343 از سال 2008 بر روی Halo 4 کار میکرده است

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
12,997
نام
محمد امین
59938375508458354712.jpg

وقتی که سایت خبری 4news ایتالیا از خانم Corrinne Yu یکی از اعضای برنامه نویسی 343 در مورد مدت کارکرد این گروه بر روی انجین بازی Halo 4 سئوال کرده Yu در کمال تعجب گفته ما از سال 2008 بر روی این بازی کار می کنیم..

این زمان تقریبا یک سال بعد از عرضه شدن Halo 3 به حساب می آید و به نظر میرسه MS از همان زمان برنامه جالبی را برای توصعه بازی Halo4 در نظر داشته است..\

619

مدیر انجمن
Nov 23, 2007
6,178
نام
كسري
راست میگه بنده خدا. یادش بخیر اون زمان اصلا اینها اسم نداشتند. کلا فرانک اوکانر اواخر 2007 از بانجی جدا شد. بعد خبر اومد که رایان پیتون به همراه Corrinne Yu و همسرش اومدند توی مایکروسافت. ( اون زمان به اسم Halo Team شناخته می شد)
پ.ن : یادش بخیر خبرش خودم توی بازی سنتر گذاشتم ( الان اشک تو چشمام جمع شده
whitehair.gif
)

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,100
Corrine Yu یکی از کسایی بوده که 15 سال پیش تو خلق Direct 3D همکاری داشته. تو NVidia هم بوده قبلا و توی ساخت شبیه سازی GPU و CUDA مشارکت داشته. سال 2009 هم جایزه بهترین مهندسی در GDC رو گرفت، از همش جالبتر اینکه در ناسا هم روی یک Space Shuttle برنامه نویسی کرده:D در حال حاضر هم Technical Lead کل Microsoft Game Studios هستش.
corrine_yu_.jpg

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
Corrine Yu یکی از کسایی بوده که 15 سال پیش تو خلق Direct 3D همکاری داشته. تو NVidia هم بوده قبلا و توی ساخت شبیه سازی GPU و CUDA مشارکت داشته. سال 2009 هم جایزه بهترین مهندسی در GDC رو گرفت، از همش جالبتر اینکه در ناسا هم روی یک Space Shuttle برنامه نویسی کرده:D در حال حاضر هم Technical Lead کل Microsoft Game Studios هستش.
corrine_yu_.jpg

تو 343 هم با جانکارمک مقایسش میکنن! و براش میگن خانوم کارمک :D
من صفحات قبل بیوگرافی این خانومه را گذشتم که چه برنامه نویس ماهریه . وقتی حرفی میزنه بیخودی نمیگه !

اینا به ماشین هم رحم نکردند ببینید با چه جزئیاتی و مدلینگ طراحی شده !

95554428152528154201.jpg

آخرین ویرایش:

Captain America

I am become Death, The Destroyer of Worlds
کاربر سایت
Aug 13, 2010
7,101
نام
Jesus
Corrinne Yu واقعا باید ستایش بشه کارش حرف نداره واقعا یک نابغه هست تو کارش :d
آدم بیشتر هایپ زده میشه وقتی میفهمه 5 سال روش زحمت کشیدن یعنی به این میگند برنامه ریزی دقیق از 5سال پیش تا الان داشتن روش کار میکردن
بشدت منتظر E3 هستیم :bash:>:d

veryhigh

کاربر سایت
Jan 8, 2009
3,988
نام
احمد
معلومه آدمای کاربلدی سر این پروژه هستن 4 سال هم که رو انجینو بازی کار کردن پس باید منتظر یه بازیه خوب باشیم ، امیدوارم بچه ها حال کنن باهاش ...

پ.ن 1: به به انگار یه نفر دیگه هم اضافه شد،به چی؟ به جمع افرادی که اگه یه چیز "حتی کوچیک" بهشون بگی،ترولر و میخوای خودتو بزرگ کنی میشی:d
پ.ن 2:
من صفحات قبل بیوگرافی این خانومه را گذشتم که چه برنامه نویس ماهریه . وقتی حرفی میزنه بیخودی نمیگه !
کدوم صفحه؟! این تاپیک که یه صفحست!!!:d
پ.ن 3: این یه ذره غذا ظرف به این بزرگی نمیخواست!! فرض کن قرمه سبزی بود الان ظرف تا لبه کثیف شده بود یه مقدار هم رو میز:| "کم خوراک هستن ظاهرا"
پ.ن 4:
چه پست بیخودی دادم:|

Arman210

کاربر سایت
Apr 26, 2009
714
نام
Arman
هنوز هیچ اطلاعاتی درمورد بازی رو نکردن انقدر هایپ شدیم بگن دیگه چی می شه !
بیشتر دوست دارم در مورد دشمن جدید و مخصوصا ماشینهای جدید اطلاعات بدن همیشه تو هیلو های شماره دار یه چندتا ماشین تازه بوده !

master.mhn

کاربر سایت
Sep 15, 2009
2,775
من که امیدی به این هیلو نداشتم ولی تو همین دو روزه کلی هایپ شدم طوری که نظرم 180درجه چرخیده که بهترین هیلو میشه:d.
ایشون یه برنامه نویسه ما هم یه دونه:((.

Miesam

کاربر سایت
Sep 23, 2005
6,142
نام
Miesam Sh
راست میگه بنده خدا. یادش بخیر اون زمان اصلا اینها اسم نداشتند. کلا فرانک اوکانر اواخر 2007 از بانجی جدا شد. بعد خبر اومد که رایان پیتون به همراه Corrinne Yu و همسرش اومدند توی مایکروسافت. ( اون زمان به اسم Halo Team شناخته می شد)
پ.ن : یادش بخیر خبرش خودم توی بازی سنتر گذاشتم ( الان اشک تو چشمام جمع شده
whitehair.gif
)
از معدود خبرهات بود که درباره بسته شدن یه استودیو نبود :D.

Corrine Yu یکی از کسایی بوده که 15 سال پیش تو خلق Direct 3D همکاری داشته. تو NVidia هم بوده قبلا و توی ساخت شبیه سازی GPU و CUDA مشارکت داشته. سال 2009 هم جایزه بهترین مهندسی در GDC رو گرفت، از همش جالبتر اینکه در ناسا هم روی یک Space Shuttle برنامه نویسی کرده:biggrin1: در حال حاضر هم Technical Lead کل Microsoft Game Studios هستش.
ازدواج کرده؟ :-".

تو 343 هم با جانکارمک مقایسش میکنن! و براش میگن خانوم کارمک :biggrin1:
من فکر میکردم واقعا زن کارمک هست :D.
یادم بهش میگفتن Mrs Carmack یا Mis Carmack ولی یادمه :D.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر