TGS 2010 | اطلاعات جدید از گیم پلی The Last Guardian

Quantic Dream

کاربر سایت
May 31, 2010
1,432
بسمه تعالی

last-guardian-2.jpg

همانطور که TGS امسال به روند خود ادامه می دهد ، سونی قصد دارد که امسال با احتیاط زیاد و اهمیت فراوانی اطلاعات جدیدی در مورد بازی ها و برنامه هایش ارائه دهد ، اما با این حال امروز مقداری از اطلاعات در مورد The Last Guardian از طریق رخنه های خبری به بیرون درز کرده است و در چند ساعت آینده نیز این امر ادامه خواهد داشت.

k7mqgo6unagl4wq9f2j8.jpg

تاکنون رابطه ی بین پسرک و حیوان یک سر پیچیده و مرموز بود ، محافظ کدام یک است و کدام یک قرار است مورد حفاظت قرار بگیرد؟! گربه ، پرنده ، موش ، مرغ ، گربه ، سگ ، اسب و سایر موجودات حیوان مانند که در ماجراجویی های حماسی Ueda شاهدش بودیم ، دوست داشتنی و قدرتنمد بوده است.

bvo8xs3rjapzbcfmwq4.jpg

محافظ واقعی کیست؟ با توجه یه اطلاعات محدود ما پاسخگویی به این سوال در این زمان اندکی مشکل است! با توجه به اطلاعاتی که تاکنون در دسترس ما بوده است ، پسربچه پرنده را آزاد می کند و از آن پس پرنده از پسربچه در مقابل دشمنان محافظت می کند در حالی که آن ها هدفی بجز فرار از آن منطقه ندارند. پس از آزادی پسربچه پرنده را در مسیر این دنیای مرموز ، زیبا و پهناور راهنمایی میکند. این موجود عظیم الجثه یکی از بخش های حیاتی این سفر به شمار می رود ، او همیشه با شماست و همانوطر که شما به به او برای دسترسی به مکان های قابل دسترس یا حل برخی موانع احتیاج داید او نیز به محافظت شما نیاز دارد ، در بازی لحظه ها و مکان هایی وجود دارد که شما باید به تنهایی پا به قسمت هایی از این سرزمین بگزارید که پرنده از رفتن به آن مکان ها عاجز است ، این جدایی شما را مجبور می کند تا راهی برای عبور پرنده پیدا کنید ، یک راه مخفی باز کنید یا موانعی که بر سر راه این پرنده وجود دارد را برطرف کنید.

n9p59um3x8nelvcmlmc.jpg

دقیقا همانطور که در Shadow Of The Colossus میتوانستید با اسبتان کارهای متفاوتی انجام دهید ، شما می توانید محافظ خود را صدا بزنید و حتی به او فرمان دهید ، گیم پلی بازی طوری بنا شده است که اکثر اوقات پسرک ، محافظ را در طول مسیر هدایت میکند ، و مشاهده اینکه شما غالبا در نقش پسرک خواهید بود این منطق را بوجود می آورد که محافظ کم کم می آموزد که چگونه به رفتار و حرکات شما پاسخ دهد ، همانطور که شما باید به رفتار و نیاز های او پاسخ دهید.
پسرک می تواند فرمان های مختلفی به پرنده بدهد ، می تواند از او بخواهد که از صخره ای خاص بالا رود ، یا از پرنده بخواهد که او را بر بال هایش سوار کرده و به مکان های مرتفع و غیرقابل دسترس برساند.

6e9tilxs70eut6ph0go4.jpg

همچنین در مواقع درگیری با دشمنان می تواند از پرنده کمک بخواهد یا از او بخواهد که دمش را پایین بیاورد تا بتواند از آن بالا برود ، پرنده میتواند بجنگد و ستون ها و ساختمان های سنگی را برای پاک سازی مسیر نابود کند. بالا رفتن ، سواری کردن و کنترل پرنده بخش اعظم گیم پلی بازی را تشکیل می دهند ، با این وجود بدلیل طراحی متنوع ، بازی هیچوقت تکراری یا یکنواخت نخواهد شد ، موقعیت های گوناگون و پازل ها و معماهای خلاقانه باعث می شوند که در طول بازی شما همیشه احساس تازگی و تنوع را حفظ کنید و محیط بازی را تبدیل به یک سرزمین باشکوه و با عظمت می نمایند. دنیای بازی یک اتوپیا(مدینه فاضله) بوده است که زندگی و زیبایی بشکل ساده ای در آن رواج داشته است که ناگهان توسط یک اتفاق ناگوار به سمت نابودی کشیده می شود.

http://www.thegameheadz.com/Games/P...stGuardian/tabid/327/pageindex/1/Default.aspx http://www.thegameheadz.com/Games/P...stGuardian/tabid/327/pageindex/1/Default.aspx
پ.ن: منظور از پرنده همون Guardian هست.
پ.ن2: در صورت درز کردن اطلاعات جدید از بازی در همین تاپیک توضیح میدم پس از زدن تاپیک های متفاوت با موضوع مشابه خودداری کنید.

Bayonetta

کاربر سایت
Jul 6, 2010
2,377
منظور از پرنده Guardianـه یا بر عکس ؟!:D
اینا فوق العاده ان ... خلاقیت از سرو کلشون میباره ... نمیدونم بازیاشون چرا فروش نمیره ...)x
ایول خوشم اومد باید بازی قشنگی از اب در بیاد.اگه مایکروسافت هم یه چیزی مثل SCEA (سونی امریکا) داشت خوب میشد.:d
منظور دوستمون سونی ژاپن بود که بدین وسیله تصحیح میکنم ...

آخرین ویرایش:

PanterGame

کاربر سایت
Jan 29, 2010
250
نام
هادی
ایول خوشم اومد باید بازی قشنگی از اب در بیاد.اگه مایکروسافت هم یه چیزی مثل SCEA (سونی امریکا) داشت خوب میشد.:d

Quantic Dream

کاربر سایت
May 31, 2010
1,432
خب نمیدونم چرا تا الان کسی اخبار جدیدی بازی رو نگذاشته ، بازی برای تعطیلات 2011 تایید شده و تریلر جدید و فوق العاده شاهکار بازی هم نشون داده شده که میتونید از اینجا دانلود کنید.
همچنین Ueda گفته که در ابتدا قرار بوده شخصیت اول بازی یه دختربچه باشه اما از اونجا که یه پسربچه برای باا رفتن از صخره ها و کارهای دیگه نیرومندتر و چابک تره اونا تصمیمشون رو عوض کردند ، همچنین گفته شده که یکی از دلایل دیگه این تصمیم لباس دختر بوده که از توضیح در موردش خودداری میکنم!

ice berg7

کاربر سایت
Mar 16, 2009
869
نام
ابراهیم
اول باید soc رو دوباره بازی کنم تا دوباره تو حال و هوای بازی برم:d
فیزیک این پسره هم خیلی شبیه شخصیت soc هستش اونایی که بازی کردن احتمالا می گیرن من چی میگم(اسمش یادم نیست :d فقط یادمه اسم اسبش اگرو بود)

Bayonetta

کاربر سایت
Jul 6, 2010
2,377
اول باید soc رو دوباره بازی کنم تا دوباره تو حال و هوای بازی برم:d
فیزیک این پسره هم خیلی شبیه شخصیت soc هستش اونایی که بازی کردن احتمالا می گیرن من چی میگم(اسمش یادم نیست :d فقط یادمه اسم اسبش اگرو بود)
His name was Wander :D...
من عاشق ICO هم هستم ... یه جورایی خیلی شبیه هم بودن این دوتا بازی ... پایاناشون ، اتمسفر و ...

Wander

کاربر سایت
Oct 2, 2006
6,292
نام
محمد
خب نمیدونم چرا تا الان کسی اخبار جدیدی بازی رو نگذاشته ، بازی برای تعطیلات 2011 تایید شده و تریلر جدید و فوق العاده شاهکار بازی هم نشون داده شده که میتونید از اینجا دانلود کنید.
همچنین Ueda گفته که در ابتدا قرار بوده شخصیت اول بازی یه دختربچه باشه اما از اونجا که یه پسربچه برای باا رفتن از صخره ها و کارهای دیگه نیرومندتر و چابک تره اونا تصمیمشون رو عوض کردند ، همچنین گفته شده که یکی از دلایل دیگه این تصمیم لباس دختر بوده که از توضیح در موردش خودداری میکنم!

من می خواستم بزارم که متاسفانه وقت نشد
الانم نمی تونم تریلر رو ببینم چون حجمم 100 مگش فقط مونده و برای کارای مهم تری احتیاجش دارم.باید بزارم دانلود شبانه

تا بحال اتفاق نیفتاده بود که اینقدر انتظار برای یه بازی برام سخت باشه

اینا فوق العاده ان ... خلاقیت از سرو کلشون میباره ... نمیدونم بازیاشون چرا فروش نمیره .
اتفاقا SOC فروش خیلی خوبی کرد
هفته اول فروشش توی ژاپن 140 هزار نسخه فروخت و در صدر جدول فروش قرار گرفت
عرض 2 روز 80 درصد نسخه های شیپ شده به ژاپن فروش رفت و بازی رفت توی لیست Greatest Hits کنسول PS2
فکر می کنم البته دقیق نمی دونم که فروش کلی بازی 2-2/5 میلیون نسخه بود . به همین خاطر سونی دسته Ueda رو برای ساخت بازی بعدی کاملا باز گذاشت
در ضمن تبلیغات SOC خیلی خوب بوده..امیدوارم سونی روی این بازی مثل بقیه عنوان هاش کم کاری نکنه تا از لحاظ فروش هم این بازی به جایگاه واقعی خودش برسه
و همچنین خیلی دوست دارم Ueda یه بازی دیگه توی این نسل بسازه که احتمالش به نظر خودم خیلی زیاده

آخرین ویرایش:

SaDrA-HhH

کاربر سایت
Sep 15, 2008
3,831
نام
به یوزر کاربری مراجعه شود
پ.ن2: در صورت درز کردن اطلاعات جدید از بازی در همین تاپیک توضیح میدم پس از زدن تاپیک های متفاوت با موضوع مشابه خودداری کنید.

هيچ دليلی نداره چون شما اين تاپيک رو زديد بقيه هم ديگه تاپيکی نزنن و تا شما اينجارو آپديت کنيد!

• Like
Reactions: Bayonetta

Bayonetta

کاربر سایت
Jul 6, 2010
2,377
هيچ دليلی نداره چون شما اين تاپيک رو زديد بقيه هم ديگه تاپيکی نزنن و تا شما اينجارو آپديت کنيد!
دوستان بازی رو برای خودشون میدونن ! و سند به نامشون خورده ! :D
اتفاقا SOC فروش خیلی خوبی کرد
هفته اول فروشش توی ژاپن 140 هزار نسخه فروخت و در صدر جدول فروش قرار گرفت
عرض 2 روز 80 درصد نسخه های شیپ شده به ژاپن فروش رفت و بازی رفت توی لیست Greatest Hits کنسول PS2
فکر می کنم البته دقیق نمی دونم که فروش کلی بازی 2-2/5 میلیون نسخه بود .
به همین خاطر سونی دسته Ueda رو برای ساخت بازی بعدی کاملا باز گذاشت
در ضمن تبلیغات SOC خیلی خوب بوده..امیدوارم سونی روی این بازی مثل بقیه عنوان هاش کم کاری نکنه تا از لحاظ فروش هم این بازی به جایگاه واقعی خودش برسه
و همچنین خیلی دوست دارم Ueda یه بازی دیگه توی این نسل بسازه که احتمالش به نظر خودم خیلی زیاده
چی ؟! فروش SotC حدود 2 و 2.5 میلیون بود ؟!
این بازی حتی 1 میلیون نسخه هم نفروخته متاسفانه :(
کلا 961,042 تا نسخه فروخته ...
که تو امریکا 762,207 تا و توی ژاپن هم تنها 198,835 نسخه :(
فروش بازی توی ژاپن واقعا نا امید کننده بوده ...

Quantic Dream

کاربر سایت
May 31, 2010
1,432
خو حالا الان چی کار کنیم:) ، شما منظور منو نگرفتید ، این حرف من یعنی اینکه بجای اینکه تاپیک های مشابه با موضوع تاپیک بنده بزنند میتونند اخبار و توضیحات مربوط به گیم پلی بازی رو در این تاپیک قرار بدن ، نه اینکه تا آپدیت کردن من منتظر بمونند!
دوستان بازی رو برای خودشون میدونن ! و سند به نامشون خورده ! :biggrin1:
خب به اندازه کافی اون بالا توضیح دادم ، در ضمن من کی باشم که بخوام به دیگران دستور بدم ، هر کس بخواد میتونه توجه کنه و هرکس نخواد بره یه تاپیک دیگه بزنه فقط میخواستم با این حرفم جلوی بسته شدن تاپیک های مختلف رو بگیرم!

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,175
نام
ماکان
دوستان بازی رو برای خودشون میدونن ! و سند به نامشون خورده !

نکه حالا بقیه بچه ها هم دارن پشت سر هم و فرت و فرت در مورد این بازی ترد میزنن و اطلاع رسانی میکنن!

بازم دم این جادوگر پلید (:D) خودمون گرم که یک تنه کلیه اخبار مربوط به این بازی رو ساژورت میکنه

• Like
Reactions: Quantic Dream

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر