Duke Nukem Forever | X360

aria_victor

کاربر سایت
Jul 11, 2009
212
بازی رو گرفتم. توی هارد هم نصب کردم. منتظرم داداش کوچیکم از اتاق بره بیرون بخوابه تا بازی کنم :d
تاپیک رو مهم کنید لطفاً

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,825
نام
نـــــــویـــــــــد
ظاهرا یک افتضاح کامل میباشد با توجه به نام و سابقه ای که داره :d چندتا از بچه ها بازی کردن از گرافیک بسیار ضعیف و گیم پلی نه چندان خوب بازی گفتن

gharebaghi

کاربر سایت
Dec 18, 2010
145
نام
میلاد
دوستان من اين بازي رو تهيه كردم و بعد از مدتها ميخوام بازي كنم ولي اولش آپديت داشبورد ميده اگه آپديت كنم مشكلي پيش نمياد؟ خواهشا راهنمايي كنيد :">:">:">

.:DEMON LORD:.

کاربر سایت
Oct 11, 2007
660
نام
Cipher
خوب بعد از تمام کردن بازی یه امتیاز دهی مختصر بگم:
بازی خیلی پورت بدی از PC بود. گرافیک خوبی نداره و شدیدا مشکل افت فریم ریت داره بازی. فضاهای بازی اصلا جذاب و گیرا طراحی نشده رنگ بندی بازی هم حالت خاصی داره که به دل من نچسبید. داستان هم که ادامه Duke Nukem 3D هست که مسئله مهمی به نظر من نیست و تا اونجایی که می شده طراحان تا می تونستند بیشتر به ور رفتن به اشیا پرداختن تا Gameplay. متاسفانه طراحی BossFight ها خوب نیست. به خصوص بالانس نبودن بعضی منطقه های درگیری چند تا Boss اول که سخت از Boss Fight آخر هستند. دشمنان طراحی خاصی ندارند و تا می شه با Pig Cop ها مبارزه می کنید! لذتی در درگیری ها برای من نبود. ifficulty براتون مشکل ساز میشه. نه اینکه بازی سخت باشه بلکه طراحی بد مرحله ها هوش مصنوعی بسیار معمولی باعث میشه اعصاب آدم حتی در درجه سختی Normal خورد بشه. در آخر این چیزی نبود که انتظارشو داشتم. اصلا.

آخرین ویرایش:

gharebaghi

کاربر سایت
Dec 18, 2010
145
نام
میلاد
دوستان من اين بازي رو تهيه كردم و بعد از مدتها ميخوام بازي كنم ولي اولش آپديت داشبورد ميده اگه آپديت كنم مشكلي پيش نمياد؟ خواهشا راهنمايي كنيد :">:">:">

War Has Change

کاربر سایت
Dec 29, 2009
3,036
نام
شایان
خب من هم یه 2 ساعتی بازی کردم و به این نتیجه رسیدم که ایکاش هیچوقت این بازی منتشر نمیشد .
واقعا موندم وقتی این همه سال طرفدارهای یه بازی منتظرش هستن پرا باید همچین بازی-ای رو سازنده-ها تحویل طرفدارها بدن !

• Like
Reactions: DeanAmbrose

SLASH1

کاربر سایت
Jan 15, 2007
3,347
دیگه فکر نمی کنم اینقدرا ضعیف باشه بعضی ها هم دیگه دارن جو می دن اما برای این نام ضعیف کار شده به هر حال کسایی که می تونن روی pc بازی کنن که ظاهرا خیلی بهتر کار شده خودم فردا می خرم نظر می دم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر