همه چیز در مورد ِ اجرای بازی های Wii (پست ِ اول حتما خوانده شود)

rostam2142

کاربر سایت
Dec 10, 2014
325
من جایی رو سراغ ندارم شرمنده. میتونی خودت انجام بدی ولی خب دقت میخواد چون اگه اشتباه کنی کنسول نابود میشه

دوست عزیز من با برنامه modmii روی کامپیوتر همه cios ها رو دانلود کردم کلا شد 115 مگ ایا همه رو نصب کنم یا ورژن خاصی

• Like
Reactions: bazicon

game-boys

کاربر سایت
Sep 6, 2015
446
من بازی از توپخونه سی دی گرفتم میزارم تو دستگاه میرم از NEO GAMMA R9 BETTA اجراش کنم ارور میده.3 تا بازی گرفتم 3 تاشم ارور داد.مشکل از چیه؟ :(:(:(:(

دیسک گذاشتی بازی کنی؟ وقتی تو نئوگاما هستی اون بالا که نوع اجرا مشخص میکنه روی dvd گذاشتی؟
ورژن کپی خورت چیه؟ اصلا wii ت توانایی اجرا بازی از روی دیسک داره؟ ( فقط بعضی از wii ها از روی دیسک میتونن اجرا کنن )
لنزش سالمه؟

ورژن ios ت چنده؟ وقتی تو صفه اصلی نئواما هستی اون پایین یه سری نوشته داره مثلا نوشته ios نسخه 20 -- اگر 20 باشه عالیه اگر کمتر باشه که باید آپدیت کنی کپی خورو
و اگر 21 باشه این ورژن نامعتبریه پر از باگه

تو بعضی از بازیا برای اجراشون مثلا بازی red steel 1 باید تو صفحه اصلی نئوگاما بری تو قسمت تنظیمات - بعد تنظیمات wii - یه گزینه هست جلوش نوشته disk+only - بر حرکت جهت نما تغییرش بده به disk خالی بعد برگرد بازی اجرا کن - بازی میره جلوتر میپرسه با چی بوت کنم معمولا 2 تا گزینه داره اونی که اسم بازیه به فرض redsteel.boot

کلا اجرا بازی از روی فلش خیلی راحتره - از بازیا ایمیج میگیری با برنامه خاص که حجمش 200 کیلوبایتم نیست میریزی روی فلش - با برنامه یو اس بی لودر راحت اجرا میکنی

sadegh-khan

کاربر سایت
May 26, 2016
2
سلام
دوستان یه wiiکار کرده خریدم که روش usb loader gx نصب بود... میخواستم بدونم چطور میتونم بازی های دانلودیم رو اجرا کنم... یکم تحقیق که کردم انگار یه سری فایل های کانفیگی داره موقع نصب usb loader که باید روی sd card نصب همواره باشه که خب من ندارم... چطور میتونم uninstallکنم ؟؟ ممنون میشم راهنمایی کنید

• Like

bazicon

کاربر سایت
Jul 26, 2016
198
سلام , یدونه wii خریدم زیر دستگاه زده ریجن eur رو جعبه زده usz

فرونده گفت دستگاه کپی خوره
دستگاه روشن میکنم منو اصلی دستگاه یه سری پنجره پنجره اس هر دوم اسمی داره : wii shop channel - disc channel - photo channel - news cannel - neogamma r9 beta 56 و neogamma r8 b7 و usb loader gx و usb loader تو منو ها هست یه پنجره هم هست بازش میکنی هیچی نشون نمیده فقط حباب نشون میده homebrew channel نوشته

آیا کپی خوره؟ باید چجوری روش بازی بریزم بازی کنم؟ بازیاشو از کجا پیدا کنم؟

rostam2142

کاربر سایت
Dec 10, 2014
325
داداش بازی با سی دی خواستی اجرا کنی از نیو گاما اجرا کن مسقیم اجرا نکن و از هارد خواستی اجرا کنی از،یو اس بی لودر جی ایکس با این تفاسیر به نظر کپی خور شده میاد رم توش هست اس دی

Sent from my H60-L04 using Tapatalk

• Like

bazicon

کاربر سایت
Jul 26, 2016
198
دوست عزیز دستگاهتون کپی خوره این تاپیک رو بخونید بد نیست کلا در مورد هک wii و نحوه اجرای بازی هاست
آموزش جامع کپی خور کردن تمام کنسول های Wii حتی فریمور 4.3

پس کپی خوره؟
این لینک دیدم خیلی پیچیده بود برام اصلا سر در نیاوردم
اسم تاپیک زده فریمور 4.3 , از کجا بفهمم فریمورم چنده؟

bazicon

کاربر سایت
Jul 26, 2016
198
داداش بازی با سی دی خواستی اجرا کنی از نیو گاما اجرا کن مسقیم اجرا نکن و از هارد خواستی اجرا کنی از،یو اس بی لودر جی ایکس با این تفاسیر به نظر کپی خور شده میاد رم توش هست اس دی

Sent from my H60-L04 using Tapatalk

اصلا نمیدونم چجوری بازی اجرا میکنه از رو دیسک یا فلش , تازه خریدم دستگاهو از هیچیش سر در نمیارم
اون دریچه جلو دستگاه باز کردم دیدم رم توش نیست
بازیاشو از کجا پیدا کنم
طریقه اجراشون چجوریه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر