مشکلات نرم افزاری

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر فعال
Apr 17, 2008
4,762
636
نام
حسین
سلام
یه مشکلی دارم با شبیه ساز BlueStacks وقتی اجراش میکنم این پیام رو میده و برنامه بالا نمیاد
کسی میدونه مشکل از کجاست مرسی

Attachments

Aperture

کاربر سایت
Apr 30, 2012
464
207
با سلام من گوگل کرومم یه جوری شده انگار مال هلنده مثلا اسم یه بازی یا فیلم رو میزنم توضیحات هلندی یا ویکی هلندی براش میاد بالا سمت چپ عبارتای videos و images رو هلندی نوشته فکر کنم از وقتی قند شکن س ای ف و ن دانلود و اجرا کردم این جوری شده ولی وقتی خاموش هست هم همینه به نظرتون چه کار کنم درست شه کرومم

• Like
Reactions: LiFE iS 6TrAnG3

Rezahajizadegan

کاربر سایت
Oct 1, 2005
1,847
1,323
اینترنت دانلود منیجر من توی کروم غیرفعال شده و لینک دانلود برای فیلمهای یوتیوب نمیداد.
توی extensions نگاه کردم افزونه بود و فعال هم بود هرکار کردم درست نشد تا اینکه کلا کروم رو پاک کردم دوباره ریختم ولی الان هم هرکار میکنم IDM رو نمیذاره توی extensions فعال کنم.
دستی نصبش کردم ارور This extension may have been corrupted. میده و repair هم کلیک میکنم هیچ اتفاقی نمی افته.
کمک کنید لطفا.

mmmbb

کاربر سایت
Feb 23, 2019
2
0
سلام. چند روزیه نمی تونم وارد اکانت اینستا بشم. یوزر و پسورد رو میزنم بعد که وارد میشم میگه کد امنیتی رو ارسال کردیم به ایمیل کاربریت. بعد که وارد ایمیلم میشم هیچ پیامی نیومده. قبلا هم این کدها رو چند باری فرستاده ومنم دریافتش کردم ولی الان اصلا کدی دریافت نمی کنم و الان نزدیک 4 روزه این مشکل رو دارم. اینم بگم که من این اکانتم رو با یه ایمیل و بدون شماره موبایل ساختم .خواهش میکنم اگه کسی میتونه کمک کنه بد جوری گیر کردم. اکانتمم برام حیاتیه. ممنون

mmmbb

کاربر سایت
Feb 23, 2019
2
0
سلام. چند روزیه نمی تونم وارد اکانت اینستا بشم. یوزر و پسورد رو میزنم بعد که وارد میشم میگه کد امنیتی رو ارسال کردیم به ایمیل کاربریت. بعد که وارد ایمیلم میشم هیچ پیامی نیومده. قبلا هم این کدها رو چند باری فرستاده ومنم دریافتش کردم ولی الان اصلا کدی دریافت نمی کنم و الان نزدیک 4 روزه این مشکل رو دارم. اینم بگم که من این اکانتم رو با یه ایمیل و بدون شماره موبایل ساختم .خواهش میکنم اگه کسی میتونه کمک کنه بد جوری گیر کردم. اکانتمم برام حیاتیه. ممنون

fosil

کاربر سایت
Oct 7, 2011
2,243
109
نام
آرین
سلام دوستان.

یه نرم افزار خوب برای پاک کردن Adware ها پیشنهاد میکنید؟مشخصا برای این تبلیغ Dinoraptoz که اتوماتیک بالا میاد.

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
15,854
3,222
سلام
کسی با کسپراسکی اشنایی داره؟ موقع نصب یا اپدیت یک نرم افزار فالث پازتیو میده!

112174

میخوام اگر امکانش هست راهنمایی کنید برنامه رو از لیست سیاه ش خارج کنم.

masoudmg1889

عضو جدید
Jul 31, 2019
1
0
سلام
دوستان دستم به دامنتون
2 هفته پیش در عرض یک شب فریم ریت سیستم نصف شد! یعنی گیمی که رو ultra راحت اجرا میشد الان رو medium ناز میکنه اجرا میشه! یعنی هرچی گیم رو سیستم بود نصف شد فریمش!

همه قطعهارو تست کردم حداقل نیم ساعت گرافیک و سی پی یو رو تست کردم زیر فشار نرمال بودن، حرارتشونم تقریبن نرماله!
حالا سوال اینجاست این مشکل سخت افزاریه یا نرم افزاری؟ از هارد میتونه باشه؟
نا گفته نمونه درایورو آپدیت کردم ویندوز رو هم عوض کردم بازم این مشکل پا برجاست!
یه نکته دیگه اینکه هارد من تا خرخره پر بود قبل از این اتفاق حتی درایو c
نکته ی بعدی اینکه سیستم دیر هارد رو شناسایی میکنه واسه بالا امدن ویندوز، یعنی یه 3/4 دقیقه تو صفحه ی سیاه استاپ میشه بعد ویندوز بالا میاد که با گذاشتن سی دی بوت این مشکل حل میشه! حتی بعد از تعویض ویندوز این مشکل سیاه شدن صفحه هنوز پا برجاست!
شما چی فکر میکنید؟ مشکل از هارد میتونه باشه؟ یا نرم افزاریه؟

خیلی ممنون میشم یه کمکی بفرمائید

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند (کاربران: 0, مهمان: 1)

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟