343 Industries: عنواان Halo میتواند در ژانرهای دیگر نیز ساخته شود

Saeed Gamer

کاربر سایت
Sep 4, 2010
613
نام
سعید
343 Industries: عنوان Halo میتواند در ژانرهای دیگر نیز ساخته شود

halo4diffgenres_610.jpg

تولید کننده اجرایی عنوان Halo 4، خانم Kiki Wolfkill می گوید بیرون بردن Halo از ژانر شوتر اول شخص کاملا امکان پذیر است. Wolfkill سری live-action، با نام "Forward Unto Dawn" را به عنوان مثالی برای توانایی کار بر روی این عنوان بیرون از حوزه یک بازی ویدئویی شوتر عنوان کرد.

در مصاحبه ای با سایت CVG، خانم Wolfkill درباره امکانات و قابلیت های وسیع این فرانچایز توضیح میدهد. "Forward Unto Dawn این امکان را به ما داد تا کارکتر ها را مقداری متفاوت توصیف کنیم و نوعی متفاوت از داستان را روایت کنیم و این برای ما جالب است. ما میخواهیم Halo به مانند جهانی رشد کند و تکامل پیدا کند و یک Star Wars باشد، همه بخش های خوب در مورد Star Wars!

ما در این مورد با Frank O'Connor صحبت کردیم که آیا دنباله ای برای Halo Wars برای تیم جالب و جذاب است یا نه.

وی همچنین میگوید که 343 Industries خودش را تنها یک استودیوی توسعه دهنده در نظر نمیگیرد، بلکه یه استودیوی IP نیز هست.

SOURCE

آخرین ویرایش:

Timeless One

Gemina Martia Victrix
Loyal Member
Apr 18, 2007
4,855
نام
امیرعلی
این خیلی وقت ـه تابلو هست. بیشتر از 8-9 ماهه که هر چند وقت یه بار همچین چیزی به لیست شغل 343 اضافه میکنه. یه چیزی حالت تیم دوم هست تو استودیو:

343 Industries is looking for an experienced Creative Director to lead and deliver a groundbreaking new AAA entertainment experience set in the Halo universe.

www.microsoft-careers.com/job/Redmond-CREATIVE-DIRECTOR-Job-WA-98052/1733849/

آخرین ویرایش:

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,079
Halo Wars 2 رو کنسول بعدی مایکروسافت. تلفیقی از استراتژی و اکشن، کنترل بخش استراتژیک با تبلت ِ کنسول + صحنه های سینمایی و اکشن روی TV:D به نظرم بهترین ایده ممکنه برای Halo Wars 2.
از ODST 2 (یا Halo 5: ODST مثلا) هم استقبال میشه:D
کلا اینا جای پیشرفتشون خیلی بالاست. خیلی چیزهای دیگه هم میشه ساخت که شاید اصلا به ذهن ماها نرسه.

Captain America

I am become Death, The Destroyer of Worlds
کاربر سایت
Aug 13, 2010
7,101
نام
Jesus
Halo Wars 2 که قابل پیش بینی قبلا اشاره ای کرده بودن و احتمال ساخت ODST 2 هم هست :D کلا رفتاری که با هیلو داره میشه الان مثل Starwars ..
پ.ن:از Halo Movie هم بشدت حمایت میشه :D
(بعد FUD خیلی بهش امیدوار شدم :D )

Miesam

کاربر سایت
Sep 23, 2005
6,142
نام
Miesam Sh
من که میگم اللحصاب این گندی که تو FPS زدن رو جم کنن، باقی ژانرها پیش کش.
دقیقن چه گندی توی FPS زدم؟ بعد هی میشینه میگه من ترول رو گذاشتم کنار :D.
---------------
دیگه لوسش نکنند، Halo قشنگیش به اول شخص بودنه حالا به خاطر بزرگی کامیونیتی از این حرفا استراتژیکیش هم قشنگه، همین مونده بیان ماشین سواری و فوتبال و . . . اش هم بدن :|. Halo Dancing مثلن :|.

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,151
نام
ماکان
دقیقن چه گندی توی FPS زدم؟

این جمله صد در صد شوخی بود. شکلک آخرش جا موند.

البته برداشت از این جمله به روحیه خودتون و سطح فشارات وارده در این چند روز بستگی داره!:D

بعد هی میشینه میگه من ترول رو گذاشتم کنار

من میخواستم ترول کنم الان مثل شماها 200 تا پست تو ترد امتیازاتش داشتم!:D

kaizershauze

AMOR CTPACTb 信念 RÊVES
کاربر سایت
Jul 6, 2012
14,730
نام
امین رضا
نه تو رو خدا
عمو های Acti هم چند سال پیش ها قاطی کرده بودند یه همچین حرف هایی میزدند،که خدا رو شکر بیخیل شدن

VahiD_ST

کاربر سایت
Nov 10, 2009
8,048
نام
وحید
اتفاقا halo پتانسیل تبدیل شدن به سبک های دیگه رو داره:
Halo Soccer (Sport) :d
Halo Adventures (Adventure) :d
Halo Nightmare (Survivor Horror) :d
Halo Simulator Manager (All Genres) :d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند