قتل در کوچه های طهران 1312 تحولی در سبک ادونچر ایرانی

civil anon

کاربر سایت
Aug 31, 2011
10
سلام
بازی فقط با run in window بالا میاد که پایین صفحه تو کادر نیست. اگه کتابی رو باز کنی دیگه نمیتونی خارج بشی!
کسی میدونه چجوری میشه full screen بازی کرد؟
ظاهرا مشکل دوستمون darkworld هم هست.

ir-dl

کاربر سایت
Oct 28, 2011
743
نام
علیرضا
خب بازي رو تموم كردم. بازيش ارزش خريد داشت. آخر بازي جالب بود. يه ٢٣ تا سوال مي ده كه بايد جواب بدي. بازي دو تا پايان داره. من يه پايانش رو رفتم اينجوري بود:
اون رييس اون بروجري رو مي كشت و بعد از اين كه مي به اداره مي رفتيم رييس ما رو دستگير مي كرد. چه طور ي مي شه اينجوري نشه؟؟؟؟؟؟
در كل مكان هاي جالبي داشت. شخصيت هاي بازي خيلي بد طراحي شده بودن.در كل اگه به جاي نسخه ي دو بعدي نسخه ي سه بعدي رو شخصيت هاش رو قشنگ مي كردن و يه كم بازي رو طولاني مي كردن.راستي نسخه ي دوبعدي چه طوريه؟؟گربه ي قجري هم خريداري كردم.

كسي نيست؟

aseptron

کاربر سایت
Sep 5, 2012
131
نام
رضا
سلام
بازی فقط با run in window بالا میاد که پایین صفحه تو کادر نیست. اگه کتابی رو باز کنی دیگه نمیتونی خارج بشی!
کسی میدونه چجوری میشه full screen بازی کرد؟
ظاهرا مشکل دوستمون darkworld هم هست.
منم این مشکل رو داشتم !
مجبور بودم رزولیشن دسکتاپ رو بیارم رو 1024 بعد بازی رو تحت ویندوز بازی کنم نه فول اسکرین
كسي نيست؟
منم متاسفانه همین پایان رو دیدم

ir-dl

کاربر سایت
Oct 28, 2011
743
نام
علیرضا
مي دونم ربطي نداره ولي چون نمي خوام تلپيك نزنم:من سياوش رو گرفتم. از اول سي دي هنگ بود. بازي رو نصب كردم آخر هاي نصب يهىارور مي ياد كه سه تا گزينه داره. يه بار ريري رو مي زنم ولي بازم ارور مي ده. اون موقع ١ گيگ ٧٠٠ تا جا گرفته بوده. ولي بازم ارور داد. گزينه ي سمت راستي رو مي زنم تا تهش مي ره ولي حجم بازي ١ گيگ و ٢٠٠ مي شه. آنتي ويروس هم غيرفعال هست. بعد بازي رو اجرا مي كنم پس از تنظيمات Close The Program مي ياد.

aseptron

کاربر سایت
Sep 5, 2012
131
نام
رضا
دوستان من چند تا فروشگاه پرسیدم این بازیو نداشتن ..!!!! از کجا میتونم تهیه کنم ؟؟ فروش اینترنتی نداره ؟؟؟
خیر عزیز
فوش اینترنتی ندارد

babak12

کاربر سایت
May 13, 2007
464
نام
بابک
الان بخایم انتقاد کنیم میگن چرا از بازی ایرانی حمایت نمی کنید بازی رو خریدم تا یه کمک ناچیزی کرده باشم ممنون از ساخت بازی زحمت و اجرتون رو ناچیز نمی شمرم ولی خدایش نباید با سایبریا مقایسش کرد .

ir-dl

کاربر سایت
Oct 28, 2011
743
نام
علیرضا
باید به همه ی سوال ها درست جواب بدی جواب هاش ایناست ج ج الف ب ج الف الف ب الف ج ج الف ج ج ب ب الف الف الف ب ب الف ب

دیر گفتی بازی رو پاک کردم. اگه همه رو درست جواب بدی آخرش چی می شه؟ فیلمش رو می تونی بذاری؟

_عرفان_

کاربر سایت
Mar 16, 2012
490
فک میکردم یه بازی اسلحه ای و جنگی باشه!نگو که مثل سایبریاست!ولی اصلا نمیشه با سایبریا مقایسه کرد...سایبریا یکی از بهترین ها بود و این یکی از بدترین ها!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر