سرزمین رویا وی تو Dreamland V2

ortegoli

کاربر سایت
Oct 31, 2008
5,392
نام
مهدی یوسفی اصیل
به سلامتی انشا الله موفق باشی تریلر بازی رو تو انجمن ما هم بزار
راستی قیمت بازی و تاریخ ریلیز هنوز اعلام نشده

poyan

کاربر سایت
Apr 26, 2006
332
نام
poyan
به سلامتی انشا الله موفق باشی تریلر بازی رو تو انجمن ما هم بزار
راستی قیمت بازی و تاریخ ریلیز هنوز اعلام نشده
ممنون حتما اونجا هم قرار میدم در مورد تاریخ ریلز و قیمت بازی هم بعد از صحبت با ناشر خبرش درج میشه

poyan

کاربر سایت
Apr 26, 2006
332
نام
poyan
blog-image-125.png

دوستان عزیز بازی سرزمین رویا بازگویی داستان مراحل ساخت خود را پشت سر گذاشته و هم اکنون در مرحله پیدا کردن ناشر مناسب برای نشر میباشد این بازی که بصورت مستقل ساخته شده و بازسازی شده از بازی با همین نام میباشد بعداز دریافت درجه سنی از نظام درجه بندی اسرا و پیدا کردن ناشر بزودی در فروشگاهای فروش بازیهای رایانه ای قابل دسترس میباشد و شما میتوانید آنرا تهیه کنید همچنین تریلر نهایی این بازی نیز میتوانید در ادامه دریافت و یا از کانال ویدئویی تیم دریم فکتوری در آپارات آنرا مشاهده نمایید

مشاهده در کانال ویدئویی دریم فکتوری

لینک دانلود تریلر

poyan

کاربر سایت
Apr 26, 2006
332
نام
poyan
AE.png

الیسان شاهزاده سرزمین رویا برای انتقام مرگ همسرش نیکس به قلعه سیاه
رفته بود اما هنگامی که جارجار حاکم شیطانی جارجاروس مقابل او قرار گرفت
الیسان در میابد که هیچ وقت نمی تواند انتقام مرگ همسرش را از جارجار و تاریکی
بگیرد زیرا او نیز مرده است اما تمام داستان این نبود و الیسان خاطرات خود را بازبینی میکند تا بدرستی ماجرا پی ببرد .
............................
داستان بازی سرزمین رویا بازگویی داستان با الهام از داستان بازی سرزمین رویای آقای مهدی فنایی نوشته شده
و با بکارگیری از نام و شخصیتهای داستان مذکور و با الهام کلی از سبک آن داستان به گونه ای دیگر داستان
را به شما نشان خواهد داد. اما همانطور که گفته شد سبک و تم کلی داستان کاملا حفظ شده و با تغییراتی
در نوع بازگویی برای شما بازگو خواهد شد.
...............................
شماره دوم از این بازی هم با داستانی نوشته شده توسط دریم فکتوری در حال انجام مراحل اولیه و دریافت اجازه بهره برداری از شخصیتها و نامهایی که در داستان آمده از آقای فنایی است
نام شماره دوم بازی
سرزمین رویا : ریشه ها

poyan

کاربر سایت
Apr 26, 2006
332
نام
poyan
دوستان انشالله بعد از این تعطیلات بازی رو میبریم برای ناشر و اگه خدا بخواد میخوام خیلی سریع منتشر بشه که دیگه خیلی بد قول شدیم

اینجا هم چند تا از گیم پلیهای بازی رو همراه تغییراتی که توی این نسخه بوجود اومده رو براتون مینویسم تا بیشتر با بازی آشنا بشید

پرتاب بومرنگ بجای استفاده از قدرت پرتاب ابر
( بنیاد باعث تغییرش شده )
8.png

استفاده از از قدرت طوفان بومرنگ
ضربه قدرتی که برای چند ثانیه هرچیزی رو به سمت خودش میکشونه و نابود میکنه
6.png

راه رفتن از روی دیوارها
در قسمتهایی که راه زمینی برای شما وجود ندارد میتوانید با راه رفتن روی دیوارها مسیر را رد کنید
7.png

جابجایی و هل دادن اجسام
در قسمتهایی از بازی برای انجام کار دیگری مجبور میشوید موانع و اجسامی را جابجا کنبد
4.png

سرعت سریع
با استفاده از این قدرت میتونید روی زمینهای صاف و روی آسمون با سرعت به جلو برید
5.png

بالا و پایین رفتن از صخره ها
توی قسمتهایی از بازی باید احتیاط کنید که با کم کردن مساحت پرشتون بالا و یا پایین برید چون امکان دمج خوردن براتون بوجود میاد
03.png

ساخت معماهای محیطی
در بازی قسمتهایی وجود داره که برای رد شدن از اون محل مجبور به حل معمای مربوط به اون قسمت میشید
1.png

بکارگیری آیتمهای محیطی
در قسمتهایی از بازی باید آیتم هایی رو برای عبور و تسریع در پیشروی در بازی جستجو کنید
21.png

ebiblog

کاربر سایت
Apr 16, 2012
88
نام
محمد قمیشی
دم بچه های بازیساز ایرانی مخصوصا سازنده ی سرزمین رویا 2 گرم
مطمئن باشید بازیتون چه خوب باشخ چه بد ما اصلش رو می خریم و به همه هم توصیه می کنیم
من ابی بلاگم از پرومیکرز اومدم بیرون دیگه اینجام ، امیدوارم موفق باشین

poyan

کاربر سایت
Apr 26, 2006
332
نام
poyan
خب دوستان عزیز متاسفانه بازی سرزمین رویا بازگویی داستان بعد از حدود یک ماه و اندی هنوز موفق به پیدا کرن ناشری برای انتشار نشده و ما حدودا با چند ناشر معتبر هم گفتگوهایی رو داشتیم که بصورت کلی تماما از وضع موجود بازار و نخریدن بازیهای صحبت میکنن با این رویه فکر نمیکنم که بازی سرزمین رویا بتونه منتشر بشه و ما باید بصورتهایی دیگه برای انتشار اون فکری بکنیم ، همینجا از دوستانیکه میتونن مارو در این امر یاری کنن دعوت میکنم پیشنهادات خودشون رو در رابطه با این موضوع بیان کنن تا بتوینم به طرق دیگه ای این جریان رو هم پشت سر بگذاریم .
کلام اخر یا نصیحت دوستانه به سایر بازیسازان مستقل هم اینکه به قول یه دوست عزیز و قدیمی در عرصه بازی خودتون رو درگیر بنیاد ملی و پروانه و سایر موضوعات این چنینی نکنید

ortegoli

کاربر سایت
Oct 31, 2008
5,392
نام
مهدی یوسفی اصیل
آقا پویان بهت پیام دادم بخون
خدایی عکس ها رو که نگاه میکنم میگم شرکت گیم میکر باید این بازی رو افتخار موتور خودش بدونه

Heska

کاربر سایت
Jan 13, 2010
2,550
عزیز اول بازی رو بفرست برا IGF سایتش هم اینه:
igf.com
فقط سریع باشید که داره زمانش تموم میشه
بعد هم بازیتون رو بزارید رو Greenlight برنامه Steam
توی Desura هم میتونید بزارید برا فروش
اصلا رو هردوش بزارید

AndisheJavan

کاربر سایت
Oct 30, 2012
5
نام
عباس سازگار
عزیز اول بازی رو بفرست برا IGF سایتش هم اینه:
igf.com
فقط سریع باشید که داره زمانش تموم میشه
بعد هم بازیتون رو بزارید رو Greenlight برنامه Steam
توی Desura هم میتونید بزارید برا فروش
اصلا رو هردوش بزارید

ارسال بازی برای اون سایتهای خارجی مشکلی رو حل نمیکنه و دردسرهای زیادی داره:
-نرم افزار ساخت بازی قانونی تهیه نشده و کرک شده هست
-مشکلات کپی رایت و علامت تجاری وجود داره (نام بازی , نام شرکت سازنده و ...)
-نیاز به حساب بانکی واقعی در بانکهای کشورثالث و همچنین آدرس معتبر در همان کشور.(جهت فروش)
-تحریم ایران و شرکتهای ایرانی توسط اروپا و امریکا
و....
اگر هم در اوایل کار مشکلی پیش نیاد مطمئن باشید که وقتی که کار به قسمت پرداخت پول برسه مشکلات نمایان میشه.
اگر همیچین ریسکی میکنید توصیه میکنم از کسی کمک بگیرید که تجربه این کار رو داره.

هرچند که اگر این بنده خدا ها حساب خارج از کشور و اقامت کشور دیگه ای رو داشتند داشتند کارشون به این جا نمیرسید.
ایده فروش از طریق سایتتون هم ایده خوبیه ولی باید برای تبلیغات هزینه کنید که خوب جواب بگیرید.

آقای Poyan من توضیحات و عکسهای بازیتون رو در چندین سایت دیدم و بازی جالبی به نظر میاد. چند ماه بر روی بازی وقت گذاشتید؟
لطفا حدود قیمتی که حاظر هستید بازی رو به یه شرکت دیگه واگذار کنید در پیام خصوصی به من بگید.

Heska

کاربر سایت
Jan 13, 2010
2,550
ارسال بازی برای اون سایتهای خارجی مشکلی رو حل نمیکنه و دردسرهای زیادی داره:
-نرم افزار ساخت بازی قانونی تهیه نشده و کرک شده هست
-مشکلات کپی رایت و علامت تجاری وجود داره (نام بازی , نام شرکت سازنده و ...)
-نیاز به حساب بانکی واقعی در بانکهای کشورثالث و همچنین آدرس معتبر در همان کشور.(جهت فروش)
-تحریم ایران و شرکتهای ایرانی توسط اروپا و امریکا
و....
اگر هم در اوایل کار مشکلی پیش نیاد مطمئن باشید که وقتی که کار به قسمت پرداخت پول برسه مشکلات نمایان میشه.
اگر همیچین ریسکی میکنید توصیه میکنم از کسی کمک بگیرید که تجربه این کار رو داره.

هرچند که اگر این بنده خدا ها حساب خارج از کشور و اقامت کشور دیگه ای رو داشتند داشتند کارشون به این جا نمیرسید.
ایده فروش از طریق سایتتون هم ایده خوبیه ولی باید برای تبلیغات هزینه کنید که خوب جواب بگیرید.

آقای Poyan من توضیحات و عکسهای بازیتون رو در چندین سایت دیدم و بازی جالبی به نظر میاد. چند ماه بر روی بازی وقت گذاشتید؟
لطفا حدود قیمتی که حاظر هستید بازی رو به یه شرکت دیگه واگذار کنید در پیام خصوصی به من بگید.

دوستانی هستند که دارن از Greenlight استفاده میکنن
سایت IGF رو هم گفتم برای اینکه بازیشون رو ارسال کنن به مسابقه تا دیده بشه

AndisheJavan

کاربر سایت
Oct 30, 2012
5
نام
عباس سازگار
دوستانی هستند که دارن از Greenlight استفاده میکنن
سایت IGF رو هم گفتم برای اینکه بازیشون رو ارسال کنن به مسابقه تا دیده بشه

مسلما استفاده از GreenLight مشکلی نداره و دوستان هم استفاده میکنند.چون اون فقط مکانی هست برای نمایش بازی ها به افراد. و هیچ درآمدی هم حاصل نمیکنه.
فلسفه این Greenlight این هست که بازی دیده بشه و بازی هایی که پر طرفدار تر هست به شبکه فروش Steam راه پیدا کنه.که اونقت میتونه پولساز بشه.

ضمنا بازی برای این روی GreenLight گذاشته میشه که افراد دانلود کنند و بازی کنند و به بازی های که دوست دارن رای بدن.که فکر نکنم این گروه بازی سازی همچین کاری بکنند
چون تا اونجا که من میدونم هیچ دموی قابل بازی کردن از این بازی تا بحال منتشر نشده و بجر تصاویر زیبای بازی و گاهی ویدئوهایی از بازی چیز دیگری از اون نمیدونیم. برای این کار باید یه نسخه قابل بازی کردن رو در اونجا قرار بدن که اگر گیم پلی هم در حد خوب باشه ممکنه رای بیاره و موفق بشه به استیم راه پیدا کنه.

تازه کار به اینجا که برسه اونوقت متوجه اون مشکلاتی که من گفتم میشید.بلافاصله استیم یک NDA تنظیم میکنه و باید اونرو امضا کنید که شاید خبر داشته باشید که ایران تحریم هست! و در همین مرحله کار شما به پایان میرسه و نمیتونید قرارداد ببندید! مگر انتظار داشته باشیم استیم یک بازی که از لحاظ قانون کپی رایت مشکل داره و حتی اسم بازی هم قبلا به عنوان علامت تجاری یک بازی از یه شرکت دیگه ثبت شده رو روی شبکه اش قرار بده و سود حاصل رو هم ماهانه به بانک مهر بسیجیان واریز کنه:d

البته هیچ چیز غیر ممکن نیست ولی برای این کار باید تلاش زیادی کرد و یا از کمک شخص سومی استفاده بشه که این مشکلات تحریم و کپی رایت رو بتونه هندل کنه.
که این هم خودش ممکنه به اندازه زمانی که صرف ساخت بازی کرده اند طول بکشه.

به نظر من فروش اینترنتی یکی از راه حلهای خوب و سریعه ولی البته هزینه تبلیغات زیادی می طلبه که معرفی بشه . یا حتی فروش اینترنتی نسخه خارجی در صورتی که به سیستم پرداخت و دریافت خارجی و یا Paypal دسترسی داشته باشند.
استفاده از تبلیغات در بازی هم گاهی فکر جالبیه ولی به بازی که در این سطح هست لطمه میزنه.

متاسفانه موقعیت خیلی بدی پیش اومده برای این انتشار بازی و این گروه و واقعا ناراحت کننده هست که بازی آماده فروش باشه ولی در این مرحله به مشکل بخوره.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر