Corre : تا نسل بعد,IP جدیدی از Ubisoft نمیبینید.

TCSCELL

8
کاربر سایت
Dec 5, 2007
17,779
نام
سینا
assassinscreed.jpg

Alan Corre مدیر بخش اروپایی Ubisoft گفت که آنها قصد ندارند تا نسل بعد کنسولها IP جدیدی بسازند.Corre طی صحبت با GamesIndustry گفت:انتشار R.U.S.E ممکن است آخرین IP جدید آنها در این نسل باشد,که ظاهرا احتمال اینکه I Am Alive پاییز امسال توسط Ubisoft Shanghai عرضه شود را کم میکند.

Corre گفت:"امروزه عرضه ی یک IP جدید بسیار سخت تر است,چون شما باید بیشتر سرمایه گذاری و بازاریابی کنید.اگر هزینه ی سنگین ساخت بازی را به آن اضافه کنیم,نمیتوانید صد در صد به بازگشت سرمایه ی خود و بازخورد مثبت مخاطب ها مطمئن باشید."

او ادامه داد:"مخصوصا در این دوره از حیات کنسولها,ما برای ساخت برندهای جدید احتیاط میکنیم.ما بیشتر بر روی آنچه داریم تمرکز میکنیم تا مطمئن شویم آنها را به سطح بالاتری از لحاظ کیفیت رسانده ایم."

تاکنون در این نسل Ubisoft چندین IP جدید منتشر کرده.از جمله دو عنوان از سری Tom clancy یعنی End War و H.A.W.X.

بزرگترین IP جدید Ubisoft فرنچایز Assassin's Creed است که آخرین سری آن در سال گذشته عرضه شد و حدود 9 میلیون نسخه در سرتاسر جهان شیپ شد.

Corre افزود :"شرکت اولویتهایش را دوباره روی فرنچایزهای بزرگش متمرکز کرده."

Ubisoft Montreal برنامه دارد تا یک دنباله برای AC2 به نام Brotherhood در نوامبر امسال عرضه کند و بعد از آن یک استراحت به این سری بدهد.پس در سال 2011 خبری از AC جدید نخواهد بود.

Ubisoft اخیرا استودیو ی Toronto را به راه انداخته که بر روی دو عنوان AAA کار میکنند.یکی از آنها هنوز مشخص نیست و دیگری یک SPLINTER CELL جدید است که هسته ی اصلی تیم سازنده ی Conviction بر روی این پروژه کار میکنند.

هم چنین Ubisoft یک Reboot از سری Driver با عنوان Driver : San Francisco بعد از خریداری حقوق این IP از Atari در دست ساخت دارد.

• Like
Reactions: Frobary

Daedalus

کاربر سایت
Apr 8, 2010
12,576
نام
فرهود
یک SPLINTER CELL جدید است که هسته ی اصلی تیم سازنده ی Conviction بر روی این پروژه کار میکنند.
فک کنم این دفعه درس گرفته باشن از نسخه قبلی (با این که نسخه قبل هم خوب بود) و اگه بتونن اشکالات بازی رو برطرف کنن تا حدودی و یه خرده مخفی کاریشو بیشتر کنن خیلی سخت میشه به بازی ایراد گرفت :d

Splinter cellـی که ریموند بالا سرش باشه فقط به درد خودشون میخوره!!!
والا من نمیدونم فقط گفتم اگه بتونن (که به نظر خودم هم نمی تونن) سخت میشه به بازی ایراد گرفت !

این همون عشقه کوجیماس مگه نه ؟
sarcastic.gif

آخرین ویرایش:

TCSCELL

8
کاربر سایت
Dec 5, 2007
17,779
نام
سینا
خوب تو این مدت چه کار میخوان بکنن..! البته اگر IP های قدیمی رو مثل DC4 و... رو بسازن ما خوشحال میشیم.
اگه منظورت Destroyer Commandـه(که شک دارم) که یک شماره بیشتر ازش نیومده!دیگه 4 چیه!؟
در غیر این صورت من DCـه دیگه ای از Ubisoft نمیشناسم!!
فک کنم این دفعه درس گرفته باشن از نسخه قبلی (با این که نسخه قبل هم خوب بود) و اگه بتونن اشکالات بازی رو برطرف کنن تا حدودی و یه خرده مخفی کاریشو بیشتر کنن خیلی سخت میشه به بازی ایراد گرفت :d
مگه چشه دوشیزه ریموند ؟!
البته من از دوشیزه بودن ایشون بی خبرم!!!
ولی ماله Stealth درست کردن نیست.البته خودش که قرار نیست کاری بکنه ولی همین که بالا سره پروژه هست خودش کفایت میکنه واسه خراب شدنش.
پ.ن:اینها پیش بینیه منه.

آخرین ویرایش:

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
12,996
نام
محمد امین
اگه منظورت Destroyer Commandـه(که شک دارم) که یک شماره بیشتر ازش نیومده!دیگه 4 چیه!؟
در غیر این صورت من DCـه دیگه ای از Ubisoft نمیشناسم!!

نه من کلا قاطی کردم..

Bayonetta

کاربر سایت
Jul 6, 2010
2,377
Beyond Good & Evil 2 رو عین آدم بسازن و گند نزنن خوبه ... !
IP جدید نخواستیم ...
مگه چشه دوشیزه ریموند ؟!
البته من از دوشیزه بودن ایشون بی خبرم!!!
ولی ماله Stealth درست کردن نیست.البته خودش که قرار نیست کاری بکنه ولی همین که بالا سره پروژه هست خودش کفایت میکنه واسه خراب شدنش.
پ.ن:اینها پیش بینیه منه.
ایشون دوشیزه جید ریموند هستن ، بچه کف کانادا ...
Assassin's Creed محبوبیتشو مدیون این خانومه !:D
jade-raymond.jpg

این همون عشقه کوجیماس مگه نه ؟
sarcastic.gif
کدوم عشق :D؟!

آخرین ویرایش:

TCSCELL

8
کاربر سایت
Dec 5, 2007
17,779
نام
سینا
ایشون دوشیزه جید ریموند هستن ، بچه کف کانادا ...
Assassin's Creed محبوبیتشو مدیون این خانومه !:D
jade-raymond.jpg
میشناسیم برادر.
خُب منم از همینش میترسم دیگه!!چون Splinter cell به این چیزا واسه محبوبیت احتیاج نداره!!
حالا من هنوز نمیدونم Mathieu Ferlandـی که از شماره ی اول بالا سره این سری بوده رو برداشتن یا هنوز هست.اگه باشه میشه هنوز یه کم اُمید داشت.
اگه نباشه مخفی کاریش میشه یه چیزی مثل مخفی کاریه Assassin's Creed.که دیگه باید فاتحه ی اون Splinter cell رو خوند.

آخرین ویرایش:

TOP Game

کاربر سایت
Feb 4, 2008
2,332
نام
Mohamad®eza
اگه نباشه مخفی کاریش میشه یه چیزی مثل مخفی کاریه Assassin's Creed.که دیگه باید فاتحه ی اون Splinter cell رو خوند.
دقیقا همین اتفاق خواهد افتاد. همین Conviction هم مخفی کاریش با نسخه های قبلیش که توش مخفی کاری وجود داشت زمین تا آسمون فرق میکنه ! مخصوصا اگه بخوای 3نسخه اول رو با این نسخه مقایسه کنی !

MohsenV

کاربر سایت
Aug 25, 2009
387
نام
محسن
همین که توی 2011 از AC خبری نیست ؛ حداقل برای من که خبر خوبیه. میتونن تمرکزشونو روی AC III بذارن که بازی ای بس عظیم خواهد شد...
IP جدید ساختن خیلی سختتر از یه دنباله ساختنه، واقعاً ریسک بالایی میخواد. اما اگه بگیره، میتونه از کل یه سری هم محبوبیتش بیشتر بشه. یپبیسافت کار درستی میکنه به نظرم.

میگم حالا که دیگه عنوان جدید ندارن، پس بازی های اختصاصی Move و Kinect چی میشه ؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر