Resistance 3

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,403
نام
محمد
پس از معرفی R&C All for One اکنون نوبت رونمایی آخرین سورپرایز Insomniac است. بله، بالاخره Resistance 3 نیز در جریان کنفرانس خبری شرکت Sony معرفی شد تا سالی طوفانی و کوبنده برای کنسول PS3 شکل گیرد!

هنوز هیچ تاریخ رسمی برای عرضه این عنوان در نظر گرفته نشده و Sony تنها به معرفی آن بسنده کرده است اما از هم اکنون می‌توان حدس زد این عنوان نیز همانند KillZone 3 به صورت 3D و سازگار با Move خواهد بود.

با تشکر از Cloud Strife عزیز

لینک بازی در صفحه اصلی سایت

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: AGENTkiler

ps3 lover

کاربر سایت
Feb 24, 2009
1,066
نام
عليرضا
phpDhK1yJIMG_4859.jpg

اقا مجسمه ی ازادی کجای امریکاست ؟!؟
اون عکسی که روی I هست فک کنم مال کاخ کرملین باشه :d
شاید هم توهم میزنم !
From US to russia !
:d

ps3 lover

کاربر سایت
Feb 24, 2009
1,066
نام
عليرضا
New York ـه دیگه... روسیه که به هیچ وجه نمیتونه باشه چون نابود شده :D
کلا منشا این موجودات از روسیه بوده دیگه !
اقا کلا این شخصیت اصلیش تو اخر شماره ی 2 مغزش پاشیده شد اینا میخوان داستانو چطور ادامه بدن ؟!؟

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
کلا منشا این موجودات از روسیه بوده دیگه !
اقا کلا این شخصیت اصلیش تو اخر شماره ی 2 مغزش پاشیده شد اینا میخوان داستانو چطور ادامه بدن ؟!؟
پایان شماره 2 رو ندیدین باز نکنید
البته فکر کنم اون صحنه رو نشون ندادش. اگه درست یادم بیاد دوربین اومد اینور. به سادگی می تونند برگردن و نشون بدن یکی با Snipe به دست این تیر زده و نزاشته خودکشی کنه:d

Victarion

Loyal Member
Oct 25, 2006
8,922
البته فکر کنم اون صحنه رو نشون ندادش. اگه درست یادم بیاد دوربین اومد اینور. به سادگی می تونند برگردن و نشون بدن یکی با Snipe به دست این تیر زده و نزاشته خودکشی کنه:d

نه دیگه، اونجوری خیلی آبکی میشه :D

من دوست دارم Hale مرده باشه و با یه شخصیت جدید بازی ادامه پیدا کنه، شاید همون که زد مخشو ترکوند بشه شخصیت اصلی

ps3 lover

کاربر سایت
Feb 24, 2009
1,066
نام
عليرضا
نه بابا معلومه پایان بازی رو یادت رفته ! کلا Hale تبدیل به اون ادم بده (!) شد و رفیقش مغزش رو پاشوند !

نه دیگه، اونجوری خیلی آبکی میشه :D

من دوست دارم Hale مرده باشه و با یه شخصیت جدید بازی ادامه پیدا کنه، شاید همون که زد مخشو ترکوند بشه شخصیت اصلی

اره اینطوری بهترین حالت باید باشه !

کاخ کرملین؟!!!:-:eek:o
لول
empire estate هستش!:d

بابا من نمیدونم ! در نگاه اول فکر کردم برج میلاده ! :))

اون یارو رفیقش من خیلی باهاش حال کردم
کاش اون شخصیت اصلی باشه و یه حالی بکنیم:D

بابا ده بیست تا دوست و رفیق داشت !

اقا یه سوال داشتم در مورد کات سین پایانی شماره ی 2 !

Hale یه چیزی رو میبینه به رفیقش میگه چقدر زیباست (!) و این حرفا !
تو هوا یه چیز شبیه به کره ی سیاه بود !
اون چی بود ؟!؟ :-/

Royan

کاربر سایت
Aug 30, 2007
490
نام
رویان
یکی از ویژگیهای Insomniac خلاقیتشون توی معرفی اسلحه هست. منتظرم ببینم Insomniac توی R3 چه سلاحهایی میخواد بده دستمون!:x
من که امیدوارم نیتن زنده باشه تا با اون قدرتی که آخر بازی بدست آورد از خجالت کایمراهای عزیز در بیام! میخوام تلافی این 2-3 سال دوری از Resistance رو سرشون درارم!:d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر