راهنمای مراحل DarkSiders

kingsgames

کاربر سایت
Mar 28, 2011
26
یکی هم سوال مارو جواب بده.سوال من اینه:تو اونجایی گیر کردم که باید سه تا شمشیر رو به مجسمه ها برسونم.دو تاشو پیدا کردم برای سومی که رفتم یه غولی داشت اونم کشتم بعد از آسانسور پایین رفتم .یه جایی بود که یه محوطه باز جلوش بود و یه راهرو که وسطش مذاب بود .دست راست یه شکاف بود که جلوش یه سنگ قرمز بود.اونم رد کردم ولی بعد به ته راهرو نگاه میکنم یه شکاف دیگه هست که یه سنگ قرمز جلوی اونه .اون رو چطوری باید منفجر کنم

HosseinBrusli

کاربر سایت
Jun 19, 2010
3,265
نام
حسین
یکی هم سوال مارو جواب بده.سوال من اینه:تو اونجایی گیر کردم که باید سه تا شمشیر رو به مجسمه ها برسونم.دو تاشو پیدا کردم برای سومی که رفتم یه غولی داشت اونم کشتم بعد از آسانسور پایین رفتم .یه جایی بود که یه محوطه باز جلوش بود و یه راهرو که وسطش مذاب بود .دست راست یه شکاف بود که جلوش یه سنگ قرمز بود.اونم رد کردم ولی بعد به ته راهرو نگاه میکنم یه شکاف دیگه هست که یه سنگ قرمز جلوی اونه .اون رو چطوری باید منفجر کنم

سلام

اگه راهنمای لینک زیر رو بگیری به تمام سوالت میرسی
http://forum.bazicenter.com/showthread.php?t=47015

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
یک عکس بذاری خوب می‌شه. :d
البته از اون لینک آقا بروس لی هم میتونی‌ پیداش کنی‌. :d

AHEE

کاربر سایت
Aug 17, 2011
2
سلام به همه دوستان . من تو یک قسمت از بازی گیر کردم. 3 روز موندم تو این مرحله . یک عکس ازش میزارم. دوستانی که اینجا رو رد کردن راهنمایی کنند تا ما هم این بازی رو تمام کنیم.

d.jpg

تو عکس هم که کاملا مشخصه. که باید کریستا های قرمز رو منفجر کنم. در سمت راست تصویر یک غار مشخص هست که توپ های انفجاری اونجاست اما نمیشه واردش شد. اون موجودات به سقف چسبیده اجازه نمیدن. یک قسمتی هم بود که کریس تال های یخی رو شکستم و یک وسیله رو بیرون اوردم . که معلوم نیست باید باهاش چی کار کرد.( همونی که تو تصویر اویزونه به وسیله اون موجود)

دیگه نمیدونم باید چی کار کنم. دوستان یک راهنمایی کنید ما رو.

به اون تاپیکی که جناب بروسلی گفتم رفتم . راهنما بازی رو دانلود کردم. اما چیزی در این رابطه نگفته بود

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,933
نام
فرهاد
سلام به همه دوستان . من تو یک قسمت از بازی گیر کردم. 3 روز موندم تو این مرحله . یک عکس ازش میزارم. دوستانی که اینجا رو رد کردن راهنمایی کنند تا ما هم این بازی رو تمام کنیم.

تو عکس هم که کاملا مشخصه. که باید کریستا های قرمز رو منفجر کنم. در سمت راست تصویر یک غار مشخص هست که توپ های انفجاری اونجاست اما نمیشه واردش شد. اون موجودات به سقف چسبیده اجازه نمیدن. یک قسمتی هم بود که کریس تال های یخی رو شکستم و یک وسیله رو بیرون اوردم . که معلوم نیست باید باهاش چی کار کرد.( همونی که تو تصویر اویزونه به وسیله اون موجود)

به اون تاپیکی که جناب بروسلی گفتم رفتم . راهنما بازی رو دانلود کردم. اما چیزی در این رابطه نگفته بود

الان شما مشکلت رفتن تو غار هستش ؟ شما تو ایتم هات وسیله ای داری که کند میکنه همه چیو بزن بعد رو روی اون جعبه ( اول بزن بیوفته ) بعد برو تو غار

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow

d.jpg

وقتی‌ اون سکو رو اون موجود میکشه بالا زود بپر رو سکو بعدا سمت چپ ۱ غار هست بپر اونجا کریستال هارو بشکن یک ماشین زمان میاد بیرون، از اون استفاده کن کند کن زمانو بعد هم که خودت میدونی‌.

mohammadmono

کاربر سایت
Sep 6, 2011
2
با سلام و عرض خسته نباشید.از سایت خوبتون ممنون.خیلی سایت خوبی دارید.
من در این بازی به مشکلی برخوردم اگه کمکم کنید واقعا ممنون می شم.
اونجایی که باید هفت قطعه شمشیر آرماگدون رو پیدا کنیم.من به کمک اون آقای مواد فروش معروف به اضغر ترقه
(جهت مزاح) به سرزمین های مختلفی که علامت زردی به نشانه موجود بودن تکه شمشیر در اون منطقه هستش می روم و تکه های شمشیر رو پیدا می کنم.اما مشکل من این هستش که دو تا از سرزمین هایی که تکه های شمشیر در اون هاست غیر فعال هستند و من نمی تونم به کمک آقای مواد فروش به اونجا برم و موس رو که روی اونها می برم بالا به جای اسمشون می نویسه "unexplored location" و هر چی کلیک می کنم باز نمیشه.من باید چیکار کنم؟
اگر کمکم می کردید ممنون میشدم.پیشاپیش ممنونم

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
با سلام و عرض خسته نباشید.از سایت خوبتون ممنون.خیلی سایت خوبی دارید.
من در این بازی به مشکلی برخوردم اگه کمکم کنید واقعا ممنون می شم.
اونجایی که باید هفت قطعه شمشیر آرماگدون رو پیدا کنیم.من به کمک اون آقای مواد فروش معروف به اضغر ترقه
(جهت مزاح) به سرزمین های مختلفی که علامت زردی به نشانه موجود بودن تکه شمشیر در اون منطقه هستش می روم و تکه های شمشیر رو پیدا می کنم.اما مشکل من این هستش که دو تا از سرزمین هایی که تکه های شمشیر در اون هاست غیر فعال هستند و من نمی تونم به کمک آقای مواد فروش به اونجا برم و موس رو که روی اونها می برم بالا به جای اسمشون می نویسه "unexplored location" و هر چی کلیک می کنم باز نمیشه.من باید چیکار کنم؟
اگر کمکم می کردید ممنون میشدم.پیشاپیش ممنونم
خوب چون اصغر جان رو اونجا پیدا نکردی نمیبره تورو اونجا، :d نزدیک‌ترین مکان به اونجا رو برین. بعدا با پای پیاده برین بردارین تکهٔ شمشیر رو.

mohammadmono

کاربر سایت
Sep 6, 2011
2
خیلی ممنونم از راهنماییتون.واقعا لطف کردین . اما یعنی اگر به نزدیکترین سرزمین برم . می تونم بدون آقای مواد فروش به سرزمینی که اصغر آقا رو تو اونجا پبدا نکردم و قفل هستش برم؟محدودیت نداره؟
بازم ممنونم.دستت درد نکنه

nagaqueen

کاربر سایت
Nov 16, 2011
1
سلام
اقا من توی این جا گیر کردم
روی پلتفرم 3 هم رفتم ولی از اون نرده بالا نمیره
کمکم کنید 1 روزه سر این مرحله موندم حال فکر کردن هم ندارم چون یک بار این بازی رو تا بعد Griever رفتم بعدش ویندوز پاک شد این جا رو هم رفته بودم!
Untitled.png

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر