TGS 2010 | بازی Ninja Gaiden 3 معرفی شد!

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,080
ng3.jpg

Tecmo Koei سومین قسمت از سری بازی محبوب Ninja Gaiden را در TGS معرفی کرد.

این عنوان باز هم توسط Team Ninja ساخته خواهد شد. این اولین شماره جدید از سری NG خواهد بود که بدون حضور Itagaki ساخته می شود.

اطلاعات زیادی از بازی داده نشد، جز اینکه این بار شخصیت اصلی سری، Ryu حالتی بیشتر شبیه به یک "انسان" خواهد گرفت! و در عین حال او بسیار خشن تر از قبل خواهد شد.

هنوز تاریخ عرضه و پلتفرم های Ninja Gaiden 3 اعلام نشده است.

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
دیگه چی می خواست باشه؟! بعد از پرتاب منفجر می شدن! این یعنی سلاح گرم
شوریکن هایی که بهشون کاغد انفجار بسته شده که سلاح گرم بحساب نمیاد ! یه جورایی Accesoriesـه یه نینجا ـه ! نمونش هم همون مثال فردین ! توی ناروتو زیاد دیدیم . یادمه توی 2 هم یه سری شوریکن بود بعد از اثابت منفجر میشد !

Bayonetta

کاربر سایت
Jul 6, 2010
2,377
شوریکن هایی که بهشون کاغد انفجار بسته شده که سلاح گرم بحساب نمیاد ! یه جورایی Accesoriesـه یه نینجا ـه ! نمونش هم همون مثال فردین ! توی ناروتو زیاد دیدیم . یادمه توی 2 هم یه سری شوریکن بود بعد از اثابت منفجر میشد !
با تمام کلکلی که تو یه تاپیک دیگه کردیم و بنظر خیلی بی منطق میرسیدی ، اینجا معلومه اطلاعاتت بد نیست :D

• Like
Reactions: Trunks

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
تو دلمون مونده بود یه بازی نینجا از روی نینجوتسو ی واقعی بسازن!
عزیز البته نینجوتسو به جادو های مختلف میگن نه کشتن در حال مخفی شدن و ... :D

Amir09

کاربر سایت
Aug 10, 2008
1,656
نام
امیر
عزیز البته نینجوتسو به جادو های مختلف میگن نه کشتن در حال مخفی شدن و ... :D

هان؟!!.... آهان!!!:d همین که دوستمون این پایین میگه !:d

نینجوتسو ؟
شاید منظورش شینوبی نینجا بود ! :d

تقصیر من نیست که این اواخر یه فیلم ژاپنی دوبله انگلیسی میدیدم میگفت نینجوتسو دیگه تقصیر من نیست تقصیر این "جو "که مارو میگیره!:d

ورزشی که به ورزشکاراش میگن نینجا، نینجوتسو میباشد;)

منم تا جایی که میدونم همینه اما مثل اینکه دوستان چیز دیگه ای میگن!

آخرین ویرایش:

stonecold

کاربر سایت
Oct 26, 2005
991
هان؟!!.... آهان!!!:d همین که دوستمون این پایین میگه !:d

تقصیر من نیست که این اواخر یه فیلم ژاپنی دوبله انگلیسی میدیدم میگفت نینجوتسو دیگه تقصیر من نیست تقصیر این "جو "که مارو میگیره!:d
ورزشی که به ورزشکاراش میگن نینجا، نینجوتسو میباشد;)

Wander

کاربر سایت
Oct 2, 2006
6,292
نام
محمد
مهم اینه که این نینجایی که توی این بازی نشون میدن بیشتر شبیه کریتوس هست تا یه نینجا

PanterGame

کاربر سایت
Jan 29, 2010
250
نام
هادی
نسخه دومش باهاش خیلی خاطه دارم از اولین بازیهایی بود که رو ایکس360 بازی کردم.اون موقع گرافیکش فوق العاده بود گیم پلیش که دیگه نگو توپ بود.و بی صبرنه منتظرشم.فکر کنم 2011 سال بارون بازی باشه البته نه بازیهای الکی بلکه بازیهای شاهکار.

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
مهم اینه که این نینجایی که توی این بازی نشون میدن بیشتر شبیه کریتوس هست تا یه نینجا
فکر نمیکنم حرف از سلاح گرم آوردن ربطی به کریتوس داشته باشه ! شما هم دنباله یه چی هستی از بازی ایراد بگیری ها :D !

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر