کمک فوری باری برنامه ی UnrealEngine2 Runtime

Monirzadeh

کاربر سایت
Jul 17, 2006
129
سلام خدمت همه دوستان من دنبال کرک یا برنامه ی کامل UnrealEngine2 Runtime هستم اگر لینکی ازش بدهید ممنون می شوم می خواهم فایلهایی با پسوند unr را باز کنم طبق اطلاعاتی که من پیدا کردم باید این پسوند را به urt تغییر دهم ولی ایرور می دهد احتمال می دم به خاطر این باشه که نسخه کامل نیست به شدت نیاز به کمک شما دارم
با تشکر

Monirzadeh

کاربر سایت
Jul 17, 2006
129
من یک سری فایل دارم با پسوند unr و می خواهم اون ها را باز کنم مربوط به نقشه های بازی هست
تا الان به اینجا رسیدم که میشه با تغییر پسوند unr به urt اونها را در برنامه ی UnrealEngine2 Runtime باز کنم من نسخه تبلیغاتیش را دانلود کردم ولی وقتی میخواهم اون را باز کنم ایرور میده که نمی تونم فلان فایل را باز کنم یک جا خوندم که این ایرور برای اینه که نسخا کامل نیست حالا یک عکس از ایرورش هم میگذارم
اگر چیزی متوجه نشدید بگید تا بیشتر توضیح دهم

mohammad1365

کاربر سایت
Mar 1, 2006
128
درود بر شما
من يه اديتور براش پيدا كردم. البته اين اديتور براي بازي thief هستش اما مثل اينكه فرمت unr رو هم پشتيباني ميكنه. اين ادرسش :
http://www.3dgamers.com/news/more/1096481066/
اينجام شايد بهتون كمك كنه. فورامي هست براي توسعه دهنده هاي آنريل
http://forums.beyondunreal.com/forumdisplay.php?f=13
پيشنهاد من اينه كه به سايت persian-designersبريد و اونجا پرسشتون رو مطرح كنيد. در ضمن مقاله هايي براي كار با unreal editor ميتونيد تو همين پرشين ديزاينر پيدا كنيد. فورام خوبي هم داره. اونجا افراد آگاه تري نسبت به اينجا درباره بازي سازي هستش. اينجا يه سايت بازي هستش نه بازي سازي

{ehsan}

کاربر سایت
Nov 29, 2005
2,177
نام
ehsan
qd1lknw1hfskavpkidll.jpeg
چيزه جديدی نيست ولی گفتم شايد بارتون جالب باشه

تفاوت اجزاء و مفصلهای تشکيل دهنده ی بدنه ی
در کارکتور در بازيه Unreal Tournament 2004 و UT3
البته این فقط تفاوت JOINT ها و Part هاست
ما بقيش جالب تر از این هم هست
اگر تکراری يا قديمی بود خلاصه ببخشيد

آخرین ویرایش:

NeverPoint

کاربر سایت
May 6, 2009
578
به نظر من بهتره بازی UT3 یا geow1 رو بگیری و از ادیتور Unreal Engine 3 استفاده کنی. واقعا معرکه ست و کلی کد و محیط آماده (مربوط به خود بازی) داره!! آموزش هاش هم تو گوگل به وفور پیدا می شه!!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر