Duke Nukem Forever | X360

TCSCELL

8
کاربر سایت
Dec 5, 2007
17,779
نام
سینا
duke2.jpg

بالاخره انتظار 13 ساله به پایان رسید و Duke Nukem Forever در نمایشگاه PAX معرفی شد. این بازی در حال ساخته شدن در Gearbox است و قرار است شرکت 2K ناشر ان باشد.

طبق گفته های رندی پیچفرد مدیر عامل Gearbox بازی در اواخر سال 2009 تحویل این استودیو داده شده است و این استودیو مسئول تمام کردن بازی است که مدت ها 3D Realms بر روی ان کار کرده است. طبق گفته های وی ساخت بازی در ان زمان به پایان نرسیده بود اما بسیاری از عوامل ان تکمیل شده بود. وی همچنین اضافه کرد بازی در مرحله پلیش به سر می برد.

قرار است دمو قابل بازی برای مجله ها و سایت به نمایش دربیاید. در حال حاضر به نظر می رسد بازی در سال اینده عرضه شود. بازی دارای هر دو مد تک نفره و چند نفره خواهد بود.
..................
با تشکر از کسرا (619)
..................
تصاویر بازی :

...................................
تریلر های بازی :
9/4/2010
1
2

آخرین ویرایش:

619

مدیر انجمن
Nov 23, 2007
6,178
نام
كسري
تکبیر!خیلی جای کار داره هنوز 1 سالی باید فعلا صبر کنیم.

حیف که بازیش انحصاری نیست وگرنه شبیه فرکچر بود محیطش دشمناش هم شبیه شُغال های هیلو بودن:-o
تقریبا 90 درصد بازی های شوتر یا از doom تاثیر گرفتند یا از Duke Nukem . چه طوری دوک از بازی های دیگه تاثیر گرفته واقعا برام سواله ؟؟ بیشتر چیز هایی که از DNF تا حالا دیدید در قسمت قبلی بازی هم وجود داشت که 14 سال پیش اومده بود.
این درد و دل های یک فن متعصب بود جدی نگیر بابا
my mistake

آخرین ویرایش:

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,823
نام
نـــــــویـــــــــد
دیروز برای چند دهمین بار Duke Nukem:Manhattan بازی کردم خیلی باحاله دوسش دارم :d البته 3D نیست ولی خیلی حال میده

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
دیروز برای چند دهمین بار Duke Nukem:Manhattan بازی کردم خیلی باحاله دوسش دارم :d البته 3D نیست ولی خیلی حال میده
اون 3D ولی خب Side Scroll ـه فک کنم :D.
نوشته شده توسط majidpotter616
تکبیر!خیلی جای کار داره هنوز 1 سالی باید فعلا صبر کنیم.
13 سال صبر کردن ملت دیگه تاب و تحمل ندارن. همین طوری هم بدن ما قبولش داریم :D.

Mλjid

کاربر سایت
Nov 9, 2007
1,368
نام
My Real Name،My Rap Shit
تقریبا 90 درصد بازی های شوتر یا از doom تاثیر گرفتند یا از Duke Nukem . چه طوری دوک از بازی های دیگه تاثیر گرفته واقعا برام سواله ؟؟ بیشتر چیز هایی که از DNF تا حالا دیدید در قسمت قبلی بازی هم وجود داشت که 14 سال پیش اومده بود.

این درد و دل های یک فن متعصب بود جدی نگیر بابا
گفتم اگه این بازی 1 پلتفرمی بود الا نداشتیم در مورد اینا بحث میکردیم:|

III Ashkan III

کاربر سایت
Jun 16, 2009
173
من که بی صبرانه منتظرم بیاد.
یادش بخیر قدیمیه رو اون موقع تو کلوب پلی استیشن بازی کردم سن و سالم کم بود با رفیقم بودم مرحله اول انقد اون تلفن همگانی رو برداشتیم صاحب کلوپ انداخت بیرون مارو:d

Acatalectic

کاربر سایت
Apr 5, 2010
469
این قسمت هایی که سوار ماشین میشه به نظر خیلی معمولی و بی هیجان میاد!

منم فعلا دارم برای بار چندم Duke Nukem:Manhattan رو میرم! ای کاش در کنار Forever شماره 2 اینم تائید بشه! :d

یادش بخیر قدیمیه رو اون موقع تو کلوب پلی استیشن بازی کردم سن و سالم کم بود با رفیقم بودم مرحله اول انقد اون تلفن همگانی رو برداشتیم صاحب کلوپ انداخت بیرون مارو:d

=)) دم جفتتون گرم!

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر