پاسخ به هرگونه مشكل در بازي Mafia2

big soldier

کاربر سایت
Aug 11, 2010
366
نام
Ashkan
دوست عزیز من Select رو زدم ولی دیدم فقط نوشته 27.500 از فکر میکنم برن بدست بیارید(دقیقا یادم نیست ولی فکر کنم همین بود) و چه جوری این کارو نگفته و اصلا نگفته اون اوراقی کجا هست...معمولا یه دایره قرمز همیشه میداد که اونجا نداد....:>

یه مثال دیگه بزنم یه ماموریت داشت که درست یادم نیست توی کدوم چپتر بود فقط باید یه جنازه رو توی صندوق عقب ماشین میزاشتی و تا یه جایی میرفتی....b-)
وقتی به اون آبجیکت رسیدم هر چه قدر گشتم جنازه ای پیدا نکردم(اینم یه باگ دیگه) دیگه خسته شدم و کنسول رو خاموش کردم و سری بعد که اومدم دیدم یه جنازه روی زمینه که قبلا نبوده....
در کل یه بازی با اینهمه ادعا و ساخت 8 ساله باید خیلی خیلی بهتر از اینها باشه....=((
فقط ماموريت هاي اصلي رو اونجا مينويسه بقيه رو تو بازي با رنگ آبي و يك ! تو دايره دست چپش مينويسه

big soldier

کاربر سایت
Aug 11, 2010
366
نام
Ashkan
سلام

اقا ماشینها رو کجا بفروشم؟

نقشت رو نگاه كن بالاي نقشت يه b هست ببر ماشين اونجا يه كانتينر مانند اونجا هست بذار اونتو بعد بيا بيرون از پله هاي كنارش برو بالا يه دستگاه كنترله بري جلوش E بزني حله.......

hamedb666

کاربر سایت
Nov 25, 2006
6
دوستان تو Chapter 13 وقتی از پارک دنبال اون ماشینه می کنی باید چی کارش کنی اون ماشینو؟
خسته شدم از بس دنبالش رفتم بهش می زنی یا می کشی بازی می یاد از اول کاریم باهاش نداری کل شهرو دنبابش باید بری هیچ کاریم نمی کنه ممنون میشم راهنمایی کنید.

big soldier

کاربر سایت
Aug 11, 2010
366
نام
Ashkan
دوستان تو Chapter 13 وقتی از پارک دنبال اون ماشینه می کنی باید چی کارش کنی اون ماشینو؟
خسته شدم از بس دنبالش رفتم بهش می زنی یا می کشی بازی می یاد از اول کاریم باهاش نداری کل شهرو دنبابش باید بری هیچ کاریم نمی کنه ممنون میشم راهنمایی کنید.
من حدود 1 ماه پيش تمومش كردم يه زره بيشتر توضيح بده يادم بياد كجا رو ميگي؟

big soldier

کاربر سایت
Aug 11, 2010
366
نام
Ashkan
يادم اومد كجا رو ميگي همون جايي كه دوستمون رو تو پارك ميكشن؟
اونجا بدون اينكه ديده بشي ميري دنبال ماشين ـه . بعد خودش درست ميشه .
توجه داشته باش بدون اينكه ديده بشي!!!!!!!

mahyar-69

کاربر سایت
Sep 27, 2010
5
آقا توی فصل 14 بعد از اینکه جو رو نجات دادم و بردمش دکتر، ظاهرا باید یه مبلغ پولی رو به جایی که تو نقشه مشخص شده ببرم. خب من وقتی میرم به اون نقطه. میبینم که وسط یه کوچه هستم و هیچ دری روم باز نمیشه و هیچکاری تو اون نقطه نمیشه کرد! هیچ کسی هم اونجا نیست. باید چیکار کنم؟ پولو به کی بدم؟ :-??
پیشاپیش ممنون از راهنماییتون.

آخرین ویرایش:

aydingta

کاربر سایت
May 30, 2006
541
نام
ایدین
آقا توی فصل 15 بعد از اینکه جو رو نجات دادم و بردمش دکتر، ظاهرا باید یه مبلغ پولی رو به جایی که تو نقشه مشخص شده ببرم. خب من وقتی میرم به اون نقطه. میبینم که وسط یه کوچه هستم و هیچ دری روم باز نمیشه و هیچکاری تو اون نقطه نمیشه کرد! هیچ کسی هم اونجا نیست. باید چیکار کنم؟ پولو به کی بدم؟ :-??
پیشاپیش ممنون از راهنماییتون.
والا تو اون مرحله هنوز به اندازه کافی اون مقدا پولی که ازت می خواد رو نداری !شما باید بری پول در بیاری که بهترین راهش رفتن به قسمت B که تو نقشه مشخصه !تو اونجا ماشین رو داخل اون جایگاه قرار میدی و از پله ها میری بالا و E رو میزنی !اگه بازم پولت کافی نبود دوباره همین کارو بکن !ولی اگه کافی بود خود بازی بهت میگه که کجا بری !

mahyar-69

کاربر سایت
Sep 27, 2010
5
آقا اون کارایی که گفتی رو قبلا انجام داده بودم! دارم میگم بعد از اینا رفتم جو رو هم نجات دادم و بردم دکتر! بعدش هدف بعدیم اینه که یه مبلغ پولی رو ببرم به یه مکانی که توی نقشه مشخصه. میشه بگید چقدر پول میخواد؟ آخه من 58 هزارتا جمع کردم! ولی کوفتی هنوزم وقتی میره روی هدف، هیچ پشه ای اونجا پر نمیزنه!:|

big soldier

کاربر سایت
Aug 11, 2010
366
نام
Ashkan
آقا اون کارایی که گفتی رو قبلا انجام داده بودم! دارم میگم بعد از اینا رفتم جو رو هم نجات دادم و بردم دکتر! بعدش هدف بعدیم اینه که یه مبلغ پولی رو ببرم به یه مکانی که توی نقشه مشخصه. میشه بگید چقدر پول میخواد؟ آخه من 58 هزارتا جمع کردم! ولی کوفتی هنوزم وقتی میره روی هدف، هیچ پشه ای اونجا پر نمیزنه!:|
اون مرحله 27هزار تا ميخواد. بايد بري اونجا كه علامت گذاشته بعد بهت ميگه برو جو رو نجات بده.
ببخشيد ها ولي خواهشا ديگه درباره بازي هاي خز شده چيزي نپرسيد:d
شوخي كردم:d

mahyar-69

کاربر سایت
Sep 27, 2010
5
اون مرحله 27هزار تا ميخواد. بايد بري اونجا كه علامت گذاشته بعد بهت ميگه برو جو رو نجات بده.
ببخشيد ها ولي خواهشا ديگه درباره بازي هاي خز شده چيزي نپرسيد:d
شوخي كردم:d

عزیزم مثل اینکه متوجه نیستیا! میگم جو رو نجات دادم رفت پی کارش!! آقا! میگم جو رو نجات دادم! جو رو چی؟ نجات دادم! آفرین!:d

بعد از اینکه جو رو نجات میدی چی میشه؟ میگه برو این پولو ببر اونجا که تو نقشه مشخص کرده. خب منم رفتم. دقیقا روی همون نقطه هم رفتم. ولی وسط یه کوچه هست که هیچ خبری اونجا نیست. نه دری به روم باز میشه نه کسی اونجاست! حالا چیکار کنم به نظر شما؟:-/
من این فصل 14 رو 5 بار از اولش رفتم! ولی بازم همینجور آخرش مرض داره.:(

Cheater

کاربر سایت
Sep 15, 2010
5
نام
Name:Alireza
عزیزم مثل اینکه متوجه نیستیا! میگم جو رو نجات دادم رفت پی کارش!! آقا! میگم جو رو نجات دادم! جو رو چی؟ نجات دادم! آفرین!:d

بعد از اینکه جو رو نجات میدی چی میشه؟ میگه برو این پولو ببر اونجا که تو نقشه مشخص کرده. خب منم رفتم. دقیقا روی همون نقطه هم رفتم. ولی وسط یه کوچه هست که هیچ خبری اونجا نیست. نه دری به روم باز میشه نه کسی اونجاست! حالا چیکار کنم به نظر شما؟:-/
من این فصل 14 رو 5 بار از اولش رفتم! ولی بازم همینجور آخرش مرض داره.:(
من به صورت دقیق مرحلشو یادم نمیاد!ولی فکر کنم قبلش پول می گرفتین برای سیگار!:dبعد از اون قضایایی پیش میاد و کتک خوردن!فهش خوردنو!خونو خون پاشی!بعد باید پولو(حدود 50000)بر گردونید به صاحبش!اگه درست گفته باشم!توی اون نقطه که میرید یه در هست که میرید داخلش پولو میدی و به خیرو خوشی میرید دنبال خلاف کاری!:d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر