Mafia II Achievemets Guide

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil
آقا فردین عکسی که واسه گرفتن مجله ها گذاشتید خیلی خیلی حجمش بالاست بی زحمت حجم پایین تر قرار بدید تا واسه منم لود بشه

در ضمن واسه اینکه همه مجله ها رو بگیرم باید از اول بشینم بازی کنم یا اینکه اگه یک چپتر رو لود کنم میتونم توی شهر همشون رو بگیرم؟

™SHADOW

کاربر سایت
Jul 21, 2008
1,813
نام
آ میز مـِــیتی ** ( مــَهدی )
آقا فردین عکسی که واسه گرفتن مجله ها گذاشتید خیلی خیلی حجمش بالاست بی زحمت حجم پایین تر قرار بدید تا واسه منم لود بشه

در ضمن واسه اینکه همه مجله ها رو بگیرم باید از اول بشینم بازی کنم یا اینکه اگه یک چپتر رو لود کنم میتونم توی شهر همشون رو بگیرم؟
از چپتر 2 شروع کن به از اول بازی کردن ...

قبل ـش ببین چه مجلاتی رو گرفتی که بعدش گمراه نشی ! چون شماره ها قاطیه ...

Riddler

کاربر سایت
Aug 17, 2009
438
نام
مرتضی
بچه ها من تو یه ماموریت بین چپتر 13 و 14 یه ماموریت هست میگه Earn $55.000 For Bruno جایی هم نیست که بریم باید چیکار کنم قبلش که گفته بود پول در بیاری رفتم B و ماشینارو پرس کردم پول گیرم اومد ولی اینو کجا باید برم ؟ :((:((

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil
بچه ها من تو یه ماموریت بین چپتر 13 و 14 یه ماموریت هست میگه Earn $55.000 For Bruno جایی هم نیست که بریم باید چیکار کنم قبلش که گفته بود پول در بیاری رفتم B و ماشینارو پرس کردم پول گیرم اومد ولی اینو کجا باید برم ؟ :((:((
با اینکه اینجا جاش نیست ولی جواب مبدم

برو به همون B توی نقشه بعدش ماشین ها رو بفروش تا پولو به دست بیاری از مغازه ها هم میتونی دزدی کنی

Navid

?Can I Play Daddy
کاربر سایت
Feb 5, 2006
3,836
نام
نوید
من تمام چپتر ها رو روی هارد تموم کردم ولی بهم اچیومنتش رو نداد..حالا تکلیف چی هست..؟
یه بار چپتر سلکت را بیار و ببین همش روی هارد تموم شده یا نه
پ.ن: این بازی یکم آچیومنتهاش باگ داشت، که اگه برای شما هم اینطوری شده باهش باید از اول بازی کنی :)

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
12,996
نام
محمد امین
یه بار چپتر سلکت را بیار و ببین همش روی هارد تموم شده یا نه
پ.ن: این بازی یکم آچیومنتهاش باگ داشت، که اگه برای شما هم اینطوری شده باهش باید از اول بازی کنی :)

همه رو روی هارد رفتم البته از NEW GAME استفاده نکردم و چپتر به چپتر رفتم
از اول رفتن هم که عمراً دهنمون صاف شد با این بازی.

MohsenV

کاربر سایت
Aug 25, 2009
387
نام
محسن
من تمام چپتر ها رو روی هارد تموم کردم ولی بهم اچیومنتش رو نداد..حالا تکلیف چی هست..؟

برای منم دقیقاً همینجوری شد ... نمیدونید چه حسی داشتم وقتی اچیومنت رو نداد :|
ولی بیخیال نشدم، حس دوباره رفتم رو هم اصلاً نداشتم، پس رفتم سیو 100 درصد بازی رو ریختم و یه مرحله رو روی هارد رفتم و اچیومنت رو داد :d

SALAR13

کاربر سایت
Sep 20, 2010
50
نام
سالار
Pedal to the Metal / 10G
Travel at 125 mph.

آخر چپتر 11 ، برید ماشین لئو تا ته Upgrade کنید. بعد برید به پلی که دو قسمت شهر رو به هم وصل میکنه و از روی آب رد میشه. اونجا میشه این اچیومنت رو گرفت.

سلام
من از همه جا رد شدم ولی اینو نداد
چیکار کنم؟؟؟؟:(

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
12,996
نام
محمد امین
سلام

شما باید با سرعت 125 مایل رانندگی کنید
بهترین مکان هم همون پل بلند و مستقیمی که دو خشکی رو بهم وصل میکنه هست فقط باید بری یک ماشین خوب پیدا کنی و بری تو تعمیر گاه و اون رو تقویت کنی تا به این سرعت برسی.

™SHADOW

کاربر سایت
Jul 21, 2008
1,813
نام
آ میز مـِــیتی ** ( مــَهدی )
سلام
یه ماشین هست خیلی زاقارته ولی سرعتش از همه اونا بیشتره ...
تو بالاشهره
تو نمایشگاه ماشین برید میبینید ... یه ماشین هست بالاترین سرعت رو داره
اون پیدا کنید برید تیون ـش کنید بعد از اون طرف پل شروع کنید که انتهاش بسته هست ...
یعنی میرسه ب یه 3 راهی ....

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر