راهنمایی خرید NDSI

all4u

کاربر سایت
Jan 17, 2008
5,173
دوستان عزیز بنده رو راهنمایی میکنین؟
من دارم میخرم
همه کنسولهارو داشتم!به نظرتون میتونه منو راضی کنه؟
گیمهاش خسته کننده نیست؟
اتفاوت dsi ,ds رو میدونم!اما با این حال کلی یک توضیحی بدین ممنون>:d<

• Like
Reactions: playstation1

Statix

کاربر سایت
Oct 7, 2009
125
نام
حمید
سلام
منم تقریبا همه ی کنسول های بازی رو داشتم البته به غیر از PS3.
همشون خوب بودن مخصوصا اون اولی هاش مثل میکرو و سگا و PS1 ولی با PS2 و XBOX360 زیاد حال نکردم.
چند وقتی بود که با ایکس باکسم کمتر بازی می کردم چون چند تا بازی که باهاش رو که بازی می کنی به این نتیجه می رسی که همه ی بازی هاش تکراری هستند.کم کم داشتم به این نتیجه می رسیدم که بازی کردن رو بگذارم کنار که اتفاقی یه DS Lite گرفتم!
خیلی باحاله کلا دیگه اصلا طرف XBOX360 نمی رم.
البته همه ی بازی هاش توی حال و هوای همون میکرو و سگا و PS1 است.بازی هاش خیلی سرگرم کننده و خنده دار و جذاب و البته خلاقانه است!
اگه دنبال گرافیکی بی خیال DS شو چون تنها چیزی که نداره گرافیکه.
البته بازی فکری هم زیاد داره.
یه خوبی دیگه اش هم اینه که خیلی بازی داره حدود 5000 .
تفاوت DS و DSi رو هم که خودت می دونی بازی هاشونم یکیه البته برای DSi چند تا بازی مخصوص استفاده از دوربینش ساختن که تا اونجایی که من می دونم زیاد با استقبال رو به رو نشدن و اینکه شنیدم HomeBrew های DSi بهتر و جالب ترن.

all4u

کاربر سایت
Jan 17, 2008
5,173
ممنون ساتیکس عزیز
پس فقتوا مبدی بگیرم؟بازیاش پایان و اینا دارن؟
یا بازی مثل شرلوک هلمز داره؟پایان و کات سنس و اینا یا نه؟

raya2

کاربر سایت
May 21, 2008
5,782
ممنون ساتیکس عزیز
پس فقتوا مبدی بگیرم؟بازیاش پایان و اینا دارن؟
یا بازی مثل شرلوک هلمز داره؟پایان و کات سنس و اینا یا نه؟
بله که پایان دارند - مگه شما چی فکر میکنی ؟
بازی شبیه شرلوک هلمز , البته با گرافیک پایینتر هم داره
اگه بازی jRPG و یا بازی کوچیک و فکری و سرگرم کننده و خنده دار و یا بازیهایی با گیم پلی نوآورانه میخوای , توی خرید DS شک نکن

shylord

کاربر سایت
Nov 24, 2009
310
نام
حمید
سلام رضا جان
منم یک چند وقتی داشتم که باهاش خیلی حال کردم
الانم به ساتیکس فرختمش
ولی تو فکرشم که اگر شد یکی دیگه بخرم یا صبر کنم ds3 بیاد
کلا بازیهاش خیلی سرگرم کند هست
من که خیلی ازش راضی بود

• Like

all4u

کاربر سایت
Jan 17, 2008
5,173
مرسی لرد عزیز میتونی یک برسسی از طرف خودت برام بزاری؟چرا فروختیش؟
من میخوام چون همیشه تو سفر هستم منو راضی نگر داره!نمیخوام مثل بازیای موبایل باشه!
میشه بیشتر توضح بدی؟

shylord

کاربر سایت
Nov 24, 2009
310
نام
حمید
من که خیلی ازش راضی بودم
بیشتر چون دیدم طرفدار و مشتری زیاد دار.... گفتم یکی بخرم ببینم چه جوری و این وست یک چیزی گیر ما بیاد
الانم بعد از گذشت 3 هفته از فرختنش هنوز امروز یکی بهم p.m داد که اگر داریش من خریدارم :-o
من تا حال psp . ipod touch و ps3 داشتم ولی با هیچ کدوم زیاد حال نکردم ولی با این خیلی سرگرم می شدم
واقعا بازیهاش جوری هست که ادم رو جذب خودش می کنه ;;)
ولی یک مشکل بزرگی که دار اینه که هرکسی این و تو دستت می بینه می گه این اتاری دستی چه که داری باهاش بازی می کنی :))
اصلا شرکت بزرگ نینتندرو نمی شناسن که من بخوام براشون توضیح بدم که این پرفروشترین و محبوترین کنسول دستی جهان )x
کلا اگر برای دل خودت می خوای و می خوای باهاش سرگرم بشی بخر ضرر نمی کنی ولی اگر دوست و اشنا زیاد داری که این و همش باید دستت ببین نخری بهتره :-s
من که مردم از بسی که بهم چیزی گفتم برای خرید این :((
به نظر من صبر کن تا 3ds بیاد
psp هم که دیگه عمرشو کرد اصلا نباید دیگه سمتش بری
بهترین کار صبر تا ورود 3ds به ایران
من که خود همین کارو دارم می کنم

sarmeili

کاربر سایت
May 8, 2009
172
نام
Masoud Sarmeili
منم موافقم

سلام

منم با نظر shylord نسبتا موافقم.من با اینکه 42 سالمه و توی خونه کنسولهائی مثل dreamcast,ps2 و psp و حتی یه دستگاه dslite برای پسر کوچکم خریدم اما بی صبرانه منتظر رسیدن 3ds هستم تا یه دونه انحصارا برای خودم بخرم.

موفق باشید

• Like

Statix

کاربر سایت
Oct 7, 2009
125
نام
حمید
سلام

منم با نظر shylord نسبتا موافقم.من با اینکه 42 سالمه و توی خونه کنسولهائی مثل dreamcast,ps2 و psp و حتی یه دستگاه dslite برای پسر کوچکم خریدم اما بی صبرانه منتظر رسیدن 3ds هستم تا یه دونه انحصارا برای خودم بخرم.

موفق باشید
منم موافقم

Sorrow

کاربر سایت
May 20, 2007
43
نام
Koorosh Esbati
سلام
میخواستم بدونم کسی میدونه دی اس ای دست دوم را از کجا میتونم تهیه کنم ؟ اگه کسی آدرس مغازه ای داره یا از کنسولش خسته شده میتونه برام پی ام بده ؟

• Like

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
بین ds lite و dsi کدوم بهتره برای خرید؟

جایی میشناسید برای خرید یه ds آکبند که مطمعن باشه دستگاه استوک یا ریفر به آدم نندازه؟

یه سوال دیگه اگه بخوایم یه کنسولی از سایتا خارجی سفارش بدیم باید چیکار کرد؟ یادمه قبلا آقا خزائی گفت به tnt سفارش میدی که چی میخوای خودش اون جنس از هر کشوری میخره میاره دم خونت تحویل میده پولشو میگیره آیا همچین چیزی درسته؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر