Tekken Tag Tournament 2 | Xbox 360

Profession@l

کاربر سایت
Mar 5, 2009
98
بچه ها من روی این ارکیدش دیفیکلتی رو هم گذاشتم ایزی اون jun رو نمیتونم بکشم!! چرا انقدر سخت ساختن بازیشو؟؟ اعصابم خورد شد یه 10 بار باختم.. یه راندشو میبرم راند 2 اش که جنی میشه نمیتونم ببرمش و کمبو میزنه و تموم..یعنی یه بارم نتونستم تا اخرش برم تا حالا

سخته زدنش بیشتر بازی کن فن های قوی رو یاد بگیری می تونی بزنیش

AhmadrezaJoon

کاربر سایت
Mar 25, 2011
52
نام
احمدرضا
اتفاقا این نسخه Tekken Tag 2 به خاطر همین قابلیت تگش کمبوهاش خیلی ساده تر شده و به راحتی می شه دمیج های بالا گرفت.
در مورد Jun هم اگه حال و حوصله کمبو رو نداری به نظرم Leo رو بردار.
راحت اون فن جلو Y که مشت می زنه یا دو تا جلو Y روی Jun عمل می کنه. وقتی یه کم ازش فاصله بگیری، جون گارد زیر می گیره (باگ هوش مصنوعی!) که با این دو تا فن راحت می شه دمیج گرفت. فقط زمان بندی دستت بیاد حله.
راستی دوستان اگه کسی پایه آنلاین واسه Tekken 6 بود گیمر تگ من رو اد کنه.
خدایی آنلاین Tekken 6 نسبت به MK و Injustice بهتره. حداقل رنک مچ می شه توش راحت زد! player match هم که فت و فراوون. ولی MK و Injustice واقعا بازی با خارجی ها یه چیز محاله! فقط و فقط ایرانی باید باهات بازی کنه!هر چند که لگ یک ثانیه ای باعث می شه آدم نتونه pro ها رو شکست بده. ولی در کل من امروز Tekken 6 آنلاینش رو تست کردم بدک نبود و نوب ها رو راحت می شد شکست داد!:d

A m o o

کاربر سایت
Feb 25, 2012
13
سلام دوستان.
من تازه ایکس باکس 360 خریدم.یکی لز دلایلیش هم tekken بود.خیلی از آپدیت و داشبورد و L2 ... اینا سر در نمی آرم.فقط میدونم کنسولم کپی خوره و جی تک نیست.
حالا میخواستم DLCهای تکن رو نصب کنم.ولی اصلا نمیدونم باید چیکار کنم!
ممنون میشم اگه راهنماییم کنید.

vahab.alirezaei

کاربر سایت
Mar 16, 2017
2
سلام
من نسخه iso این بازی رو از سه سایت مختلفدانلود کردم و روی کنسول جیتگ شده خودم ریختم
ولی هر سه بار فقط همون دموی اول که بنده خدا سوار تاکسی شده و راننده داره از ترس میلرزه بیشتر نمیاد
وقتی میگه باید دکمه استارت رو بزنی تا وارد بازی بشه ، استارت رو که میزنم صفحه سیاه میاد و دیگه وارد بازی نمیشه
دوستان میدونن باید چکار کنم ؟؟؟؟؟؟؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر