جدیدترین شبیه ساز دریمکست demul 5.6

B A T I S T A

کاربر سایت
May 12, 2009
229
از تو که خوره این تنظیمات امولاتورها هستی بعیده مهندس
یعنی روی هیج کدومورویورژن های جدیدهم عملی نشده؟
بازی crazy taxi رو از این کنسول پیشنهاد میکنم

O X Y G E N

کاربر سایت
Nov 13, 2010
1
سلام دوستان .من فرصت نکردم کل این تاپیکو بخونم .ولی ازتون خواهش میکنم که یه شبیه ساز دریم کست که واقعا کار بکنه و اذیت نکنه بهم معرفی کنید .چون دوست دارم بازی های 18wheeler و super runabout sanfrancisco edition رو بازی کنم .لطفا لینک دانلود این دو تا بازی رو هم اگه میشه برام بذارید .ضمنا طریقه اجرای بازی رو هم توضیح بدید.ببخشید دوستان .زیاده روی کردم یه کم .:">ولی اگه یکی از کاربرای عزیز بتونه کمکم کنه ,ازش خیلی ممنون میشم.:)

B A T I S T A

کاربر سایت
May 12, 2009
229
Shenmue رو هم اجرا میکنه؟؟؟
اگه اجرا میکنه آموزششو بزار با لینک دانلود Shenmue بیزحمت :x
بفرمائید بازی که میخواستید دانلود کنید

این هم بازی مورد نظر شما بفرمائید

Shenmue Disc 1

Shenmue%20Disc%201.gif
Shenmue%20Disc%201%20%282%29.gif

FileSend - Shenmue Disc 1.rar

B A T I S T A

کاربر سایت
May 12, 2009
229
سلام دوستان .من فرصت نکردم کل این تاپیکو بخونم .ولی ازتون خواهش میکنم که یه شبیه ساز دریم کست که واقعا کار بکنه و اذیت نکنه بهم معرفی کنید .چون دوست دارم بازی های 18wheeler و super runabout sanfrancisco edition رو بازی کنم .لطفا لینک دانلود این دو تا بازی رو هم اگه میشه برام بذارید .ضمنا طریقه اجرای بازی رو هم توضیح بدید.ببخشید دوستان .زیاده روی کردم یه کم .:">ولی اگه یکی از کاربرای عزیز بتونه کمکم کنه ,ازش خیلی ممنون میشم.:)
بهترین شبیه ساز برای این کنسول که به شخصه باش راحت تر بودم nullDC
star_small.png
star_small.png
star_small.png
همین هست که در ادامه مشاهده میکنید بیشترین امتیاز را دارد

Chankast

DEmul
star_small.png
star_small.png
star_small.png
starhalf_small.png

DreamEMU
star_small.png
star_small.png
star_small.png
starhalf_small.png

لینک های دانلود دیگر

FileSend - ChankastAlpha025.rar

FileSend - nullDC_103.rar

FileSend - dreamemu-0.0.4.1-bin-rel.zip

در مورد سیستم هم لازم بذکرهست که سیستم خیلی قوی برا اجرا مثل بازی های پلی 2 و گیم کیوب نمیخواهد چون نسل قدیمی تر از هست و بازی ها و گرافیک های آن مانند بهتر از نینتندو 64 بین پلی1 و پلی 2 هست و در این رنج قرار دارن
به نظر من میشه حتب با گرافیک 512 و و 1 پردازنده معمولی بازی هارو اجرا کرد کمااینکه من روی یه سیستم در این حد تست کردم و جواب داد

بازی رزیدنت را از دست ندیدن گرافیک بسیار خوبی داره و برای زمان خودش خدا از لحاظ گرافیکی بوده و پیشنهاد میکنم بیشتر از nullDC استفاده کنین امروز این بازی Capcom vs. SNK - Millennium Fight 2000 رو اجرا وبازی کردم که با chankast مشکل فریم داشت ولی با nullDC بسیار عالی و روان بود

B A T I S T A

کاربر سایت
May 12, 2009
229
جناب رضایی عزیز، گرافیک دریمکست که اون زمان برای ما قابل باور نبود رو که با اون مقایسه لگدمال کردی، دنبال فوتبال جدید هم که میگردی روش! چی میخوای از جون این کنسول رهاش کن آقا بذار در آرامش باشه. :d

خیلی جواب با حالی بود واقعا دمت جیززز
چه انتظاراتی ... این دریم کست زمان خودش با این گرافیک رویا بوده ...

ramaz

کاربر سایت
Dec 31, 2010
494
نام
رضا
گرافیک دریمکست که اون زمان برای ما قابل باور نبود رو که با اون مقایسه لگدمال کردی... چی میخوای از جون این کنسول رهاش کن آقا بذار در آرامش باشه. :d
خیلی جواب با حالی بود واقعا دمت جیززز
چه انتظاراتی ... این دریم کست زمان خودش با این گرافیک رویا بوده ...
ببخشین که پا برهنه میام میون بحثتون ولی اینا رو دیدم حسابی منقلب شدم:x
آره اون زمان گرافیکش فک انداز بود خدا بیامرز؛ یادمه دفع اولی که virtua tennis 2 رو دیدم فکر کردم یه فیلمی مسابقه زنده ای چیزیه! soul calibur شو دیگه نگو. یادش بخیر و گرامی:d

• Like
Reactions: B A T I S T A

B A T I S T A

کاربر سایت
May 12, 2009
229
واقعا این کنسول جز اون دسته کنسول هایی بود که به استحقاقش نرسید و فکر کنم بعد از این هم بود که سگا عطای این کار رو به لقایش بخشید و دیگه فقط بازی تولید میکنه
خیلی ها میگن مشکلش دسته اش بوده ..هرکی یه نظری داره ولی واقعا حیف بود یعنی در زمان خودش از پلی 1 که توی ایران بود خیلی بهتر بود و عنوان های خوب با گرافیک و گیم پلی مناسب داشت

mortix360

کاربر سایت
Apr 5, 2011
19
نام
مرتضی
مشکل در اجرای cd2 بازی resident evil:code veronica

ببخشید می خواستم از کسانی که re:cv رو بازی کردن بپرسم که بعد از تموم کردن cd1 چطور cd2 رو بازی کنم اگر با nulldc راهنماییم کنید بهتره.تشکر

Neo Contra

کاربر سایت
Jul 4, 2011
2
سلام
اوخیش، بلاخره یجایی واسه بحث راجع به سگا دریمکست پیدا کردم،ازتون ممنونم
اول اینکه دل پری دارم از وقتی خبر شکست پروژه دریمکست رو شنیده بودم و از اینکه یه دستگاه یغولی مثل پی اس 2 اومد و جاشو گرفت حالم حسابی گرفته شد و من که صد در صد معتقدم گرافیک بازیهای سگا دریمکست بیشتر از پی اس 2 نباشه ، کمتر هم نیست،خبرایی که اونموقع از شکست دریمکست به گوشمون رسیده بود این بود که سونی تبلیغات و سرمایه گذاری انبوهی واسه کنسولش کرده بود و اصلا انصاف نیست و هرگز از پی اس 2 خوشم نیومد جز اینکه فقط بخوام neo contra ی اونو بازی کنم.
----------------------------------------------------------------------------------
بابت معرفی شبیه ساز Demull هم خیلی ممنونم و خیلی بهتر از chankast هست،البته هنوز رزیدنت اویل(VC) رو تست نکردم که ببینم با chankast فرق میکنه یا نه،ولی sonic adventure رو که فوق العاده نرم و با 60 فریم اجرا کرد(هچنین soul calibur) ولی پلاگین گیم پد،کلیدای گیم پد منو شناسایی نمیکنه و خواستم از پلاگین گیم پد chankast استفده کنم که قبولش نکرد،اگه پلاگینای دیگه ای واسه گیم پد Demull میشناسین بهم معرفی کنین.ممنون
-----------------------------------------------------------------------------------
ببخشید خیلی پر چونگی کردم و لی بعضی از دوستان میپرسن که از کجا میشه بازیها رو پیدا کرد و یا لینک بازیا رو میخوان-خواستم بگم که /www.coolrom.comکه خیلی خوب خوراکیه:)
----------------------------------------------------------------------------------------
راستی اینم جایی که میتونین همه بایاسای دریمکست رو دان کنین
http://emu-russia.net/en/files/bios/dc/
اونی که 13 مگ هست کامله:)

باز هم معذرت از پرچونگی،خیلی دلم واسه تیپ باحاله دریمکست میسوزه:-s آخه این پی اس 2 با این قیافه ذاغارتش چی داشت )x

kingphoenix

کاربر سایت
Jun 4, 2012
5
نیاز به کمک

سلام و خسته نباشید

نمیدونم اصلاً این تاپیک کسی جواب میده یا نه ، انشاالله کسی باشه جواب بده

من تا اونجایی پیش رفتم که وقتی RUN DC توی نرم افزار میزنم این صفحه نهایت باز میشه :

1zqedlr5gedubie91sk.jpg

حالا موندم این فایلی که از سایت Rom Hustler | Download Snes roms NDS roms N64 roms GBA roms PSX roms دانلود کردم از لینک زیر:

Download Dino Crisis USA DC-ECHELON Rom / Iso for Dreamcast | Rom Hustler

که یک فایل Rar با حجم 592 مگ بود باید چطوری استفاده کنم تا بازی اجرا بشه؟ بعد Extract کردنش هم این فایلا توش بود : ( اینم عکس )

4csomf5ggumx8outriv5.jpg

نرم افزار Daemon tools هم روی سیستمم نصبه ، چیکار باید بکنم تا بتونم این بازی در این شبیه ساز اجرا کنم؟

ممنون میشم راهنمایی کنید.:x

Meysam

کاربر سایت
Apr 11, 2006
4,955
توی عکسی که دادی یکی از اون فایلها مثل edinoc.001 رو بکش تو برنامه winrar و اکستراکت کن تا فایل اصلی رو بهت بده که همون ایمیج بازی هست

kingphoenix

کاربر سایت
Jun 4, 2012
5
توی عکسی که دادی یکی از اون فایلها مثل edinoc.001 رو بکش تو برنامه winrar و اکستراکت کن تا فایل اصلی رو بهت بده که همون ایمیج بازی هست

خب دوست من این همه فایل 001 و 002 تا 032 اکستراکت شده همون فایل Rar هست دیگه ؟ من فایل Rar دارم اونو چطوری به شبیه ساز معرفی کنم تا بازی از طریق این فایل بخونه و اجرا کنه؟

---------- نوشته در 12:46 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 12:35 PM ارسال شده بود ----------

درضمن قبل عکس دومی گفتم که این فایل ها بعد اکسترکت کردن تولید شده ، توی فایل Rar هم همین فایلا هست . من توی کار فیلم هستم و مدیر انجمن سایت فیلم ، وقتی فای هایی به نام 001 - 002 و مشابه داشته باشین توسط نرم افزار HJ split اینا به هم وصل میکنیم و تبدیل به یک فایل میشه من این کارو هم با اینا کردم و یک فایلشون کردم ولی وقتی همین تک فایلو هم توسط نرم افار Daemon tools در درایو مجازی قرار میدم این فایلو نمیشناسه .

این فایلی هست که از سایت مرجع دانلود کردم : ( عکس )

q5pv82fn5l56g2gfakqp.jpg

داخل این فایل Rar مجدد همون فایل هایی هست که بهتون نشون دادم : ( اینم عکسش )

wjm4alhbo397q4p4ysco.jpg

دیگه والا نمیدونم باید چیکار کنم.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر