...اگه همه رو تو همون فضاي اول بكشي ...نميتوني جلو بري و دوستت جلو نميره....

TakFarsCom

کاربر سایت
Dec 14, 2010
6
آقا من هر جوری حمله می کنم نمی شه

بکدوم سمت باید حمله کنم آخه ...

حتی همرو چاقو کردم بازم نمیشه ...

بعد یارم تند تند همرو میزنه ... مهلت نمیده ...
اونام بدو بدو میان پایین

حتی چشام نمی دید حمله کردم ... اونام وای میسادن تیر اندازی می کردن ... منم هرچی الکی شلیک می کنم در نمی رن
مجبور میشم بکشمشون :D

چیکار کنم آخه ؟؟؟؟؟

NINJѦ

Kill em With Kindness
کاربر فعال
Jul 11, 2008
3,337
نام
رضـا
سلام دوستان
من تو یه قسمت که سواره هلیکوپتر میشیی گیر کردم
اونجا باید یه ضد هوایی که تو یه غاره رو بزنی من هر بهش میزنم منفجر نمیشه:(

barbod_s64

کاربر سایت
Aug 30, 2011
2
باید اول برید بالای یک برج بعدش از اونجا لیزر دارید یکی از حالتاش خیلی راحته چند ثانیه لیزر را روی وانت نگه میدارید بعدش از بالا خودش میزنه.
با سلام وخسته نباشید ....لیز کم دارم اجازه زدنشم بهم نمیده تیرهام هم تموم میشه .......

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر