TGS 2010 | ICO Collection به حقیقت پیوست

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,080
image268.png

بعد از صحبت های فراوان درباره کالکشن دو بازی ICO و Shadow of the Colossus ، بالاخره این شایعه توسط مجله Famitsu به حقیقت پیوست.

در آخرین شماره از این مجله، این دو بازی در لیست بازیهای Playstation 3 قرار گرفته اند. درباره The Last Gaurdian هم احتمالا اطلاعاتی داده خواهد شد.

البته دو بازی ICO و Shadow of the Colossus در ژاپن به صورت جداگانه فروخته می شوند. هر دو بازی از گرافیک ارتقا یافته و HD بهره خواهند برد.

فعلا زمان عرضه ای برای این کالکشن اعلام نشده است.

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Ooops and Amir09

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
چقدر به قدیم برگشتی نیما:d من دوست دارم اول یک دونه از RE و بعد Crash و در نهایت هم POP رو بدن یک حالی بکنیم:d

فکر کنم سونی دیگه به جای زدن انحصارهای بزرگ میخواد همش Collection بزنه.
آره نیست تعداد بازی های انحصاریش کم هم هست باید به فکر این Collectionها باشه تا بلکه فروشش بیشتر بشه. KZ3 و GT5 و LBP 2 و Infamous 2 و بازی های مربوط به move و ......

BoRiX_HiDeN فروش همشون به پای انحصارهای مایکروسافت هیچی نیست برو نگاه کن ببین تعداد انحصارهای مایکروسافت از سونی بیشتر شد(بازیهای لایو و کینکت هم حساب کن.
به جای این کاکشن بیان انچارتد 3 رو معرفی کنن مردیم از انتظار
تو این پست میگم چون نمی خوام ادامه بدم. شما هم خوش باش و فکر کن همه انحصاری های مایکرو بیشتر از سونی میفروشه.

آخرین ویرایش:

Radiance

کاربر سایت
Sep 19, 2007
1,657
نام
امین
GT فکر نکنم ارزش کالکشن شدن داشته باشه.البته شاید واسه من اینجوریه.مثل اینه که بخوام فیفا کالکشن بازی کنم.
ولی کرش و متال گیر رو شدیدا منتظرشونم.البته اول باید یک فکری به حال IP کرش بکنن و از چنگ استکبار درش بیارن.

PanterGame

کاربر سایت
Jan 29, 2010
250
نام
هادی
BoRiX_HiDeN فروش همشون به پای انحصارهای مایکروسافت هیچی نیست برو نگاه کن ببین تعداد انحصارهای مایکروسافت از سونی بیشتر شد(بازیهای لایو و کینکت هم حساب کن.

• Like
Reactions: Bayonetta

Daedalus

کاربر سایت
Apr 8, 2010
12,576
نام
فرهود

میگم چرا داری همینطور مقایسه میکنی این دوتا رو ؟
مگه پول فروشش تو جیب تو میره ؟ :d

Bayonetta

کاربر سایت
Jul 6, 2010
2,377
فکر کنم سونی دیگه به جای زدن انحصارهای بزرگ میخواد همش Collection بزنه.
آره فکر خوبیه ... مثلا" چون بلد نیست (!) آنچارتد 3 درست کنه ، بیاد 1 و 2 رو کالکشن کنه بده بیرون ... نظرت چیه ؟
لول...
آقا تورو خدا بیخیال ... من یه اعتبار هم میدم بهت بیخیال شو فدات شم ...

ice berg7

کاربر سایت
Mar 16, 2009
869
نام
ابراهیم
cos رو من بازی کردم و خیلی فوق العاده بود ولی ico رو بازی نکردم
حتما جز ارشیوهام خواهد بود:d

شما هم بیخیال شو
همه جا میای مقایسه می کنی
به اسم تاپیک نگاه بنداز خودت می فهمی

Bayonetta

کاربر سایت
Jul 6, 2010
2,377
cos رو من بازی کردم و خیلی فوق العاده بود ولی ico رو بازی نکردم
حتما جز ارشیوهام خواهد بود:d

شما هم بیخیال شو
همه جا میای مقایسه می کنی
به اسم تاپیک نگاه بنداز خودت می فهمی
آقا این چه عنوانیه ؟!:-/SotC منظورته ؟

HL2-GF

کاربر سایت
Apr 5, 2006
7,279
نام
نیما
چقدر به قدیم برگشتی نیما:d من دوست دارم اول یک دونه از RE و بعد Crash و در نهایت هم POP رو بدن یک حالی بکنیم:d
فک کنم اولین فردی بودم که تو فروم گفتم دوست دارم Team ICO هم یه کالکشن از بازیهاش بده و این ارزوم عملی شد ، حالا بزار برای SP و GT هم بگم شاید عملی شه :d
البته پلیفونی اگه بخواد کالکشن بزنه باید سال 2018 منتظرش باشیم :d
آره نیست تعداد بازی های انحصاریش کم هم هست باید به فکر این Collectionها باشه تا بلکه فروشش بیشتر بشه. KZ3 و GT5 و LBP 2 و Infamous 2 و بازی های مربوط به move و ......
برهان بیخیال بابا ! وقتی هنوز یه عده نمیدون فروش GT Prologue که یه دمو یا کانسپت از GT5 بود از فروش سر جمع Forza 2 و Forza 3 بیشتر بود ، بحث کردن پشیزی ارزش نداره !

Mativ

کاربر سایت
Jun 5, 2009
843

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر