نحوه اجرای همه بازی های Wii ( بازی های مشکل دار )

ehsan11

کاربر سایت
Dec 30, 2008
124
سلام عزیز

مبارکت باشه :x ریجن کره چنتا مزیت داره یکیش اینه ریجن کره هک نرم افزاری کنی با دیسک هم بازی اجرا میکنه یعنی هم با دیسک هم با فلش اجرا میکنه - اما تو ریجن ها دیگه نیاز به هک سخت افزاری داره که بشه با دیسک هم بازی کرد

خود منم ریجن کره دارم مزیت بعدیش اینه wii ریجن کره خود آداپتور اصلیش 220 ولته اما تو ریجن دیگه مثل uc برقش 110 ولته که باید ترانس بخری

آخرین نسخه یو اس بی لودر نصبه؟ تمام ios ها نصبه؟

روش اجرا بازی ها با یو اس بی لودر درست انجام میدی؟
ممنون تازه میفهمم اینهمه میگن _Wii یعنی چی! جواهریه واسه خودش:d
تو قیمت hbc که میرم اینا رو نوشته: iOS 58 v24.31
یه بازی NTSC دارم راحت اجرا میشه ولی این یکی نه

ٔ..........................
خوب با برنامه loadmii اجرا شد.:x
اینجور که فهمیدم iOS های 222 . 223 .249 هم نصبه. سیستم منو هم 4.2 هست. ایا چیزه دیگه ای برای نصب نیازه؟

آخرین ویرایش:

ehsan11

کاربر سایت
Dec 30, 2008
124
سلام دوستان
یه سری از مشکلات حل شد خدا رو شکر...:x
چندتا بازی wiiware دانلود کردم ریجنهاش فرق میکنه و با geicko راحت اجرا میشه. فقط در صورتی که روی حافظه داخلی باشه. اگه به sd انتقالش بدم دیگه اجراش نمیکنه. راه حلی داره؟

highlight

کاربر سایت
May 17, 2007
1,040
سلام دوستان
یه سری از مشکلات حل شد خدا رو شکر...:x
چندتا بازی wiiware دانلود کردم ریجنهاش فرق میکنه و با geicko راحت اجرا میشه. فقط در صورتی که روی حافظه داخلی باشه. اگه به sd انتقالش بدم دیگه اجراش نمیکنه. راه حلی داره؟

نباید مشکلی باشه.بازی wiiware رو با wadmanagerنصب کنید وبعد از داخل wii بازی رو توی کارت اس دی کپی کنید و در آخر توی منوی اصلی کنسول برید به اس دی کارت و از کانالهای اس دی اجراش کنید.

ehsan11

کاربر سایت
Dec 30, 2008
124
نباید مشکلی باشه.بازی wiiware رو با wadmanagerنصب کنید وبعد از داخل wii بازی رو توی کارت اس دی کپی کنید و در آخر توی منوی اصلی کنسول برید به اس دی کارت و از کانالهای اس دی اجراش کنید.
پس اگه اینطور باشه نیاز به برنامه خاصی برای اجرا نیست؟ حتی اگه ریجنش فرق کنه ؟

jafar_jakson

کاربر سایت
Jun 23, 2014
138
پس اگه اینطور باشه نیاز به برنامه خاصی برای اجرا نیست؟ حتی اگه ریجنش فرق کنه ؟

wii هک شده همه بازیا با هر ریجنی اجرا میکنه wii خودم کره ایه بازی مدال افتخار هیروس 2 دارم فرانسویه راحت اجرا میکنه

wii تو هک و اجرا بازی خیلی راحته

ehsan11

کاربر سایت
Dec 30, 2008
124
سلام
من نتونستم بازیهای ریجن پال رو روی wii که ntsc هست اجرا کنم. preloader میتونه جواب بده؟
در ضمن یه سری بازی wiiware هم گرفتم با برنامه NUD که فایلهای توی پوشه به صورت 001و 002 و 003 و ... هست بدون هیچگونه پسوندی. اینا رو چطوری باید نصب کنم؟ یه سری از بازیها هم فقط یه دونه فایل wad هست که بعد از نصب خطای patch file میده و قابل اجرا نیست. گیر کردیم حسابی:(
ممنون

• Like
Reactions: playstation1

game-boys

کاربر سایت
Sep 6, 2015
446
سلام
من نتونستم بازیهای ریجن پال رو روی wii که ntsc هست اجرا کنم. preloader میتونه جواب بده؟
در ضمن یه سری بازی wiiware هم گرفتم با برنامه NUD که فایلهای توی پوشه به صورت 001و 002 و 003 و ... هست بدون هیچگونه پسوندی. اینا رو چطوری باید نصب کنم؟ یه سری از بازیها هم فقط یه دونه فایل wad هست که بعد از نصب خطای patch file میده و قابل اجرا نیست. گیر کردیم حسابی:(
ممنون

سلام
اگر با برنامه نئوگاما و یو اس بی لودر بازی اجرا کنید همه بازیا رو اجرا میکنن فری ریجن هم هستن همه بازیا با همه یجنا اجرا میکنن

mostafajan

کاربر سایت
Nov 9, 2011
10
سلام

من یک سوال تخصصی در مورد کنسول وی داشتم ممنون میشم دوستان اگر جواب بدین

داخل این تاپیک پرسیدم سوالمو

آیا ریجن فری کردن کنسول از طریق PriiLoader یا تغییر ریجن باعث از بین رفتن قابلیت بازی آنلاین میشه ؟

اگر ممکنه داخل تاپیک جواب بدین که بقیه دوستان هم استفاده کنن و در موردش بحث کنیم

متشکر

R.M.G.S

کاربر سایت
Sep 7, 2015
106
با عرض سلام
1)من بازی ها رو با نیو گاما اجرا میکنم .
اجرا میشه میره تو بازی میگه نانچاک رپو به ریموت کنترل wii وصل کن تا وصل میکنم دیگه گلر نمیکنه هیچکدوم دسته ها.(مثلا تو بازی mario galaxy 2 تا میگه نانچاک رو وصل کن تا وصل میکنم دکمه های aوb ریموت رو میزنم کار دیگه نمیکنه)ولی مثلا تو بازی کربی با ریموت کنترل عالی اجرا میشه. بازی هایی که باید نانچاک رو به ریموت وصل کنم تنطیماتی خاصی داره؟
ولی بازی wii soort اورجینال رو با بکاپ خوده wii تست کردم کار میکنه.
به نظر شما مشکل از چیه؟
2)بازی کالاف هم کلا تو لودینک اولش گیر میکنه.
3) با خوده dvd backup wii بازی هایی که رایت کردم ارپر 002 میده میتونید به صورت خیلی ساده بگبد چی کار منم!؟
من کلا دو هفتس wii خریدم کوفتم شدتو این دو هفته-_-

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: che-jaleb

Nintendo Gamer

کاربر سایت
Aug 9, 2018
43
سلام ... والا من خیلی تخصص ندارم تو اینجور مسائل (هرچند کامنتای همتونو خوندم)
واسه همین بهتره صبر کنی اقا احسان بیاد ...

عجب !!!!! منم 1 ماهه وی خریدم و اصن مشکل خاصی نداشت D:
فقط زلدا Twilight و وی اسپورت عادی فاجعه بود حرکتیشون تو وی من که اسپورتو ریزورتشو گرفتم زلدا هم گیم کیوبشو

پ.ن : سایت دانلود Rom سراغ دارین ؟
چون بعد شکایت نینتندو همه ی سایتا یکی یکی دارن بسته میشن ):

shylord

کاربر سایت
Nov 24, 2009
310
نام
حمید
سلام ... والا من خیلی تخصص ندارم تو اینجور مسائل (هرچند کامنتای همتونو خوندم)
واسه همین بهتره صبر کنی اقا احسان بیاد ...

عجب !!!!! منم 1 ماهه وی خریدم و اصن مشکل خاصی نداشت D:
فقط زلدا Twilight و وی اسپورت عادی فاجعه بود حرکتیشون تو وی من که اسپورتو ریزورتشو گرفتم زلدا هم گیم کیوبشو

پ.ن : سایت دانلود Rom سراغ دارین ؟
چون بعد شکایت نینتندو همه ی سایتا یکی یکی دارن بسته میشن ):
تقریبا سایت درست و حسابی برای دانلود باقی نمونده .... بیشترشون سایت های کوچیک هستن که یه سری بازی محدود گذاشتن
تنها راه این که بازی رو تو گوگل سرچ کنی ، شانس بیاری یه سایت لینک درست و حسابی گذاشته باشه
تورنت هم هست ولی سرعت پایینه

Nintendo Gamer

کاربر سایت
Aug 9, 2018
43
تقریبا سایت درست و حسابی برای دانلود باقی نمونده .... بیشترشون سایت های کوچیک هستن که یه سری بازی محدود گذاشتن
تنها راه این که بازی رو تو گوگل سرچ کنی ، شانس بیاری یه سایت لینک درست و حسابی گذاشته باشه
تورنت هم هست ولی سرعت پایینه

خیلی بده اینطوری ... خب پس یه تاپیک راه میندازم بعدا که سایتایی که واسه دانلود خوبه رو معرفی کنیم (:

hadi.rad

کاربر سایت
Oct 27, 2018
15
با این که خیلی دیره من تازه وی خریدم و این مشکل برای بازی EA Sports Active- Personal Trainer [R43E69] پیش اومد و بلاخره مشکل رو حل کردم
حل مشکل صفحه ی سیاه برخی از بازی ها در usb loader gx
در neogamma صفحه سبز می شود
باید آخرین ورژن usb loader gx زو داشته باشید قبل از ورود به بازی وارد ستینگ شده و
video mode = disk default قرار دهید
و aspect ratio رو روی صفحه نمایش تلوزیون 4.3 یا 16.9 فورس بزارید
و سیو کنید معمولی روی ناند سیو نکنید

برای بازی های جدید وارد گوگل درایو خود شوید
با اکانت جیمیل خود
drive.google.com

بعد وارد Nintendo Wii - Scrubbed Retail Collection (NTSC) – Google Drive
شوید
از بازی ای که خوشتون اومد رو نوشت بردارید به گوگل درایو خود
از گوگل درایو خودتون دانلود کنید
چو شلوغه از این گوگل داریو به سختی می شه دانلود کرد باید از برای خودتون دانلود کنید

hadi.rad

کاربر سایت
Oct 27, 2018
15
با عرض سلام
1)من بازی ها رو با نیو گاما اجرا میکنم .
اجرا میشه میره تو بازی میگه نانچاک رپو به ریموت کنترل wii وصل کن تا وصل میکنم دیگه گلر نمیکنه هیچکدوم دسته ها.(مثلا تو بازی mario galaxy 2 تا میگه نانچاک رو وصل کن تا وصل میکنم دکمه های aوb ریموت رو میزنم کار دیگه نمیکنه)ولی مثلا تو بازی کربی با ریموت کنترل عالی اجرا میشه. بازی هایی که باید نانچاک رو به ریموت وصل کنم تنطیماتی خاصی داره؟
ولی بازی wii soort اورجینال رو با بکاپ خوده wii تست کردم کار میکنه.
به نظر شما مشکل از چیه؟
2)بازی کالاف هم کلا تو لودینک اولش گیر میکنه.
3) با خوده dvd backup wii بازی هایی که رایت کردم ارپر 002 میده میتونید به صورت خیلی ساده بگبد چی کار منم!؟
من کلا دو هفتس wii خریدم کوفتم شدتو این دو هفته-_-

wad ها رو نصب نکردی

نصب homebrew channel بر روی همه ی wii ها (حتی ورژن4)

نوشته های این صفحه ی کاربر
highlight

اگه مشکل حل نشد اخرین ورژن usb loader gx نصب کن

• Like
Reactions: Nintendo Gamer

Nintendo Gamer

کاربر سایت
Aug 9, 2018
43
هیچم دیر نیست ... ماریو گلکسی بازی کن عشق کن ....
کلا بنده اگر دسته ی گیم کیوب دارید سه بازی رو توصیه میکنم
ماریو ادونس 2 ( با VGA GX شبیه ساز ادونس و کالر و عادیه )
سوپر اسمش مله ( اسمش گیم کیوب )
ماریو گلکسی 2 ( ربطی نداشت ولی یکی از لذت بخش ترین تجربه های زندگیم بود

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر