اولین تریلر مولتی پلیر Call of Duty: Black Ops

VahiD_ST

کاربر سایت
Nov 10, 2009
8,048
نام
وحید
blackops.jpg

اکتیویژن از انتشار اولین تریلر معرفی بخش مولتی پلیر Call of Duty: Black Ops خبر داد.
اسلحه ها و ابزارالات جدید قسمت مولتی پلیر (همچون RVها) در این تریلر معرفی خواهند شد.
1 سپتامبر تاریخ انتشار این تریلر معرفی شده است.
بازی Call of Duty: Black Ops در تاریخ 6 نوامبر (18 آبان) برای پلتفرمهای PC/PS3/Xbox 360/Wii و DS منتشر خواهد شد.

Source

VahiD_ST

کاربر سایت
Nov 10, 2009
8,048
نام
وحید
تو متن خبر اعلام شده تریلر 1 سپتامبر رونمایی میشه، ولی چطور پخش شده؟ من که سر در نیاوردم.
عین متن سایت vg247
CoD: Black Ops gets multiplayer trailer, full reveal coming September 1

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
تو متن خبر اعلام شده تریلر 1 سپتامبر رونمایی میشه، ولی چطور پخش شده؟ من که سر در نیاوردم.
البته گفتن که full reveal coming September 1

این احتمالا نمایش سطحی است و نمایش کامل و تکمیل شده اون موقع به معرض نمایش گذاشته می شه.

ویرایش:

بله همونطور بود که گفتم. الان تریلر رو دانلود کردم و دیدم. این جمله رو در آخر تریلر می نویسه.

در موردش بگم که. بازی دقیقا همون مدرنی هست که الان داریم بازی میکنیم. فقط کمی سلاح و جنگولک بازی اضافه شده. مثل چاقویی که با نوعی اسلحه پرتاب میشه. یا تیرکمونی که تیرش میچسبه وبعد منفجر میشه.

یه موردی هم بود که فکر کنم بعد از بازی گریه ملت رو در بیاره. یک ماشین کوچک کنترل از راه دور حاوی مهمات رو فرستاد بین دو نفر بعد بووووووووووم.

اما مورد آخر که نمایش دادن خیلی جالب بود. یک دوربین کار گذاشته بودن. حالا این دوربین دو تا کار انجام میده.

1- میتونین در گوشه تصویر دوربین رو ببینید. مثلا دوربین رو میذارین توی اتاق اول خودتون تو اتاق دوم کمپ می کنید :| میتونید اتاق اول رو هم زیر نظر داشته باشید. حالا فکر کنید داریم search and destroy بازی میکنیم. یارودوربین رو میذاره کنار بمب دیگه با خیال راحت میره پی کارش هر کی خواست بمب بذاره همه گروه میریزن سرش :D این دومین مورد نوب بازی شود :D

2- اگر کسی رو جلوی دوربین بکشید می تونید صحنه مردنش رو به صورت ویدئو سیو کنید :D (انگار فوتباله که صحنه آهسته گل رو سیو کنیم)

منتظر موارد نوب بیشتری در 1 سپتامبر باشید :))

آخرین ویرایش:

leonk13

کاربر سایت
Sep 8, 2009
2,151
نام
سجاد
واسه منم همچین چیزای نوبی خیلی عجیب بود! نه به اون هاردکور بودن Cod5 نه به اینجوری نوب بودن این!
با اون چاقو توی دستش طرف عین دونده های ماراتون داشت میدوید نایف میکرد! چیزی که توی mw2 آزاردهنده ترین چیز بود!

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
12,993
نام
محمد امین
خدا به خیر کنه

یک دونه C4 کنار دوربین کار میگزاریم بعد میریم آخر MAP مخفی میشیم هر کی رد شد "تق"

مثل چاقویی که با نوعی اسلحه پرتاب میشه. یا تیرکمونی که تیرش میچسبه وبعد منفجر میشه

دست هیتلر و استالین رو از پشت بستن..! اون تیرکمونه هم حتما از Geow ایده برداشتن..:d

B3hDad

کاربر سایت
Dec 9, 2009
947
نام
بهداد
حالا همه واسه من هاردکور شدن :D

من قصد نداشتم بازی رو بخرم ! ولی با دیدن این تریلر نظرم عوض شد :D

حتما میخرمش

LEERY

کاربر سایت
Jan 16, 2008
2,833
نام
رامين
تریلر از نظر اکشن عالی بود.نو اوری هم نسبت به MW داشت.
ولی مپها فول از جای کمپ بود!:(( امیدوارم همه مپها اینطوری نباشه!امیدوارم!

ZのMBiE

کاربر سایت
Oct 19, 2009
2,948
نام
SaDegh
تریلر از نظر اکشن عالی بود.نو اوری هم نسبت به MW داشت.
ولی مپها فول از جای کمپ بود!:(( امیدوارم همه مپها اینطوری نباشه!امیدوارم!
با این دوربینی که گذاشتن کمپ 2 برابر میشه برای KILLSTREAK گرفتن:dیا اون ماشینه که هیچی دیگه کافیه HARDCORE باشه همرو با اون نابود میکنه

leonk13

کاربر سایت
Sep 8, 2009
2,151
نام
سجاد
با این دوربینی که گذاشتن کمپ 2 برابر میشه برای KILLSTREAK گرفتن:dیا اون ماشینه که هیچی دیگه کافیه HARDCORE باشه همرو با اون نابود میکنه
حالا ماشینه رو شاید بشه شانسکی زد ترکوند. :d موندم از اون موشکه که مستقیم میاد تو صورتمون چطور باید فرار کنیم!!
خوشبختانه یه مُد هاردکور داره که این کیل استرایک ها توش فعال نیستن..
AC130 نداره :x ? :))
احتمالا اگه بخوان شبیهش رو بزارن یه C-130 میزارن :D

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر