TGS 2010 | بازی Ninja Gaiden 3 معرفی شد!

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,080
ng3.jpg

Tecmo Koei سومین قسمت از سری بازی محبوب Ninja Gaiden را در TGS معرفی کرد.

این عنوان باز هم توسط Team Ninja ساخته خواهد شد. این اولین شماره جدید از سری NG خواهد بود که بدون حضور Itagaki ساخته می شود.

اطلاعات زیادی از بازی داده نشد، جز اینکه این بار شخصیت اصلی سری، Ryu حالتی بیشتر شبیه به یک "انسان" خواهد گرفت! و در عین حال او بسیار خشن تر از قبل خواهد شد.

هنوز تاریخ عرضه و پلتفرم های Ninja Gaiden 3 اعلام نشده است.

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,151
نام
ماکان
ماکان حرفای دیگرت به کنار ! اما این یه مورد خیلی بی منطق بود ! خب مگه تقصیر ایتا هست که ملت با این چیزا حال میکنن و کم سن و سال ها خوششون میاد ؟ میدونی اولین بازی که این مورد ( انیمیشن b00b ) رو خلق کرد کی بود ؟ نمیدونم میدونی یا نه یکی از همون بازی های ژاپنی مورد علاقت هست ! اگر به این حرفا باشه باید 90 درصد بازی های ژاپنی رو متهم کنیم !

شهاب الکی از خودت حرف نزن، اگه توی بازی های ژاپنی مورد علاقه من (؟!!) عنوانی رو دیدی که مثل بازی این جناب استاد شما اسم موتورش B0000b Engine هست یا هر کدوم از کارکترهاش .... بیا اینجا نشون بده در غیر این صورت الکی اسپم نده! اولین بازی که اینجوری بود (خودتون میدونید چجوری!) این DOA و سری بازی های Extreme اش بود که متاسفانه به NG هم کشیده شد! بعد این همه بازی بزرگ، والا من توی هیچ کدومشون همچین چیزهایی رو ندیدم! تنها بازی های آشغال مثل SO The Last Hope هستن که برای جلب نظر ژسر بچه های 15 16 ساله میان از این کارها میکنن!

الآن تو Ninja Gaiden 1 رو بازی کردی که نمی دونی کشتی هوایی توش بود ؟!LOL!

وقتی اصلا نمیدونی من چی میگم و توی NG کلاسیک چی بود لازم نیست الکی پست بدی! مرحله چهارم NG (در واقع مرحله اشک های انتقام) توی زپلین بود و کلا قضیش با کپی برداری از کشتی هوایی که توی شماره سوم از سری کلاسیک مجموعهٰ یعنی کشتی باستانی دوزخ دیدیم فرق داره!

والا منم هرچی دارم فکر میکنم کوچکترین شباهتی بین Irene Lew و Sonia نمیبینم ! جز مدل موهای تقریبا" شبیه هم...

نباید هم متوجه بشی چون با سرچ کردن و دیدن عکس از روی اینترنت نمیشه فهمید! ایرن معمور مخفی FBI بود، سونیا هم همینطور. ایرن دامن کوتاه داشتٰ ایرن بلوند بود سونیا هم همینطور! ایرن با ان هلیکوژترش میاد ریو رو نجات میدهٰ سونیا هم همینطور. ریو ایرن رو در حال پرت شدن میگیره و بغل میکنه، این ریو جدید هم سونیا رو و ... . حالا اینکه تو شباهت رو فقط توی قیافه میدونی ....

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
شهاب الکی از خودت حرف نزن، اگه توی بازی های ژاپنی مورد علاقه من (؟!!) عنوانی رو دیدی که مثل بازی این جناب استاد شما اسم موتورش B0000b Engine هست یا هر کدوم از کارکترهاش .... بیا اینجا نشون بده در غیر این صورت الکی اسپم نده! اولین بازی که اینجوری بود (خودتون میدونید چجوری!) این DOA و سری بازی های Extreme اش بود که متاسفانه به NG هم کشیده شد! بعد این همه بازی بزرگ، والا من توی هیچ کدومشون همچین چیزهایی رو ندیدم! تنها بازی های آشغال مثل SO The Last Hope هستن که برای جلب نظر ژسر بچه های 15 16 ساله میان از این کارها میکنن!
اگر نمیتونی بحث کنی انگه اسپم نزن .
نه عزیزه من . درسته ایتا یکم افراطی بازی در میاره . اما تا اونجایی که خودم یادمه و از 100 نفر پرسیدم اولین ( یا بهتر بگم از اولین ) شخصیت هایی که توش یه خورده تکون ایجاد شد تیفا لاکهارت توی همین FFVIIـه خودمون بود ! پس اگه قرار به این چیزا باشه اون رو هم میتونیم زیر سوال ببریم ! بعد منظورت از بازیهای بزرگ چیه ؟ مثلا میخوای Halo توش همچین چیزی بکار رفته باشه ؟ هزار تا بازی ژاپنی دیگه مثل DMC ، KOF ، Tekken ، VK و چند تای دیگه مثل همین Bayonetta توش بکار رفته . حالا درسته یکم بیش از حد ایتا ویبره داده به اینا اما دلیل نمیشه بازی رو بخاطر همچین موردی خراب کنیم .
طبیعت هر انسان هست که به این چیزا علاقه داشته باشه یا حداقل روی خوش نشون بده . این رو که نمیشه گردن ایتا انداخت ! ولی خب اینکه یکم زیادی افراطی بازی در آورده رو قبول دارم . ولی بازم نمیشه بخاطر همچین موردی کل بازی رو زیر سوال برد .

Bayonetta

کاربر سایت
Jul 6, 2010
2,377
وقتی اصلا نمیدونی من چی میگم و توی NG کلاسیک چی بود لازم نیست الکی پست بدی! مرحله چهارم NG (در واقع مرحله اشک های انتقام) توی زپلین بود و کلا قضیش با کپی برداری از کشتی هوایی که توی شماره سوم از سری کلاسیک مجموعهٰ یعنی کشتی باستانی دوزخ دیدیم فرق داره!
تو هم مجبور نیستی جوری اظهار فضل کنی که بعدا" نتونی جمعش کنی !
میگی مرحله ی کشتی هوایی توی NGB نبود ولی توی NG II بود ، پس چون ما تو سری کلاسیکش همچین مرحله ای رو میبینیم پس NG II تقلیدیه !LOL!
حالا هم که بهت Remind میکنم که همچین مرحله ای توی NGB هم بوده واسه من ایراد بنی اسرائیلی میگیری که فلان مرحله بحثش جداست ! نه ، پس بیا اسمشو هم واست همون اسم سری کلاسیک بذاره ! LOL !
ضمنا" این سوتی رو هم جمع کن ، چون اسم چپتر 4 اصلا اینی که تو میگی نیست رفیق و اسمش Imperial City Infiltration هست !
اشکهای انتقامی هم درکار نیست و اگه منظورت آسمانهای انتقام ـه اسم مرحله ی سوم بازی بود!LOL!
-------------------------------------------------------------------
Sonia هم بالاخره ما نفهمیدیم ، شبیه Irene هست یا نه ! ظاهرا" هیچ شباهتی باهم ندارن ...
اینکه جفتشون با هلی کوپتر میان و ریو موقع افتادن بغلشون میکنه ادای دین ایتا گاکی به سری کلاسیک هستش ... هیچ منتقدی هم به این گیر نمیده ... جز آقای ماکان علیخانی که قراره هیلو ریچ رو هم نقد کنه ...
خدا به خیر کنه...

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,151
نام
ماکان
نه عزیزه من . درسته ایتا یکم افراطی بازی در میاره . اما تا اونجایی که خودم یادمه و از 100 نفر پرسیدم اولین ( یا بهتر بگم از اولین ) شخصیت هایی که توش یه خورده تکون ایجاد شد تیفا لاکهارت توی همین FFVIIـه خودمون بود !

یه چیزی میگی که مرغ پخته هم از شنیدنش شروع به راه رفتن میکنه! شهاب من از تو انتظار نداشتم!:D مدل تیفا توی FFVII بزور چشم داره (حتی دهن نداره!) بعد چطوری....؟ حالا اینکه یک سری توی فن ارت ها میان اغراق میکنن دلیل نمیشه که اینجوری بوده! بعد اینجا سایز مهم نیست، ان لرزش ها مهمه! زاویه دوربین مهمه که توی NGII همیشه طوری دکوپاژ شده که بیشترین دید روی بعضی نقاط بدن خانوم ها باشه!

این جور مساول در جای خودش بد نیستٰ مثلا کاترینا جدید ترین بازی Atlus با اینکه سبکش Action Survival هست اما بیشتر شبیه هنتای میمونه اما چون داره استفاده درست میکنه بازی خیلی جالبی هم شده اما ایتا دیگه شورش رو درآورده بود! من از استفاده ابزاری از این تکنیک انتقاد میکنم نه اینکه کلا بگم توی هر چیزی بود بده!

ضمنا" این سوتی رو هم جمع کن ، چون اسم چپتر 4 اصلا اینی که تو میگی نیست رفیق و اسمش Imperial City Infiltration هست !
اشکهای انتقامی هم درکار نیست و اگه منظورت آسمانهای انتقام ـه اسم مرحله ی سوم بازی بود!LOL!

اساسا بحث با شما بی فایده هست، خیلی راحت از این پستی که دادی مشخص هست اصلا سری کلاسیک مجموعه رو بازی نکردی! پس بیخود اینجا نیا برای تفسیر کنی. یبار دیگه هم میگمٰ این استادتون رو هم میبینیم چه بازی میسازهٰ‌من شدیدا منتظرم ببینم DT چه بازی خواهد بود!

Bayonetta

کاربر سایت
Jul 6, 2010
2,377
اساسا بحث با شما بی فایده هست، خیلی راحت از این پستی که دادی مشخص هست اصلا سری کلاسیک مجموعه رو بازی نکردی! پس بیخود اینجا نیا برای تفسیر کنی. یبار دیگه هم میگمٰ این استادتون رو هم میبینیم چه بازی میسازهٰ‌من شدیدا منتظرم ببینم DT چه بازی خواهد بود!
منم ترجیح میدم سکوت اختیار کنم تا بحث با کسی که منطقی نداره و سعی میکنه با خود بزرگ بینی حرف خودشو پیش ببره ... :)
استادمون هم میدونه داره چیکار میکنه ...
موفق باشی ...

SaDrA-HhH

کاربر سایت
Sep 15, 2008
3,831
نام
به یوزر کاربری مراجعه شود
توان و لیاقت این کار رو داشت، این کار رو کرد و نتیجش هم دیدیم. این بیخودترین دلیلی هست که میتونی با اون بازی رو بکوبونی.

خيلی لياقت و توانايی داشت نسخه اصلی رو اونجوری ميداد بيرون نه نسخه ماست مالی شده رو!

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,151
نام
ماکان
منم ترجیح میدم سکوت اختیار کنم تا بحث با کسی که منطقی نداره و سعی میکنه با خود بزرگ بینی حرف خودشو پیش ببره ... :)
استادمون هم میدونه داره چیکار میکنه ...
موفق باشی ...
خوش باشی.

فقط سری بعد حداقل اسم مراحل NG رو یادبگیر که کسی بهت گفت اشک های انتقام نیای بگی اسم مرحله سوم NGB یه چیز دیگه بود و مثلا سوتی بگیری چون اینجوری آبروی خودت میره!

خيلی لياقت و توانايی داشت نسخه اصلی رو اونجوری ميداد بيرون نه نسخه ماست مالی شده رو!

صدرا اساسا بحث کردن بی فایده هست!:D خود ایتا از قبل از عرضه NGII میگفت قراره المان های اصلی سری کلاسیک رو دوباره سازی کنه (بخوانید تقلید محض که نتیجش هم دیده شد) اما اینا میگن نه از این خبرها نبوده و همه چیز نوآوری محض هست! حالا چرا؟ چون ما ندیدیم!

مثلا هر جا بری از خود ایتا تا منتقدین و طرفداران اصلی مجموعه گفتن داستان مثل شماره اول هستٰ یعنی حضور یک شخصیت زن جدید که مامور FBI هست، آزاد سازی یک شیطان باستانی، سفر به دوزخ و سرزمین مردهها (البته این قسمت از شماره دوم امده)، و ... اما اینجا دوستان اینو انکار میکنن و میگن نبود چون ایرن شبیه سونیا نیست!:))

Bayonetta

کاربر سایت
Jul 6, 2010
2,377
فقط سری بعد حداقل اسم مراحل NG رو یادبگیر که کسی بهت گفت اشک های انتقام نیای بگی اسم مرحله سوم NGB یه چیز دیگه بود و مثلا سوتی بگیری چون اینجوری آبروی خودت میره!
...
میگن اگه با جاهل کل کل کنی خیلی بی فایدست ، اگر هم ساکت شی فک میکنی خیلی میفهمه ...
نمی خواستم دیگه جوابتو بدم ، اما دیدم بده تو جهل خودت بمونی ؛ اینم لیست مراحل Ninja Gaiden که اگه تو اسمی از "اشک" دیدی بگو منم مستفیض شم :
Chapter 1: The Way of the Ninja
Chapter 2: The Hayabusa Ninja Village
Chapter 3: Skies of Vengeance
Chapter 4: Imperial City Infiltration
Chapter 5: The City of Fiends
Chapter 6: The Monastery
Chapter 7: Hidden Underground
Chapter 8: Tairon Under Alert
Chapter 9: The Military Supply Base
Chapter 10: The Aquaduct
Chapter 11: The Path to Zarkhan
Chapter 12: The Caverns
Chapter 13: The Fiendish Awakening
Chapter 14: Vengeful Spirit
Chapter 15: The Core
Chapter 16: The Dark Dragon Blade
خواهش میکنم مصدر "ضایع شدن" رو بکار نبر ... آخه الآن خودت ...:|

آخرین ویرایش:

619

مدیر انجمن
Nov 23, 2007
6,178
نام
كسري
ببخشید شما که احیانا طرفدار MGS هستی نسخه های Substance که شنیدی خدا رو شکر ؟ Black مثل همون هست ورزن اپدیت شده. مطمئن باش منتقدا ها از شما بیشتر توی این مسائل وارد هستند و اگه قرار بود 4 تا باگ برطرف کنند متوسط نمراتش این نمی شد. نسخه اصلی متوسط نمره اش 92 بوده. این حتما ماست مالی بوده !!

جالبه یک سری از بازی و سازنده بدشون میاد هویت کلا به باد می دند. ماکان قبلا وقتی نظر شخصیتو می گفتی به این موضوع اعتراف می کردی اما الان به عنوان Fact حسابش می کنی. از تو انتظار نداشتم.

Ooops

کاربر سایت
Apr 16, 2010
1,801
نام
محمد علی
توی NGB کلی Content جدید اضافه شده بود. کلی ماموریت به بازی اضافه شده بود. تو یه mod جدا از بازی اصلی که شدیدا اعتیاد آور بود و یه بازی آرکید که فکر کنم از ng های قدیمی که برای کسایی مثل من که سنشون قد نمیده خیلی خوب بود. درجه سختی جدید هم بود. dlc های بازی اصلی رو هم داشت اگر اشتباه نکنم. حتی اگر اینا رو هم نداشت همون قابلیت کنترل دستی دوربین، بازی اصلی رو از یه بازی عالی با دوربین رو اعصاب به یه شاهکار با کمترین عیب و نقص تبدیل کرد و بهترین تو سبک خودش شد و تا اومدن gow 2 هیچ بازی دیگه ای حریفش نبود.
فقط کافیه کسی NG و NGB رو بازی کرده باشه تا خیلی راحت متوجه بشه که ماست مالی و این حرفا اصلا از روی انصاف نیست.

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,151
نام
ماکان
میگن اگه با جاهل کل کل کنی خیلی بی فایدست ، اگر هم ساکت شی فک میکنی خیلی میفهمه ...
نمی خواستم دیگه جوابتو بدم ، اما دیدم بده تو جهل خودت بمونی ؛ اینم لیست مراحل Ninja Gaiden که اگه تو اسمی از "اشک" دیدی بگو منم مستفیض شم :

میگم بحث بی فایده هست! Ninja Gaiden یعنی NG! روی میکرو! هی گیر دادی به این NG جدید که من برای تمایز بهش میگم NGB!

جالبه یک سری از بازی و سازنده بدشون میاد هویت کلا به باد می دند. ماکان قبلا وقتی نظر شخصیتو می گفتی به این موضوع اعتراف می کردی اما الان به عنوان Fact حسابش می کنی. از تو انتظار نداشتم.

کسری من از NGII خوشم نیومد اما دیگه همه میدونن و بارها هم گفتن اساسا بهترین HnS تاریخ عمر من (توی این سه بعدی ها) NG هست! از ایتا هم بدم نمیاد بلکه معتقدم توی شماره دوم بازی رو به گند کشید! البته این فقط نظر من هست و قبلا هم توی یک ترد دیگه با سامان و بقیه بچه ها روش خیلی بحث کردیم!

اما مبحث دیگه تقلید NGII از سری کلاسیک خودش هست که دیگه نظر شخصی من نیست! یک fact هست و کسی هم چون سری کلاسیک رو بازی نکرده و نمیدونه نمیتونه نقضش کنه. غیر از اینه؟ من الان برات همشون رو لیست میکنم میگم:

اول از هم پدر ریو! توی NG کلاسیک اصلی ریو بدنبال ژیدا کردن پدرش میره آمریکا و ... توی NGII هم یهو ژدر ریو وارد داستان میشه (در صورتی که توی شماره اولش اصلا حرفی از پدر ریو نبود!)

سونیا! سونیا دقیقا یک کارکتری هست که مارو یاد ایرن بندازه! یه مامور مخفی دولتی با تیژ و ضاهری کاملا شبیه به ایرن. تنها تفاوت سونیا با ایرن این هست که آخرش ریو با سونیا ازدواج نمیکنه!

کریستین (اسمش همین بود؟) دقیقا مشابه Foster هست!

تم اصلی داستان یعنی ازاد سازی یک شیطان باستانی و همچنین مبارزه با چهار دیو که متناسب با چهار عنصر اصلی هستن کاملا داستان NG اصلی بود! حتی این چهار دیو توی بازی اصلی هم بودن منتها با یک نام دیگه!

توی آخر NG ما میبینیم که Jaquio میاد ان شیطان رو که اسم هم نداره آزاد میکنه، آخر NGII هم همینطور.

اما این تقلید ها تنها مربوط به داستان نیست! مراحل هم همینطوره! مثلا وجود مراحل توی جنگی از شماره اول امدهٰ مرحله سفر به دنیای مردگان از بازی دوم یعنی "شمشیر سیاه اشوب" امده (منتها انجا ریو برای نجات ایرن میره دنیای سایه ها). مرحله کشتی هوایی و مبارزه با ربات ها (خصوصا ربات هایی که توی شیشه آب هستن) از بازی سوم یعنی "کشتی باستانی دوزخ" الهام گرفته شده و ...

اینا دقیقا یک Fact هستن و نظر من نیستن! کسی هم نمیتونه و نباید انکارشون کنه! منتها دوستان امدن میگن اینطور نیست و همه چیز نوآوری بدیع بوده! این طرز تفکر دقیقا به خاطر این هست که با این سری کامل اشنا نیستن!

در آخر من ایتاگاکی رو زیر سوال نمیبرم چون واقعا بازیساز بزرگی هست. البته خیلی قبولش ندارم و توی برخی جاها هم از برخی کارهاش بدم میاد (مثل همین b0000b و اینا که گفتم) اما بکلی دودمانش رو به هوا نمیدم! فقط معتقدم چون امد سری NG رو کلا ریبوت کرد و یک سری جدید خلق کرد اینکه دوباره امده برگشته به همون المان های کلاسیک اشتبا هست! این مشکل بزرگ من با NGII هست که بارها هم گفتم! البته ممکن هم هست خیلی ها اتفاقا این تقلید براشون خوش آیند باشه و یه حس نوستالژیک براشون داشته باشه!

پ.ن: بالا برید پایین بیایید NGII نسخه سه بعدی NG بود!:D

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
با بحث های دیگه کاری ندارم و خواهشن منم دخیلش نکنید :D

فقط به یه نتیجه رسیدم اونم که تمامی سازندگان و طراحان انیمه های مثل One piec و نNaruto و Elfen Lied و ... همگی عقده جنC دارن :D:D

Bayonetta

کاربر سایت
Jul 6, 2010
2,377
میگم بحث بی فایده هست! Ninja Gaiden یعنی NG! روی میکرو! هی گیر دادی به این NG جدید که من برای تمایز بهش میگم NGB!
خوب این رو میگفتی روی NES ...مغالطه و سوء تفاهم بوجود نمیمد ... !
ایتا باید یه تغییری تو اسم نینجا گایدن خودش میداد تا اینجا ما دردسر نداشته باشیم !
کسی هم نمیتونه و نباید انکارشون کنه! منتها دوستان امدن میگن اینطور نیست و همه چیز نوآوری بدیع بوده! این طرز تفکر دقیقا به خاطر این هست که با این سری کامل اشنا نیستن!
من اصلا همچین حرفی نزدم ، شاید منظورت با کسای دیگست البته ...
من حرفم اینه ...تقلیدا و ادای دین های موجود توی نسخه ی دوم نبوده که این بازیو به جای قراردادن در زمره ی بازیهای عالی به یه بازی خوب تبدیل کرده ، بلکه گرافیک بین دو نسل گیرکرده،زاویه دوربین نه چندان مناسب و ... باعثش شدن ...
این چیزا تو سال 2005 خیلی مورد توجه قرار نگرفتن و اونا تو کف گیم پلی بینظیر و تک بازی موندن ... اما برای NG II مو رو از ماست کشیدن بیرون ...

آخرین ویرایش:

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
یه چیزی میگی که مرغ پخته هم از شنیدنش شروع به راه رفتن میکنه! شهاب من از تو انتظار نداشتم!:biggrin1: مدل تیفا توی FFVII بزور چشم داره (حتی دهن نداره!) بعد چطوری....؟ حالا اینکه یک سری توی فن ارت ها میان اغراق میکنن دلیل نمیشه که اینجوری بوده! بعد اینجا سایز مهم نیست، ان لرزش ها مهمه! زاویه دوربین مهمه که توی NGII همیشه طوری دکوپاژ شده که بیشترین دید روی بعضی نقاط بدن خانوم ها باشه!

این جور مساول در جای خودش بد نیستٰ مثلا کاترینا جدید ترین بازی Atlus با اینکه سبکش Action Survival هست اما بیشتر شبیه هنتای میمونه اما چون داره استفاده درست میکنه بازی خیلی جالبی هم شده اما ایتا دیگه شورش رو درآورده بود! من از استفاده ابزاری از این تکنیک انتقاد میکنم نه اینکه کلا بگم توی هر چیزی بود بده!
نه دیگه ! برو توی همون فروم بازیرایانه از کسی که میشناسی بپرس ! دقیقا هم استارت این موشن ها از تیفا بودش !
منم بازم میگم یکم لرزش زیاد بوده ! اما دلیلی بر زیر سوال بردن بازی نیستش . برو توی همون انیمه ها ، یه سری انیمه مثل Sekirei یا Bleach رو ببین . قرار به این حرفا باشه که 99 درصد ملت ژاپن عقده ی جنس ـی دارن . پس تا الان باید جمعیتشون 5 برابر چین بود !! درست نمیگم ؟! این چیزا هم گفتم ، طبیعت انسان هاست . الان به پیرمرد 90 ساله این چیزا رو نشون بدی خوشش میاد . چه برسه به تینیجر ها ! خب این تقصیر ایتا ـه ؟ یکی مثله شما میتونه به این چیزا مثلا توجه نکنه از کلیت بازی لذت ببره . چه دلیلی داره برای یه همچین موردی کوچک تو بازی ( گرچه افراطی ! ) یه سازنده نسبتا بزرگ و یه بازی مثل NG رو زیر سوال ببریم ؟!

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر