TGS 2010 | کپکام سرانجام تایید کرد: یک DMC جدید از Ninja Theory

GENE

کاربر سایت
May 12, 2007
2,982
نام
مهدی
سلام
dmc43.jpg

کپکام بالاخره تایید کرد که یک Devil May Cry جدید به نام DMC توسط Ninja Theory ساخته خواهد شد.

در تریلری که نشان داده شد، دانته، شخصیت محبوب این سری، کاملا جوان به نظر می‌رسید و در جایی شبیه به یک تیمارستان ایستاده بود. عکسی از تریلر

او سریعا به دور خود می‌چرخد و با هفت‌تیر‌های دوقلوی معروفش به یک دشمن حمله می‌کند.

بعد از آن یک گوی مکانیکی به دانته نگاه می‌کند و می‌پرسد " نام تو چیست؟" و در جواب می‌شوند" اسم من دانته‌ست".

Keiji Inafune می‌گوید که فعلا برای صحبت در مورد تاریخ انتشار خیلی زود است.

Source

MehradCreed

کاربر سایت
Aug 16, 2008
1,706
نام
MehrλÐ
:-?
امروز تو سایت
دی بازی
یه خبر دیدم که خیلی بحث برانگیز بود ولی تو هر سایت خبری گشتم حتی تو europe Capcom هم چیزی پیدا نکردم
عکس هارو ببینید
Dante%20Finger_5922.jpg

Dante%20Smoking_5921.jpg

عکس اول که اولین عکس دانته هست با یه فرق بزرگ
دستی که شطرنجی شده!
عکس دوم هم در حال کشیدن سیگار یا یه چیز شبیه سیگاره ـه ولی چیزی که مشخصه ترکیب چهره مخصوصا دماغ این بشره که متمایز شده به قیافه دانته اصلی
حالا منظوره نینجا تئوری از این عکسا چیه یا اصلا ممکنه این عکس ها فتوشاپی باشن و یه احدی همینطوری ساخته
ولی سایت خبری نوشته بخش اروپایی کپکام ولی ما هرچی گشتیم همچین چیزی پیدا نکردیم
اگر این کار توسط نینجا تئوری انجام شده باشه یعنی رسما توهین جدی به طرفداران بازی و این کار میتونه فروش بازی رو تا 110% حتی بیشتر پایین بیاره:d
یه خبر هم امروز تو VG247 دیدم که گفتم بذارم ببینید بد نیست
یه ویدیو هم داره که واسه دیدنش احتمالا به چیچیز شکن احتیاج دارید
Code:
http://www.vg247.com/2010/09/24/dmc-devs-wanted-to-make-dante-a-bit-harder-and-less-fashionista/
فکر کنم اون سیگاره هم فیکه . یه نگاه به گوشه ی چپ تصویر بکنین . یه چیزی مثل ( شکم یا هر چیزه دیگه :biggrin1: ) هست که هیچجوری با استایل لباس ها میکس نمیشه !
اه راست میگه
عجب شیکمه خیطی!گمونم حاملس:biggrin1:

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: daniel45

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
این middle fingerـه فکر کنم فیک باشه :D . منتها دومی رو خیلی حرفه ای طراحی کردن برای همین درکه اینکه فیکه یا نه خیلی سخته :D !
با اون سخنان که میان به کامیا میگن افراطی ، این حرکت هم خیلی غیر منتظره نبود !
ویرایش :
فکر کنم اون سیگاره هم فیکه . یه نگاه به گوشه ی چپ تصویر بکنین . یه چیزی مثل ( شکم یا هر چیزه دیگه :D ) هست که هیچجوری با استایل لباس ها میکس نمیشه !

آخرین ویرایش:

محمدeizo

کاربر سایت
Sep 20, 2010
21
من برای فن های این بازی سه پیشنهاد دارم:
1.خودتون رو گول بزنید وبگید این دانتست(البته برای فن های سرسخت جواب نمیده)
2.منتظر یک معجزه باشید مثلا سر نینجا تئوری به سنگ بخوره و دانته رو برگردونه
3.از تغییر استقبال کنید
من خودم هم فن بوی شدید سری dmcهستم و از این دانته جدید هم خوشم نمیاد
و غربی گرایی شدید کپکام اخر کار دستش میده میگی نه نگاه کن

Silent Storm

کاربر سایت
Apr 6, 2010
1,624
نام
iMAN
ای بابا ...! یه کاری میکنن که ملت این سری جدید رو تحریم کنن...! آخه این چیه ...! مرتیکه روانی...! )xما رو باش کلی ذوقیدیم که دانته رو دوباره ببینیم...! مخصوصا با اون قیافه DMC4 که خیلی پخته تر بود ...!
به نظر من هم این غربی گرایی ها کار دستشون میده اونم در حد تیم ملی...!:d

arg7271

کاربر سایت
Dec 11, 2008
115
الان یه فرضیه به ذهنم رسید :دانته بنا به دلایلی میخواد که ناشناس بمونه به همین دلیل موهاشو رنگ میکنه و سیگار بدست میگیره و با گریم رو صورتش زخم ایجاد میکنه و پرچم انگلیسم میزاره رو آستین لباسش و یه اسم انگلیسی شاید همون Tony Redgrave رو میزاره رو خودش شاید شما بگید تو تریلرش که خودشو معرفی میکنه منم میگم ما فقط صدایه my name is dante رو میشنویم و نمیدونیم چه موقع (اول بازی یا آخر بازی) میگه و اون جایی که خودشو معرفی میکنه احتمالا مراحل پایانی هست و نیازی نداره که هویتش مخفی بمونه

نکته1:شاید اسمش Tony Redgrave نباشه چون این اسم خز شده:d
نکته2:اینها فقط حدس هست و فرضیه و به احتمال 99% اشتباه است!

TOP Game

کاربر سایت
Feb 4, 2008
2,332
نام
Mohamad®eza
من فک کنم دانته رو گرفتن روش یه سری آزمایشات کردن تا نیمه شیطانیش از بین بره ولی در حین کار دانته فرار کرده! حالا دنبال این که انتقام بگیره از ورجیل و وقتی ورجیل رو میکشه نیمه شیطانیش بر میگرده بعد گریه می کنه و devil may cry ! در ضمن سیگار هم میکشه که اون موادی که تو بدنش کندتر عمل کنند یا یکم شیطانیش کنه! همه رو خودم تنها گفتم!!!:">
عزیزم این موضوع رد شده....

دیگه دلت رو به این چیزا خوش نکن.:|

Isildur

Rise and Shine Mr. Freeman
کاربر سایت
Dec 10, 2006
9,231
نام
امیرحسین
خبر، الان اگر بگم با این دانته جدید مشکلی ندارم (یا خوشم امد) ه م ج ن س ب ا ز بحساب میام؟
:D.

به به Pirate Lord کبیر از این طرفا :d

در مورد وضعیت شما بعدا تصمیم گیری میشه!:d

حالا خداییش از این نکبت خوشت اومده؟=))

gameware

کاربر سایت
May 5, 2006
1,393
نام
مهبد
این یارو هیچ مشکلی نداره ، خیلی هم باحاله ! از این بچه پررو باحالاست که همتون اگه تو یه بازی دیگه می بود خوشتون میومد ازش
اسمش شد دانته
حالا از هیکل ، چشم ، همه چیز ، سایز موی ... به همه چیزش گیر میدین :d
اونقدرها هم بد نیستا!
-------
این قضیه Mid.finger ـه هم خداست!
انقدر حالت تدافعی گرفتن فنبوی ها ، اینو هم به خودشون گرفتن ، اینو از رو کله شقی به پلیسا نشون داده!!

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر