پاسخ به هرگونه مشكل در بازي Mafia2

ravi

کاربر سایت
Nov 20, 2008
2,794
خسته نباشی......:))
بازی نقطه مبهمی نداره ولی خیلی باگ داره اونم نه تو بازی بلکه تو آبجیکت.....
مثلا تو چپتر 14 بعد از اینکه همه رو کشتم تو اون اسکله دیگه بهم آبجیکت نداد(چند بار ریست کردم-از اول رفتم-...)
دیگه داشت حالم از بازی بهم میخورد آخر از یکی از دوستام پرسیدم گفت اونجا باید آبجکت بده و بری ماشین اوراق کنی...)x
از اینها زیاد داره یا مثلا یه مرحله دیگه باید میرفتم زنگ یه خونه رو میزدم ولی وقتی رفتم در و باز کرد و رفت تو و هیچ کاری هم نمیشد کرد وقتی ریست کردم تازه فهمیدم داستان چیه و کلی باگ دیگه که اگه بخوام بگم یه صفحه باید مطلب بنویسم.......
در کل بازی خیلی رو اعصاب بود....)x

rapture

کاربر سایت
Aug 5, 2010
1
مثلا تو چپتر 14 بعد از اینکه همه رو کشتم تو اون اسکله دیگه بهم آبجیکت نداد(چند بار ریست کردم-از اول رفتم-...)
دیگه داشت حالم از بازی بهم میخورد آخر از یکی از دوستام پرسیدم گفت اونجا باید آبجکت بده و بری ماشین اوراق کنی...)x
از اینها زیاد داره یا مثلا یه مرحله دیگه باید میرفتم زنگ یه خونه رو میزدم ولی وقتی رفتم در و باز کرد و رفت تو و هیچ کاری هم نمیشد کرد وقتی ریست کردم تازه فهمیدم داستان چیه و کلی باگ دیگه که اگه بخوام بگم یه صفحه باید مطلب بنویسم.......
سلام. منم واقعا تعجب کردم تو اسکله پس از کشتن تمام دشمنان ماموریتی نداد. واقعا مایوس شدم و تصور کردم بازی تموم شد. با خود گفتم کجاست اون مافیا با پایان طوفانی و کوبندش و بازی رو هم نا امیدانه از هاردم پاک کردم. یکم بیشتر توضیح می دید چگونه آبجیکت آخر رو میده ؟ باید همینجوری ریست کنی تا بالاخره بهت مرحله بده؟
با تشکر

big soldier

کاربر سایت
Aug 11, 2010
366
نام
Ashkan
سلام. منم واقعا تعجب کردم تو اسکله پس از کشتن تمام دشمنان ماموریتی نداد. واقعا مایوس شدم و تصور کردم بازی تموم شد. با خود گفتم کجاست اون مافیا با پایان طوفانی و کوبندش و بازی رو هم نا امیدانه از هاردم پاک کردم. یکم بیشتر توضیح می دید چگونه آبجیکت آخر رو میده ؟ باید همینجوری ریست کنی تا بالاخره بهت مرحله بده؟
با تشکر

اگه منظورت مرحله اسكله ست بايد 27500.00$ جمع كني (يا از مغازه ها دزدي كني يا به بروسك ماشين بفروشي) بعد دوباره يه جا رو تو نقشت علامت ميذاره و .....................b-)

ADR1AN0

کاربر سایت
Aug 5, 2010
6
یعنی یه SELECT زدن و یه نگاه به ماموریت انداختن انقدر سخته که اسمشو باگ میذارین؟
خیلی متاسفم که بازیه به این بزرگی رو به خاطر اشتباه خودتون انقدر راحت زیر سوال می برید !!!

big soldier

کاربر سایت
Aug 11, 2010
366
نام
Ashkan
یعنی یه SELECT زدن و یه نگاه به ماموریت انداختن انقدر سخته که اسمشو باگ میذارین؟
خیلی متاسفم که بازیه به این بزرگی رو به خاطر اشتباه خودتون انقدر راحت زیر سوال می برید !!!
مگه باسه PS2 يا PS3 ست باسه PC دكمه Tab

big soldier

کاربر سایت
Aug 11, 2010
366
نام
Ashkan

شما اصلا ميدوني بازي چندتا فيلم(تروفي) داره؟؟؟؟؟

ravi

کاربر سایت
Nov 20, 2008
2,794
با تشکر

نقشه رو بزن بیاد....بالای نقشه دست راست یه علامی b داره که برای اوراقی های ماشینه.....برو اونجا یه جای برای اوراق کردن ماشین ها داره که قبلا هم یه مرحله رو بهت داده و انجام دادی....
هر ماشین رو که اوراق کنی بهت پول میده بعد از چند بار اوراق کردن وقتی پولت به 27.500 رسید آبجیکت جدید رو میده....#:-s

ravi

کاربر سایت
Nov 20, 2008
2,794

دوست عزیز من Select رو زدم ولی دیدم فقط نوشته 27.500 از فکر میکنم برن بدست بیارید(دقیقا یادم نیست ولی فکر کنم همین بود) و چه جوری این کارو نگفته و اصلا نگفته اون اوراقی کجا هست...معمولا یه دایره قرمز همیشه میداد که اونجا نداد....:>

یه مثال دیگه بزنم یه ماموریت داشت که درست یادم نیست توی کدوم چپتر بود فقط باید یه جنازه رو توی صندوق عقب ماشین میزاشتی و تا یه جایی میرفتی....b-)
وقتی به اون آبجیکت رسیدم هر چه قدر گشتم جنازه ای پیدا نکردم(اینم یه باگ دیگه) دیگه خسته شدم و کنسول رو خاموش کردم و سری بعد که اومدم دیدم یه جنازه روی زمینه که قبلا نبوده....
در کل یه بازی با اینهمه ادعا و ساخت 8 ساله باید خیلی خیلی بهتر از اینها باشه....=((

big soldier

کاربر سایت
Aug 11, 2010
366
نام
Ashkan
نشمردم ولی دفعه بعدکه بازی کردم حتما میشمارم....:-*

خودتو خسته نكن 51 داره كه يه چيزي حدود 20 تاش مربوط به داستان بازي وبقيه چيزهاي متفرقه مثلا: با نهايت سرعت از سر بالايي بالا رفتن و پرتاب شدن به هوا / پيدا كردن تمام مجله هاي Pyal boy و................ اگه متن كاملش رو خواستي بگو

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر