Max Payne 3 | PC

max-payne-3-image.jpg

بخش 1) اطلاعات بازی:

Developer: Rockstar Vancouver
Publisher: Rockstar Games
Genre: Third Person Shooter - TPS
Platform: PC/PS3/Xbox 360
Release Date: June 01, 2012

بخش 2) لینکها:

GameSpot
Rockstar
تصاویر بازی

تاپیک مشکلات بازی

بخش 3) توضیحات:

بدون شک بازی Max Payne جز آن بازیهاییست که در زمان خود انقلابی عظیم به پا کرد.
سیستم Bullet Time (به اصطلاح صحنه آهسته) نوآوری بزرگ این بازی به حساب می آمد.
بعد از گذشت نزدیک به 7 سال از انتشار نسخه دوم بار دیگر مکس پین باز خواهد گشت، اما نه این بار توسط سازندگان خوش ذوق خود یعنی Remedy، بلکه این بار توسط شعبه ونکور کمپانی Rockstar که پیش از این سابقه ساخت بازی جذابی همچون Bully را در کارنامه خود دارد.

ماجرای مکس پین 3 در این قسمت 12 سال پس از حوادث شماره دوم اتفاق می افتد، که در آن مکس نسبت به درستکاری بد گمان تر شده است. (به دلیل حوادث تلخی که در گذشته برایش اتفاق افتاد). همچنین مکس برای یک خانواده ثروتمند در سائوپائولوی برزیل کار می کند.

در حال حاضر جزئیات دقیقتری از بازی فاش نشده است و باید تا زمان عرضه بازی که بنا بر قول سازندگان سه ماهه ابتدایی سال 2011 است صبر کرد.

System Specifications (Minimum - Maximum hardware tested at time of release)

Operating System:
Windows 7 32/64 Service Pack 1, Windows Vista 32/64 Service Pack 2, Windows XP 32/64 Service Pack 3

Processor:
Intel Dual Core 2.4 GHZ - i7 3930K 6 Core x 3.06 GHZ / AMD Dual Core 2.6 GHZ - FX8150 8 Core x 3.6 GHZ

RAM:
2GB - 32GB

Video Card:
NVIDIA® 8600 GT 512MB VRAM – NVIDIA® GeForce® GTX 680 2GB VRAM / Radeon HD 3400 512MB VRAM - Radeon HD 7970 3GB VRAM

Sound Card:
100% Direct X 9.0 compatible – Direct X 9.0 compatible supporting Dolby Digital Live

HDD Space:
35 GB

آخرین ویرایش:

amirpers

کاربر سایت
Oct 14, 2006
1,409
نام
امیر
با تمام مشکلاتی که کاراکتر مکس پین 1 و 2 داره ولی من الان که تو آرکید با این شخصیت ها دارم مراحل رو بازی میکنم، تازه حس می کنم که دارم مکس پین بازی می کنم. قبلا نظرم رو گفتم و از طرفدارهای بازی هستم اما با این کاراکتر ها و اون کت چرمی زیبا تازه حس خوب شماره های قبل داره تداعی میشه.
البته کت چرمی مکس یه خورده کوتاه تر بوده و اینجا زیادی بلنده.

rockstar 69

کاربر سایت
Aug 11, 2011
784
نام
علی محمد
با تمام مشکلاتی که کاراکتر مکس پین 1 و 2 داره ولی من الان که تو آرکید با این شخصیت ها دارم مراحل رو بازی میکنم، تازه حس می کنم که دارم مکس پین بازی می کنم. قبلا نظرم رو گفتم و از طرفدارهای بازی هستم اما با این کاراکتر ها و اون کت چرمی زیبا تازه حس خوب شماره های قبل داره تداعی میشه.
البته کت چرمی مکس یه خورده کوتاه تر بوده و اینجا زیادی بلنده.
درسته که این لباس ها خاطر انگیز هست ولی وقتی که باهاشون بازی میکردم کاملا این حس رو داشتم که این لباس ها مال این محیط نیست.:d

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,362
نام
Majid
بازیش رو تازه شروع کردم.
خیلی قشنگه ولی یه جوری هست.:d
اصلا حس و حال 2 تا مکس پین اول رو نداره
هنوز تازه شروع کردی!!
منم اول فکر میکردم به مکس پین 1 و 2 نمیرسه ولی حالا دیدم تنها نقصی که نسبت به نسخه های قبلش داشت داستان الکیش بود

omvocational

When you make sth no one hates,no one loves it
گرافیست سایت
May 16, 2008
289
نام
omid
الان که نزدیک 2 ماه از ریلیز بازی گذشته راحت می تونم بگم بازی موندگاری نیست این بازی... حداقل احساس من اینه!
جمع بچه های قدیمی که با شماره 1-2 خاطره داشتن رو فاکتور بگیریم واقعاً بعید می دونم کسی مخالف این باشه که گیمر های جدید که سن اون موقع مارو دارند به سن ما برسن بگن عجب بازی بود مکس پین 3!

armin_shadow

A New Era Begins
ناظم انجمن
Mar 18, 2006
3,233
نام
آرمين
الان که نزدیک 2 ماه از ریلیز بازی گذشته راحت می تونم بگم بازی موندگاری نیست این بازی... حداقل احساس من اینه!
جمع بچه های قدیمی که با شماره 1-2 خاطره داشتن رو فاکتور بگیریم واقعاً بعید می دونم کسی مخالف این باشه که گیمر های جدید که سن اون موقع مارو دارند به سن ما برسن بگن عجب بازی بود مکس پین 3!

جدیدا کم بازی به اون حد می رسه!!:(

Fery NIKO 2

کاربر سایت
Jan 1, 2012
150
نام
فردین
سلام داداها
من مشکلی ندارم تو بازی فقط این یارو Da Silva کیه؟
هرچه قدر فکر میکنم قیافش یادم نمیاد.
دمتون گرم بدجور رفته رو مخم

Grey Warden

Dragon Age Scholar
Loyal Member
Sep 13, 2006
6,427
نام
مجتبی
سلام داداها
من مشکلی ندارم تو بازی فقط این یارو Da Silva کیه؟
هرچه قدر فکر میکنم قیافش یادم نمیاد.
دمتون گرم بدجور رفته رو مخم

کلا بازی از لحاظ معرفی شخصیتها افتضاحه,به خودت فشار نیار عزیز هیشکی دیگه هم یادش نمیاد!!!
ولی به خیالم رییس Street gangهایی بود که فابیانو رو دزدین!!مطمین نیستم ولی!!

Fery NIKO 2

کاربر سایت
Jan 1, 2012
150
نام
فردین
کلا بازی از لحاظ معرفی شخصیتها افتضاحه,به خودت فشار نیار عزیز هیشکی دیگه هم یادش نمیاد!!!
ولی به خیالم رییس Street gangهایی بود که فابیانو رو دزدین!!مطمین نیستم ولی!!
دادا فکر نکنم که اون باشه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر