امتیازات بازی Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm 2

ДядsЙ

کاربر سایت
Jan 13, 2009
3,384
نام
AяasЙ
Naruto_Shippuden_UNS_2_Box_Art.jpg

این بازی اولین امتیازش را گرفت. سایت Robot Geek به بازی امتیاز 3/5 داد.

• Like
Reactions: Captain Mitchell

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
نیمی از ناخون هام رو کندم تا صفحه بالا بیاد !!
نمیدونم چی بگم ... خیلی انتظار بیشتر از این داشتم ... این سایت به Broken Bond چند داده بود ؟
گوشه ای از نقد :
Firstly, I don’t know what’s deemed as appropriate in Japan, but I’ve never heard so many ***ual innuendos in my live. Lines such as “that Pervy Sage, he was ruthless, my clothes were in tatters” just don’t seem to reflect the PG rating it’s been given. Also, as a lesser extent, the clear ***ual frustration Naruto shows throughout the campaign just causes question to the game possibly being merely for the Japanese adolescents to understand puberty.
معلومه طرف تو زندگیش یه بارم ناروتو ندیده !! آخه من نمیدونم مگه مجبورن نقد همچین بازیی رو بدن دسته یه مشت N00b !؟

انتظار یه شاهکار رو که نداشتی، درسته شهاب؟
دقیقا انتظار یه فرا شاهکار رو همه ی ماها داشتیم .
یه نگاه به بقیه ریویو های این سایت بندازید . یه نگاه به قدمت این سایت بندازید . معلوم میشه چقدر حرفه ای با اعتبار هستن :)) !

آخرین ویرایش:

ДядsЙ

کاربر سایت
Jan 13, 2009
3,384
نام
AяasЙ
نیمی از ناخون هام رو کندم تا صفحه بالا بیاد !!
نمیدونم چی بگم ... خیلی انتظار بیشتر از این داشتم ... این سایت به Broken Bond چند داده بود ؟
به BB امتیازی نداده.
انتظار یه شاهکار رو که نداشتی، درسته شهاب؟

amirhosein s.a

کاربر سایت
Oct 10, 2010
785
نام
experimental man
خوب هوز game spot و....... مونده این دیگه چیه البته نتوانم بگم که کلا اشتباه کرده ولی این جور امتیازها شروع کننده یک امتیاز بد میشه چون درصد امتیاز بد در سایتهای دیگر بیشتر میشود

Tehanu

کاربر سایت
Feb 21, 2010
721
با این امتیاز دادنشون به همه ی ماها توهین کردن )x
ولی شایدم ما زیادی فن تشریف داریم اونا از یه دید دیگه نگاه کردن :d
01145202-2-3PU.gif

Oceanic 6

کاربر سایت
Apr 10, 2009
676
نام
پارسا
و باز هم Hype های الکی که نتیجشو خودتون هم دیدین،دمو هم خیلی چیز شاخی نبود تعریف میکردید از بازی و ما هم اون موقع تحت تاثیر جو قرار گرفتیم ولی پشیمون شدم و نتیجشو هم دیدید .
همچنین این سایت به Quantum Theory 5/10 داده ،میشه انتظار نمره های 5 و 6 هم داشت :D ولی بازم باید تا بقیه Review ها منتظر موند.
کلا نمراتش عجیبه به یه بازی از 5 میده به یه بازی از 10 :D

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
کلا نقد سایتی که نه یه فنه ناروتو نوشته ، نه اینکه اعتبار داره ( کلا 15 تا نقد !!!!!!!! ) رو به هیچی هم نباید حساب کرد ! تا امتیازات جدید باید صبر کرد ...
منکه عهد کردم :D . اگر این بازی نسبت به یک پسرفت کنه ( که غیر ممکنه ! ) و نتونه حال یک رو بهم بده رسما گیمینگ رو میذارم کنار :D .

SOL!D 5NAK3

کاربر سایت
Jul 26, 2008
2,674
نام
meyti
بسیار عالی :D
من میگم شهاب امروز چی نوشته بود لعنت بر روبت گیک ، نگو سر این بود :D

شهاب الکی انتظارت رو نبر بالا ، سکته میکنی :D

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
بسیار عالی :D
من میگم شهاب امروز چی نوشته بود لعنت بر روبت گیک ، نگو سر این بود :D

شهاب الکی انتظارت رو نبر بالا ، سکته میکنی :D
انتظار بالا نیست ! یعنی هست ! منتها سعی میکنیم بی منطق برخورد نکنیم :D .
مثلا این بازی از Gs 8 بگیره عالیه ! ولی بیاد از یه سایت دوزاری که منتقدش به زندگیش انیمه ندیده این بازی رو نقد میکنه خیلی زور داره !
بازم میگم ، نمره این سایت رو اصلا حساب نکنید ... در حده یه بلاگه بلاگفا هستش !

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
اگر دمو رو بازی نکرده بودیم و فقط تریلر دیده بودیم یه چیزی میگفتیم انتظارمون رو بالا بردیم. اما دیه اینا خدایی غیر منطقی ان.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر