راهنمای مراحل DarkSiders

farhad120

کاربر سایت
May 6, 2012
1
کمک دررابطه با بازی darksiders

منم تو این مرحله پست اخر گیر کردم هر کاری میکنم نمیشه اون وزنرو حول داد رو اون یکی اسانسور.
لطفا کمک کنیدددددددددددد

JustPCG

کاربر سایت
May 21, 2008
120
سلام

جان عزیزتان یکی تان بگه که چطوری اینجا رو رد کنم ؟

darksiderspc2012052300020998.png

babakahvazy

کاربر سایت
May 30, 2012
2
نام
babak
سلام.من یه سوال داشتم درمورده اون مرحله ای که توش میرسیم به یه پنکه بزرگ.نمیدونم چه کار کنم تا پنکه حرکت کنه...هیچ دستگیرهای نداره؟؟؟؟؟؟پیداش نمیکنم.چه کار کنم؟؟؟l-)لطفا کمک کنید

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
13354214865181816008.jpg

این مرحله رو چه طور باید رد کرد ؟ چه طور باید بمب ها رو منفجر کرد؟
بمب هارو یکی‌ یکی‌ بذارین نزدیک اون بمبی که داره میسوزه رو دیوار، یکی‌ رو نزدیک بهش، یکی‌ رو نزدیک به اون بمب‌ای که الان گذاشتین و این‌جوری بیرین تا یکی‌ رو بذارین رو دیوار، بعدا بمب سوزان رو بزنین تاا هماشون یه جا منفجر شن.

habibmp3

کاربر سایت
Dec 5, 2011
1,236
نام
ابوالفضل
این مرحله رو چه طور باید رد کرد ؟؟؟؟؟

35236001764044996836.jpg

بعد اینکه اون کریستالها رو با مشتت خورد کردی در موقعیت مناسب میری و واگن قطار رو با شدت به طرف اون موجود پرت می کنی ...
وقتی اون موجود در حال پرت کردن لیزره به طرفت همیشه جاخالی بده و سریع برو سمت واگن و بعد اینکه واگن رو پرت کردی برو سمتش و اون تیکه کریستالی که زیر شکمشه رو با مشتت خورد کن و بهش ضربه بزن ...پیشنهاد میشه به حالت غول تبدیل بشی تا ضربات کمتری رو بهش وارد کنی!
پ.ن : درجه سلامتیت چقدر پره! :D

habibmp3

کاربر سایت
Dec 5, 2011
1,236
نام
ابوالفضل
سلام داداش گلم
من از سه تا نیرو که باید به ازراعیل برسونم دو تا رسوندم یکی اخری رو ممنون میشم راهنمایی کنی
یه دری هست اون بالای بالا که باید خودت رو برسونی اونجا ...
چندتا سنگ دیگه هم روی اون سنگ ها ایجاد شده که باید به وسیله اون خودت رو برسونی ...
دور و برت رو نگاه کن یه گوشه دوتا حفره هست که کنار همن. یکی رو دیواره و دیگری رو زمین ...
رو هر دو حفره رو با قدرت تمام ایجاد کن و از اونی که رو دیواره وارد شو تا از اونی که رو زمینه با قدرت به هوا پرتاپ شی ... وقتی پرتاپ میشی سمت چپت یه دیواره که باید از اونجا بری ...
به پازلهای بعدی که برخوردی یکم باهاش ور برو میتونی حلش کنی .. فقط یادت باشه پازلهاش وابسته به همون حفره هاس و برای حلش باید از اونا استفاده کنی ...

joseph

کاربر سایت
Jul 21, 2012
18
نام
یوسف
آقاجان من اونجایی گیر کردم که سه تا چنگک توی سقف وجود داره و باید روی تناب ببپری من هر سه تارو انتخاب و با همون اسلهه شبیه ستاره میزنم و زود میپرم روی تناب دومیین چنگک رو که رد میکنم سومی میاد پاین اون موقع کاری نمیتونم بکنم حالا از دوستان گلم میخوام روش رد شده از این سه تا چنگک و رفتن اونور تونل رو برام توضیح بدین متشکر میشم

seya

کاربر سایت
Jul 25, 2012
1
با سلام خدمت همه دوستان عزیز .
من غول که اژدها ست رو کشتم بعدش دیگه نمیدونم باید چی کار کنم؟
وقتی میرم پیش جادوگره که چیز میفروشه 1 گزینه جدید اضافه شده که میگه کلیک راست موس رو بزن تا بتونی به مراحل قبل بری.

راستی دوستان اگه کسی راهنمای قدم به قدم بازی رو داره لطفا لینک بده. لینکای صفحه های قبلی پاک شدن.

herkool

کاربر سایت
Jul 31, 2012
7
اين مرحله رو چطور بايد رد كرد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

با سلام خدمت تمامي دوستان
من مرحله اي كه آموزشيه يعني Counter Killer كه بايد دشن را با ضد حمله يعني گرفتن كليد Left Alt (در پلتفرم pc ) از پا در آورد را نمي تونم رد كنم يعني هر چي كليد Left Alt را مي گيرم و حمله مي كنم بازم مي بازم لطف مي كنين دقيق توضيح بدين شايد اشتباه انجامش مي دم
با تشكر

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
با سلام خدمت تمامي دوستان
من مرحله اي كه آموزشيه يعني Counter Killer كه بايد دشن را با ضد حمله يعني گرفتن كليد Left Alt (در پلتفرم pc ) از پا در آورد را نمي تونم رد كنم يعني هر چي كليد Left Alt را مي گيرم و حمله مي كنم بازم مي بازم لطف مي كنين دقيق توضيح بدين شايد اشتباه انجامش مي دم
با تشكر
باید درست قبل اینکه ضربه حریف بهتون بخور alt رو بزنین، بعدا میگیرتش میکوبه اینور انور :D.

Sina Warrior95

کاربر سایت
Jul 18, 2012
13
نام
سینا
باید با اون زنجیری که می تونی باهاش به اشیا آویزون شی بهش شلیک کنی تا تورو سریع به عنکبوته برسونه!!!همینطور بزنش تا هی غیب بشه بعد بره روی سقف بچسبه،بعدش یه بمب هایی رو میاره پایین و تو باید با اون وسیله بهشون آویزون بشی و بعد قبل از این که بمب ها به زمین بخورن و منفجر بشن باید با یه شلیک دیگه خودتو بهش برسونی و با چند ضربه کارش تمومه!!!>:d

---------- نوشته در 09:33 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 09:29 PM ارسال شده بود ----------

باسلام ببخشید
من توی بازی darksiders توی اون غولش که شبیه عنکبوت هست و هی غیب میشه بعد از بالای سرم ظاهر میشه و خودشو میندازه روم گیر کردم تو رو خدا کمکم کنید اگه راهی برای کشتنش هست بهم بگید تا منم این غولشو رد کنم الان دو هفته است که توی این غولش موندم و نمیدونم چجوری بکشمش
با تشکر:((:-/
باید با اون زنجیری که می تونی باهاش به اشیا آویزون شی بهش شلیک کنی تا تورو سریع به عنکبوته برسونه!!!همینطور بزنش تا هی غیب بشه بعد بره روی سقف بچسبه،بعدش یه بمب هایی رو میاره پایین و تو باید با اون وسیله بهشون آویزون بشی و بعد قبل از این که بمب ها به زمین بخورن و منفجر بشن باید با یه شلیک دیگه خودتو بهش برسونی و با چند ضربه کارش تمومه!!!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر