مشکلات نرم افزاری

raya2

کاربر سایت
May 21, 2008
5,782
اینکار عوارض نداره ؟ :D

خیر, عوارض موارض تعطیله.

شاید تنها فایده ی فعال بودن گرافیک اینتل اینه که در مواردی که پردازشِ کمی موردِ نیازه, بجای گرافیکِ اصلی فعال میشه و چون مصرفِ برقش کمتره, باعثِ صرفه جویی در مصرفِ برق میشه. همین.

• Like
Reactions: Ƥ.s.Y.c.H.o

sabco

کاربر فعال
Sep 16, 2009
1,595
اینکار عوارض نداره ؟ :D
رو لپتاپ های مختلف که من چک کردم نمیشد گرافیک اینتل رو به طور کامل خاموش کرد. شما باز برو تو تنظیمات bios لپ تاپ اگه مثل pc اجازه میده بهت که غیر فعالش کنی، غیر فعالش کن

• Like
Reactions: Ƥ.s.Y.c.H.o

stanley

کاربر سایت
Nov 24, 2013
3,617
سلام
یه مشکلی برام پیش اومده به این صورت که وقتی میخوام برنامه و بازی ای نصب کنم ، نصب رو که میزنم پنجره ی install shield wizard باز میشه (همون پنجره ی کوچیک اولی که یک لحظه میادو میره و بعد پنجره ی اصلی نصب باز میشه! اینه منظورم download.jpg ) اما بعد از اون دیگه هیچ اتفاقی نمیفته و نصب شروع نمیشه.

raya2

کاربر سایت
May 21, 2008
5,782
سلام
یه مشکلی برام پیش اومده به این صورت که وقتی میخوام برنامه و بازی ای نصب کنم ، نصب رو که میزنم پنجره ی install shield wizard باز میشه (همون پنجره ی کوچیک اولی که یک لحظه میادو میره و بعد پنجره ی اصلی نصب باز میشه! اینه منظورم View attachment 95621 ) اما بعد از اون دیگه هیچ اتفاقی نمیفته و نصب شروع نمیشه.

1- با run as admin هم نمیشه؟

2- شاید آنتی ویروست مانع از نصب میشه.

3- نرم افزار زیر رو بگیر و اجرا کن و گزینه ی Reset File Permissions رو بزن؛ شاید درستش کرد:

www.bleepingcomputer.com/download/windows-repair-all-in-one/

4- اول فولدر زیر رو پاک کن

C:\Windows\SysWOW64\InstallShield

و سپس داخل (admin) powershell اجرا کن:

sfc /scannow

• Like
Reactions: stanley

stanley

کاربر سایت
Nov 24, 2013
3,617
1- با run as admin هم نمیشه؟

2- شاید آنتی ویروست مانع از نصب میشه.

3- نرم افزار زیر رو بگیر و اجرا کن و گزینه ی Reset File Permissions رو بزن؛ شاید درستش کرد:

www.bleepingcomputer.com/download/windows-repair-all-in-one/

4- اول فولدر زیر رو پاک کن

C:\Windows\SysWOW64\InstallShield

و سپس داخل (admin) powershell اجرا کن:

sfc /scannow
خیلی ممنونم بابت توضیحاتت.
1- نه متاسفانه نمیشه
2- انتی ویروس روی سیستم نصب نیست برای ویندوز هم هرچی هست خاموش کردم
3- متاسفانه انجام دادم و نشد
4- انجام دادم و این ارور رو داد
sfc/scannow : The term 'sfc/scannow' is not recognized as the name of a cmdlet, function, script file, or operable
program. Check the spelling of the name, or if a path was included, verify that the path is correct and try again.
At line:1 char:1
+ sfc/scannow
+ ~~~~~~~~~~~
+ CategoryInfo : ObjectNotFound: (sfc/scannow:String) [], CommandNotFoundException
+ FullyQualifiedErrorId : CommandNotFoundException
.....
ویندوز رو تازه نصب کردم و کلا ویندوزم یجوریه! باهاش حال نمیکنم و میخوام عوضش کنم. الان windows10 pro هست که جدیدا هم به نسخه اخر اپدیت کردم. حالا اگه بخوام ویندوز عوض کنم چه نسخه ای برای من که گاهی بازی های indie یا بازی های قدیمی رو انجام میدم مناسبه؟
بازم مرسی

raya2

کاربر سایت
May 21, 2008
5,782
خیلی ممنونم بابت توضیحاتت.
1- نه متاسفانه نمیشه
2- انتی ویروس روی سیستم نصب نیست برای ویندوز هم هرچی هست خاموش کردم
3- متاسفانه انجام دادم و نشد
4- انجام دادم و این ارور رو داد

.....
ویندوز رو تازه نصب کردم و کلا ویندوزم یجوریه! باهاش حال نمیکنم و میخوام عوضش کنم. الان windows10 pro هست که جدیدا هم به نسخه اخر اپدیت کردم. حالا اگه بخوام ویندوز عوض کنم چه نسخه ای برای من که گاهی بازی های indie یا بازی های قدیمی رو انجام میدم مناسبه؟
بازم مرسی

sfc/scannow رو بدون فاصله نوشتی. همونجوری که نوشتم باید تایپ کنی:
sfc /scannow

----------------

برای بازیهای جدید, ویندوز 10 بهتره؛ ولی برای بازیهای قدیمیتر, یادمه که وقتی ویندوز 7 داشتم, 7 بهتر از 10 عمل می کرد. (5 تا 10 درصد بیشتر, بازیهای قدیمی رو اجرا می کرد).

البته میتونی همین ویندوز 10 Pro نصب کنی و با یه نرم افزارِ مجازی سازی مثلِ virtual box ؛ ویندوزهای قدیمی تر رو نصب کنی برای بازیهای قدیمی.

• Like
Reactions: stanley

Meysam

کاربر سایت
Apr 11, 2006
4,955
سلام
ی فلش 32 سیلیکون دارم write protect شده با هر نرم افزار و روشی تست کردم برداشته نمیشه cmd و regedit هم تست کردم کلا ب هیچ صراطی راه نمیاد! راهی دیگه هست که تست کنم؟
ممنون

Dr.Trax

کاربر سایت
Jul 12, 2008
2,048
سلام.
چند وقت پیش یکی از این سایت های ایرانی، نسخه ESET 12 آنتی ویروس رو با کرکش گذاشته بود (که هنوزم هست). منم دانلود کردم و طبق آموزش آنتی ویروس رو کرک کردم. حالا بعد از مدتی آنتی ویروس از کار افتاده! نه آپدیت می شه و نه لایسنس قبول می کنه! کلا ارور اتصال به سرور میده!
حتی اگر آنتی ویروس رو حذف کنید و یه نسخه دیگه هم نصب کنید، مشکل حل نمی شه! بدون شک به خاطر نوع کرک شدنش این اتفاق افتاده!
ارور ECP.20003
راهی نیست بشه از شرّ این مشکل خلاص شد؟ فعلا تنها راهی که به ذهنم می رسه، نصب مجدد ویندوزه!!!!

g02b_eset_fg.png

saeed_sg

کاربر فعال
Jun 7, 2010
1,113
نام
محمدسـعید
سلام.
چند وقت پیش یکی از این سایت های ایرانی، نسخه ESET 12 آنتی ویروس رو با کرکش گذاشته بود (که هنوزم هست). منم دانلود کردم و طبق آموزش آنتی ویروس رو کرک کردم. حالا بعد از مدتی آنتی ویروس از کار افتاده! نه آپدیت می شه و نه لایسنس قبول می کنه! کلا ارور اتصال به سرور میده!
حتی اگر آنتی ویروس رو حذف کنید و یه نسخه دیگه هم نصب کنید، مشکل حل نمی شه! بدون شک به خاطر نوع کرک شدنش این اتفاق افتاده!
ارور ECP.20003
راهی نیست بشه از شرّ این مشکل خلاص شد؟ فعلا تنها راهی که به ذهنم می رسه، نصب مجدد ویندوزه!!!!

g02b_eset_fg.png
این پشتیبانی خودشه.
Resolve ACT or ECP errors during activation (Home users)
یه نفر مسلط باشه به این برنامه راحت میفهمه چیه احتمالا !
ممکنه تنظیمات رجیستری ست کرده باشه ، سعی کن با یه نرم افزاری مثل Full Unistall یا Unistall Tool پاکش کنی ، شاید نرم افزار مخصوص پاک کردن eset هم وجود داشته باشه . بلکه تنظیماتش پاک بشه. یا قندشکن استفاده کن ببین متصل میشه .
یه چندتا سایت ایرانی این موضوعات رو مطرح کردن تقریبا ترجمه همون اصلی است :
Code:
http://original-key.ir/blog/blog/ESET-activation-problem

http://www.proline-iran.com/activat-error/

https://pars-soft.com/%D8%AD%D9%84-%D9%85%D8%B4%DA%A9%D9%84-%D8%B9%D8%AF%D9%85-%D9%81%D8%B9%D8%A7%D9%84%D8%B3%D8%A7%D8%B2%DB%8C-eset/

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
سلام
یه مشکلی دارم با شبیه ساز BlueStacks وقتی اجراش میکنم این پیام رو میده و برنامه بالا نمیاد
کسی میدونه مشکل از کجاست مرسی

Attachments

• Picture1.jpg
    Picture1.jpg
    237.5 KB · مشاهده: 8

Aperture

کاربر سایت
Apr 30, 2012
1,381
با سلام من گوگل کرومم یه جوری شده انگار مال هلنده مثلا اسم یه بازی یا فیلم رو میزنم توضیحات هلندی یا ویکی هلندی براش میاد بالا سمت چپ عبارتای videos و images رو هلندی نوشته فکر کنم از وقتی قند شکن س ای ف و ن دانلود و اجرا کردم این جوری شده ولی وقتی خاموش هست هم همینه به نظرتون چه کار کنم درست شه کرومم

• Like
Reactions: LiFE iS 6TrAnG3

Rezahajizadegan

کاربر سایت
Oct 1, 2005
2,588
اینترنت دانلود منیجر من توی کروم غیرفعال شده و لینک دانلود برای فیلمهای یوتیوب نمیداد.
توی extensions نگاه کردم افزونه بود و فعال هم بود هرکار کردم درست نشد تا اینکه کلا کروم رو پاک کردم دوباره ریختم ولی الان هم هرکار میکنم IDM رو نمیذاره توی extensions فعال کنم.
دستی نصبش کردم ارور This extension may have been corrupted. میده و repair هم کلیک میکنم هیچ اتفاقی نمی افته.
کمک کنید لطفا.

mmmbb

کاربر سایت
Feb 23, 2019
2
سلام. چند روزیه نمی تونم وارد اکانت اینستا بشم. یوزر و پسورد رو میزنم بعد که وارد میشم میگه کد امنیتی رو ارسال کردیم به ایمیل کاربریت. بعد که وارد ایمیلم میشم هیچ پیامی نیومده. قبلا هم این کدها رو چند باری فرستاده ومنم دریافتش کردم ولی الان اصلا کدی دریافت نمی کنم و الان نزدیک 4 روزه این مشکل رو دارم. اینم بگم که من این اکانتم رو با یه ایمیل و بدون شماره موبایل ساختم .خواهش میکنم اگه کسی میتونه کمک کنه بد جوری گیر کردم. اکانتمم برام حیاتیه. ممنون

• Like
Reactions: che-jaleb

mmmbb

کاربر سایت
Feb 23, 2019
2
سلام. چند روزیه نمی تونم وارد اکانت اینستا بشم. یوزر و پسورد رو میزنم بعد که وارد میشم میگه کد امنیتی رو ارسال کردیم به ایمیل کاربریت. بعد که وارد ایمیلم میشم هیچ پیامی نیومده. قبلا هم این کدها رو چند باری فرستاده ومنم دریافتش کردم ولی الان اصلا کدی دریافت نمی کنم و الان نزدیک 4 روزه این مشکل رو دارم. اینم بگم که من این اکانتم رو با یه ایمیل و بدون شماره موبایل ساختم .خواهش میکنم اگه کسی میتونه کمک کنه بد جوری گیر کردم. اکانتمم برام حیاتیه. ممنون

fosil

کاربر سایت
Oct 7, 2011
2,037
نام
آرین
سلام دوستان.

یه نرم افزار خوب برای پاک کردن Adware ها پیشنهاد میکنید؟مشخصا برای این تبلیغ Dinoraptoz که اتوماتیک بالا میاد.

• Like
Reactions: che-jaleb

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر