سرزمین رویا وی تو Dreamland V2

poyan

کاربر سایت
Apr 26, 2006
332
نام
poyan
dff_exposure.png

این بازی نسخه دوم بهینه شده گرافیکی بازی سرزمین رویاست که کاراش تا حدود 35 درصد پیش رفته و تیم دی اف در حال کار روی این بازیه...

آخرین شاتهای بازی که از میون بازی گرفته شده رو میتونید ببینید قصدم این بود که یه فیلم از بازی رو به نمایش در بیارم اما سر یه تغییراتی توی بازی اینکارو به بعد موکول کردم ...
dlv2%20shoot.jpg

dlv2%20shoot%20%281%29.jpg

dlv2%20shoot%20%282%29.jpg

dlv2%20shoot%20%283%29.jpg

dlv2%20shoot%20%284%29.jpg

اولین تریلر از بازی سرزمین رویا وی تو در تاریخ 89/6/1 در مجله ویدئویی گیم ایمگ ....
Code:
http://gameemag.ir/
اولین تریلر مراحل ابتدایی بازی رو از همینجا دان کنید ( این تریلر بخاطر کیفیت بالا یکم سنگینه )
داونلود تریلر با حجم 72 مگ
http://rapidshare.com/files/414309840/Demo_Video_1_.mkv

• Like
Reactions: Dinosaur

poyan

کاربر سایت
Apr 26, 2006
332
نام
poyan
در حال کار بر روی میمیک صورت اسپرایتهای بازی هستیم برای بخش دیالوگها و هر روز چندین بار مدلهای جدید و اسپرایتهای جدید رو به بازی اضافه میکنیم تا طرح برتری رو انتخاب کنیم ..
نمونه:
sk%20talking.gif

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
در حال کار بر روی میمیک صورت اسپرایتهای بازی هستیم برای بخش دیالوگها و هر روز چندین بار مدلهای جدید و اسپرایتهای جدید رو به بازی اضافه میکنیم تا طرح برتری رو انتخاب کنیم ..
نمونه:
sk%20talking.gif
به نظر من این ستاره جنگولک بازی ها رو از بازی خارج کنید،بازی رو به سمت سیاهی ببرید و جدی ترش کنید.
محیط و خونه ههای بازی قشنگه ولی اون ستاره دیگه منو یاد بازی بچه های 5 ساله میندازه -و من هیچ رقمه به اینجور چیزا دست نمیزنم:D

بهتره جای اون یه کاغ و یا یه حیوون یا موجود جدیدی بزارید-
تا بازی رو بیشتر به هم سن و سال های ما که مثلا سنی ازمون گذشته و 20-25 سال داریم بخرونید

poyan

کاربر سایت
Apr 26, 2006
332
نام
poyan
به نظر من این ستاره جنگولک بازی ها رو از بازی خارج کنید،بازی رو به سمت سیاهی ببرید و جدی ترش کنید.
محیط و خونه ههای بازی قشنگه ولی اون ستاره دیگه منو یاد بازی بچه های 5 ساله میندازه -و من هیچ رقمه به اینجور چیزا دست نمیزنم:D

بهتره جای اون یه کاغ و یا یه حیوون یا موجود جدیدی بزارید-
تا بازی رو بیشتر به هم سن و سال های ما که مثلا سنی ازمون گذشته و 20-25 سال داریم بخرونید
عزیزم این مراحل مربوط به سرزمین رویا میشه و شما در ادامه بازی جاهایی میرید که دقیقا شبیه به مدرسه سایلنت هیل یک میشه قسمت زیر زمینش.. :d یعنی مو به تنتون میخوایم سیخ کنیم بعد اون موقه ببینم باز میگی ما 20 تا 25 ساله ها بازیش کنیم :)):d در کل گیم پلی بازی در ادامه متفاوت با سرزمین رویا خواهد شد ..b-)

پویان ترکوندی.....
دمت گرم موندم چطور آخر فنایی رو راضی کردی؟:d
ممنون عزیزم راستش رفتم روی مخش و انقدر گفتم بیا بسازیم که اخرش گفت بابا کچلمون کردی برو بسازش ..>:)>:)

A.T.HELLBOY

کاربر سایت
Aug 20, 2009
2,362
نام
علیرضا
آقا کارتون عالیه واقعا تبریک می گم . خیلی خوشم اومد . اون چیزی رو هم که در مورد مدرسه سایلنت هیل گفتین اگه واقعا اینطوری باشه خیلی عالیه :d . حالا کی کارتون تموم میشه ؟

Mr-Game

کاربر سایت
Sep 21, 2006
2,433
نام
سعید اکبرزاده
ایول حال کردم پیشرفت خوبی داشتید

ه نظر من این ستاره جنگولک بازی ها رو از بازی خارج کنید،بازی رو به سمت سیاهی ببرید و جدی ترش کنید.
رضا ما رو رگفتی ؟
ستاره رو حذفش کنن به جاش زامبی بزارن ؟ خب اینکه میشه سرزمین کابوس ها !

poyan

کاربر سایت
Apr 26, 2006
332
نام
poyan
آقا کارتون عالیه واقعا تبریک می گم . خیلی خوشم اومد . اون چیزی رو هم که در مورد مدرسه سایلنت هیل گفتین اگه واقعا اینطوری باشه خیلی عالیه :d . حالا کی کارتون تموم میشه ؟
ممنون عزیزم ...در مورد اتمام پروزه هم احتمالا اواخر امسال یا تابستون سال آینده کار تموم بشه ...
ایول حال کردم پیشرفت خوبی داشتید
رضا ما رو رگفتی ؟
ستاره رو حذفش کنن به جاش زامبی بزارن ؟ خب اینکه میشه سرزمین کابوس ها !
اتفاقا شما قرار با زامبیها هم بجنگید البته نه توی این سرزمین بلکه در جارجاروس .. :))

poyan

کاربر سایت
Apr 26, 2006
332
نام
poyan
ممنون شکل مبارزه خود کاراکتر به چه سبکیه..؟ کاراکتر از ضربات دست و پا و قدرتهای ویژه استفاده میکنه ...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر