TGS 2010 | ICO Collection به حقیقت پیوست

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,078
image268.png

بعد از صحبت های فراوان درباره کالکشن دو بازی ICO و Shadow of the Colossus ، بالاخره این شایعه توسط مجله Famitsu به حقیقت پیوست.

در آخرین شماره از این مجله، این دو بازی در لیست بازیهای Playstation 3 قرار گرفته اند. درباره The Last Gaurdian هم احتمالا اطلاعاتی داده خواهد شد.

البته دو بازی ICO و Shadow of the Colossus در ژاپن به صورت جداگانه فروخته می شوند. هر دو بازی از گرافیک ارتقا یافته و HD بهره خواهند برد.

فعلا زمان عرضه ای برای این کالکشن اعلام نشده است.

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Ooops and Amir09

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,228
نام
امیر حسین
چرا این باکس شات های کالکشن انقدر باحالند ؟ :d (لوگوی بازی که اون پشته خفنه :d )
بسی خوش حال شدیم!! به شدت منتظر اومدنشم .

War Has Change

کاربر سایت
Dec 29, 2009
3,036
نام
شایان
وااااااای به یکی از ارزوهام رسیدم . خدارو شکر . ممنون از خبر انشاا... همیشه خوش خبر باشی :D فقط مونده MGS Collection یا حداقل MGS3 بصورت HD :D

Victarion

Loyal Member
Oct 25, 2006
8,922
از اون اول مشخص بود که این معرفی میشه، اگه نمیشد باید به عقل سونی شک می کردیم :D
فقط امیدوارم تو غرب جفت بازی ها رو تو یه پک عرضه کنند.

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza
وااااااووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووو.

همین کافی هستش برای این خبر عالی بود ممنون .

کیوان راست میگی اگه با هم عرضه نکنه حال گیری میشه .

ps3 lover

کاربر سایت
Feb 24, 2009
1,066
نام
عليرضا
به قول یکی از دوستان اگه این اتفاق نمی افتاد میبایس به عقل سونی شک کرد...
من که حدس میزدم ولی الان بسی خوشحال ترم... :d

Little John

کاربر سایت
Apr 13, 2009
4,505
خدا خیرشون بده.حالا فقط مونده Metal Gear Solid Collection و امیدوارم فکری هم برای سری Resident Evil بکنن.اگه Resident Evil رو کالکشن کنن من منفجر میشم.

TCSCELL

8
کاربر سایت
Dec 5, 2007
17,779
نام
سینا
خبر خوبی بود.من چون هیچ وقت PS2 نداشتم نتونستم اینارو بازی کنم.البته شاهکارهای دیگه ی PS2 رو تجربه کردم ولی موقعیتش پیش نیومد که اینارو تجربه کنم.ولی حالا موقعیتش داره پیش میاد.
خدا خیرشون بده.حالا فقط مونده Metal Gear Solid Collection و امیدوارم فکری هم برای سری Resident Evil بکنن.اگه Resident Evil رو کالکشن کنن من منفجر میشم.
Sony بازی های انحصاریش رو میاد کالکشن میزنه.فکر نمیکنم واسه Resident Evil همچین اتفاقی بیافته!

• Like
Reactions: Bayonetta

Mativ

کاربر سایت
Jun 5, 2009
843
خبر خوبی بود.من چون هیچ وقت PS2 نداشتم نتونستم اینارو بازی کنم.البته شاهکارهای دیگه ی PS2 رو تجربه کردم ولی موقعیتش پیش نیومد که اینارو تجربه کنم.ولی حالا موقعیتش داره پیش میاد.

Sony بازی های انحصاریش رو میاد کالکشن میزنه.فکر نمیکنم واسه Resident Evil همچین اتفاقی بیافته!
حالا خدا رو چه دیدی؟! شاید دیدی MGS, RE, Onimasha, DMC ........... هم زدن!
29.gif

HL2-GF

کاربر سایت
Apr 5, 2006
7,279
نام
نیما
از اون اول مشخص بود که این معرفی میشه، اگه نمیشد باید به عقل سونی شک می کردیم :D
فقط امیدوارم تو غرب جفت بازی ها رو تو یه پک عرضه کنند.

یادته بعد از معرفی شدن GOW Collection خدا خدا میکردیم ، برای ICO و SoC هم یه کالکشن بدن ! حالا این شما و این فامیتو یودای HD ! :d

اگه قرار بر کالکشن باشه اول دوست دارم یه کالکشن از Syphon Hitler بدن ! بعدش یه کالکشن دیوونه از GT بدن ! بعدش MGS ! بعدش RE ! بعدش Crash ! بعد ... ، کلا SCE اگه بخواد کالکشن بده ، تا اخر عمر PS3 باید همینطوری کالکشن بده ، اینقدر فرانچایز های تاپ داره که هیچ وقت بازی کم نمیاره !

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر