TGS 2010 | ویدئویی از FF Versus XIII در TGS

versus

کاربر سایت
Sep 12, 2008
1,496
نام
سینا
درود

Versus-XIII.jpg

Agtio XIII کافی نبود؟ این هم خبری از Versus.

این ویدئو شخصیت اصلی بازی Noctis را نشان میدهد که در انتظار ایستاده است.

لحظاتی بعد او را در حال دویدن در بیابان بی آب و علف و یک جاده تخریب شده میبینیم.

سپس از بالای یک ضخره به پایین میپرد و با یک هیولای نسبتاً بزرگ مبارزه میکند و به نظر میرسد که به صورت Real Time است.

قبل از پاک شدن، سریع ویدئو را ببینید!

بر خلاف اینکه بازی مدت تقریباً زیادی است که در حال توسعه است هنوز تاریخ عرضه ای برای این عنوان انحصاری PS3 اعلام نشده.

انتظار میرود از بازی اطلاعات بیشتری در ژانویه منتشر شود.

Versus XIII بخشی از سری Fabula Nova Crystallis است و شامل Agito XIII و دیگر عناوین با کد XIII میشود.

http://www.vg247.com/2010/09/17/fina...eaks-from-tgs/

versus

کاربر سایت
Sep 12, 2008
1,496
نام
سینا
از کجا دن لد کنیم؟:D
تریلر FF Versus XIII رو میتونید از اینجا و اینجا دانلود کنید .

حجم : 3.1

پ.ن : ماکان من از لینک اول دان کردم با دایال اپ ! چون فرمتش FLV هست با هر برنامه که اجرا میکنم باز نمیشه ! میشه یه کمکی کنی !؟

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,175
نام
ماکان
پ.ن : ماکان من از لینک اول دان کردم با دایال اپ ! چون فرمتش FLV هست با هر برنامه که اجرا میکنم باز نمیشه ! میشه یه کمکی کنی !؟

من خودمم دارم از همینجا می دن لدم!:D بزار برای من تموم بشه ببینم با چه تکنیکی باز میشه خبر میدم!:D

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,175
نام
ماکان

خوب من هم دن لد کردم و دیدمش! من با Media Player 12 نگاه کردم. با FLV Player 4 Free هم میتونی نگاه کنی. البته اگه K-Elite Codec Pack رو هم داشته باشی حله! اگه بازم نتونستی نگاه کنی بگو برات کانورتش کنم بدم ببین از تو کف در بیا!:D

هر چند خیلی کوتاه بود و انی هم که فیلم رو گرفته بود انقدری شعور نداشت که حداقل گوشیش رو صاف بگیره اما در مجموع خیلی جالب بود!

واقعا همین نمایش افتضاح هم نشون میده بازی ارزش این همه انتظار رو داره!

اول از همه تصویر ناکتیس رو نشون میده که سایه موهاش و نرده بقلش خیلی زیبا و باور نکردنی افتاده رو صورت و بدنش. موهاش دقیقا مثل انچیزی که قول داده بودن طراحی شده و اپاسیتی حجمی نیستف برعکس رشته رشته طراحی شده! بعد چند تا صحنه نشون میده که ناکتیس داره خیلی آزادانه توی چند تا محیط خاص که ضاهرا یک شهر ویران شده هست حرکت میکنه. بعد ناکتیس بدون دیده شدن ان دایره های ابی رنگ مسخره FFXIII خیلی راحت از یک ارتفاع خیلی بلند میپره پایین که خیلی جالب بود، خصوصا انیمیشن هاش که مثل انیمیشن های اغراق شده FFXIII نبود. ناکتیس خیلی طبیعی پرید پایین. نکته جالب بعدی هم کف جایی بود که روش پرید چون کاملا از جنس شن بود و بی نهایت طبیعی کار شده بود!

بعد دوباره خیابون شینجوکو به نمایش در امد که من از بالا که دیدم کاملا شبیه شینجوکو واقعی طراحی شده بود! فقط خدا کنه "رستوران سنتی" که توی خیابون ساینجوکو هست هم توی بازی باشه!:D (قرمه سبزی میپزه با آب دریا که بوی ماهیی میده!:D) بعد ناکتیس با همون اژدها که شبیه باهاموت هست مبارزه میکنه. سیستم مبارزاتش فکر میکنم کاملا شبیه Crisis Core باشه چون یه حرکت رو سه بار پشت سرهم انجام داد و بعدش پرید بالا و زد تو سر طرف! البته هیچ منویی هم در کار نبود! بعد نمایش با دیده شدن لولگو FNC تموم شد!

راستی اینم بگم که قبلا گفته شده بود که این صحنه های کاملا RT هستن.

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,175
نام
ماکان
نه این تریلر به صورت Close mega Theater پخش شد و جز برای افرادی که انجا حضور داشتن پخش نشده!

البته این بخاطر این هست که کلا SE یه Event اختصاصی برای Fabula Nova Crystallise توی ماه ژانویه ترتیب داده و میخواد بازی رو اساسا انجا آنانس کنه!

خیلی هوشمندانه هست، نه؟ اول صبر میکنن FFXIII توی ژاپن هم برای X360 منتشر بشه تا ببینن عرضه و تقاضا چجوری هستٰ بعد در مورد سرنوشتش تصمیم میگیرن! خیلی جالبه که 5 سال هست سرکاریم فقط به این خاطر که SE هنوز تصمیم نگرفته بازی رو برای چه پلتفرم هایی منتشر کنه!

mehdi_iron

کاربر سایت
Dec 9, 2009
488
نام
مهدي
تريلر رو ديدم.خيلي جالب بود.
فقط يه سوال از دوستان FF باز.
نوع حمله اين بازي هم مثل FFXIII هست؟(يعني يه ليست از حمله رو در اختيارتون ميزاره؟ ازادي عمل داريم؟)

versus

کاربر سایت
Sep 12, 2008
1,496
نام
سینا
خوب من هم دن لد کردم و دیدمش! من با Media Player 12 نگاه کردم. با FLV Player 4 Free هم میتونی نگاه کنی. البته اگه K-Elite Codec Pack رو هم داشته باشی حله! اگه بازم نتونستی نگاه کنی بگو برات کانورتش کنم بدم ببین از تو کف در بیا!:biggrin1:

Help :D

ماکان از این برنامه هایی که گفتی هیچ کدوم رو ندارم :"> ولی Media Player 11 و K-lite Codec Pack رو دارم. با K-lite Codec Pack که اجرا نمیشه ! با برنامه های زیادی هم خواستم کانورت کنم که نشد .راستی FLV Player نسخه 3.1 رو هم امتحان کردم که نشد.)x

Help Me :D

Bayonetta

کاربر سایت
Jul 6, 2010
2,377
Help :D

ماکان از این برنامه هایی که گفتی هیچ کدوم رو ندارم :"> ولی Media Player 11 و K-lite Codec Pack رو دارم. با K-lite Codec Pack که اجرا نمیشه ! با برنامه های زیادی هم خواستم کانورت کنم که نشد .راستی FLV Player نسخه 3.1 رو هم امتحان کردم که نشد.)x

Help Me :D
یه KMplayer جدید نصب کن ، (فک کنم 2010) کارت راه میفته ...
----------------------------------------
مبارزات همزمان هستند.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر