343 Industries: عنواان Halo میتواند در ژانرهای دیگر نیز ساخته شود

Saeed Gamer

کاربر سایت
Sep 4, 2010
613
نام
سعید
343 Industries: عنوان Halo میتواند در ژانرهای دیگر نیز ساخته شود

halo4diffgenres_610.jpg

تولید کننده اجرایی عنوان Halo 4، خانم Kiki Wolfkill می گوید بیرون بردن Halo از ژانر شوتر اول شخص کاملا امکان پذیر است. Wolfkill سری live-action، با نام "Forward Unto Dawn" را به عنوان مثالی برای توانایی کار بر روی این عنوان بیرون از حوزه یک بازی ویدئویی شوتر عنوان کرد.

در مصاحبه ای با سایت CVG، خانم Wolfkill درباره امکانات و قابلیت های وسیع این فرانچایز توضیح میدهد. "Forward Unto Dawn این امکان را به ما داد تا کارکتر ها را مقداری متفاوت توصیف کنیم و نوعی متفاوت از داستان را روایت کنیم و این برای ما جالب است. ما میخواهیم Halo به مانند جهانی رشد کند و تکامل پیدا کند و یک Star Wars باشد، همه بخش های خوب در مورد Star Wars!

ما در این مورد با Frank O'Connor صحبت کردیم که آیا دنباله ای برای Halo Wars برای تیم جالب و جذاب است یا نه.

وی همچنین میگوید که 343 Industries خودش را تنها یک استودیوی توسعه دهنده در نظر نمیگیرد، بلکه یه استودیوی IP نیز هست.

SOURCE

آخرین ویرایش:

Molana

کاربر سایت
Nov 21, 2009
1,975
نام
آکام سیستم ویانا
بیشترین انتظاری که من از 343 دارم اینهاست :
1- یه حرکت مثل سالگرد halo combat evolved هم با halo 2 بکنه و در اواخر 2013 منتشر کنه
2- یه فیلم سینمایی یا انیمیش با کیفیت برای سال 2014
3- انتشار halo wars 2 برای سال 2014
4- و ...

OMG

کاربر سایت
Sep 17, 2012
4,223
نام
امیرحسین
بیشترین انتظاری که من از 343 دارم اینهاست :
1- یه حرکت مثل سالگرد halo combat evolved هم با halo 2 بکنه و در اواخر 2013 منتشر کنه
2- یه فیلم سینمایی یا انیمیش با کیفیت برای سال 2014
3- انتشار halo wars 2 برای سال 2014
4- و ...
نوشابه , برنج اضافه , چیز دیگه ای نمیخواید؟:D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر