Resistance 3

DeanAmbrose

کاربر سایت
Nov 9, 2010
2,939
نام
Scott
دوستان بی انصافی نکنید!
از اونور Mw3 و دوغ 3 و می کوبن این ورم Resistance 3 :D
هیچکدوم بد نیستن
اون 2تا مولتی ها شناخته شده ایی هستن باید ام زیاد بفروشن اما این اصلا سبک فضایی مانند و تخیلی داره خیلی عالیه به نظر منم کم فروخته اما خب طبیعتا نبایدم اندازه اون 2تا بفروشه
اون Gears 3 با اون عظمت نتونست اصلا با Mw3 و دوغ 3 رقابت کنه! نباید مقایسه شن منم بحث و همینجا تموم می کنم
به هرحال این بازی 100% از بهترین انحصاری های ps3 هست چه ما قبول داشته باشیم چه نداشته باشیم

kimsungbabak

کاربر سایت
Apr 15, 2011
3,300
نام
بابک
خوب خودتم میگی این نظر شماست
نظر شما هم برای خیلی ها غیر قابل قبول و خنده داره چون کلا اینجور بازیها رو بیشتر از 1 ماه نمیشه بازی کرد
حاجی همین الان سرورای رزیزتنس 2 هر وقت توشون بری چند هزار نفری ریختن چطور فقط یه ماه میشه بازی کرد؟:-/

dr.ice

کاربر سایت
Dec 17, 2010
2,027
نام
میثم
خوب خودتم میگی این نظر شماست
نظر شما هم برای خیلی ها غیر قابل قبول و خنده داره چون کلا اینجور بازیها رو بیشتر از 1 ماه نمیشه بازی کرد
اقای محترم اون دوستمون nevermore نظر خودش رو گفت ولی شما با توجه به پستت داری یه جوری از جانب همه نظر میدی که مطمن باش اینطوری نیست
R3 بدون هیچ هایپ الکی و سروصدا عرضه شد برعکس خیلی بازیها... و بیشترین دلیل کم فروختنش همون چیزایی بود که صفحه قبل گفتم

ASYLUM MANAGER

کاربر سایت
Mar 17, 2011
1,329
نام
Milad
خب این که میگید بازی بده یا خوبه،حتما دلیل شخصی دارید و دلایل شما هم کاملا محترمه،اما خواهشا اگه میخواید R3 رو با عنوان دیگه ای مقایسه کنید،سعی کنید اقلا یه وجه تشابه داشته باشن. . . در مورد بحث 1 ماهه بودن بازی همین بس که Level60 رو تموم کردم و دوباره از 1 شروع کردم(4 ماه تا حالا)

تازه co op بازی رو هنوز شروع نکردم :d (آفلاین که خیلی معرکه بود!!)

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
بچه ها من چپتر 19 هستم چقدر مونده تا تموم بشه؟
نظر من درمورد بازی :
بنظر من قسمت اول بازی که تو شهر خودمون هستیم خیلی مضخرفه
ولی دقیقا از جایی که سوار اون قایقه میشه خفن میشه و اوج میگیره!
بخصوص :
در اون جنگل تو شب و غار زیر زمینی ! لبته الان تو بیس کایمرا ها هم خیلی خوب شده!
از نظر شخصیت پردازی هم با بازیش رابطه خوبی برقرار کردم!
گرافیکش چند مشکل بد داره!
یکی دست های جو تو حالت اول شخص خیلی بیخوده:D!
2.صورت افراد تو حالت گیمپلی خیلی بده
بعضی قسمت ها بعضی بافت ها قاطی میکرد که یه بار دستگامو خاموش کردم درست شد:D!
-
هوش مصنوعیش رو چون رو easy گذاشتم نمیتونم نظری بدم ولی این که میشه دشمنا رو غافلگیر کرد خیلی حال میده:D!
-
از همه چیز بازی راضیم فقط 5 دقیقه اول مضخرفه:D

honestbud

کاربر سایت
Apr 3, 2011
597
نام
صادق
سلام به دوستان. این بازی split screen چهار نفره داره؟
منظورم اینه که میشه 4 نفره به صورت آفلاین بازیش کرد یا نه؟ اگه داره چطوریه؟ممنون

i am legend

کاربر سایت
Feb 16, 2010
276
نام
hamid
سلام دوستان من به یه مشکلی خوردم دیشب بابته این بازی خواستم بدونم شماهم این مشکل رو داشتین یانه من دیشب اومدم با یکی از بچها بازی کنم اپدیت بازی رو گرفتم اینستالش کردم اومد تروفی ها رو اینستال کنه دستگاه فریز کرد بعد از اون هر چقدر بازی رو میزارم داخل دستگاه صفحه سیاه میشه هیچ چیزی نمایش داده نمیشه مجبور میشم بیام بیرون کسی میدونه مشکل از چیه؟
:d

Scαrface

Aspect of Life
کاربر سایت
Jan 17, 2010
3,202
نام
محمد
سلام دوستان من به یه مشکلی خوردم دیشب بابته این بازی خواستم بدونم شماهم این مشکل رو داشتین یانه من دیشب اومدم با یکی از بچها بازی کنم اپدیت بازی رو گرفتم اینستالش کردم اومد تروفی ها رو اینستال کنه دستگاه فریز کرد بعد از اون هر چقدر بازی رو میزارم داخل دستگاه صفحه سیاه میشه هیچ چیزی نمایش داده نمیشه مجبور میشم بیام بیرون کسی میدونه مشکل از چیه؟
:d
حمید جان یه دور فایل هایی که بازی رو دستگاه اینستال کرده رو پاک کن و دوباره از نو آپدیت و اینستال کن ببین درست میشه یا نه .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر