قتل در کوچه های طهران 1312 تحولی در سبک ادونچر ایرانی

Hotsun

کاربر سایت
Oct 27, 2010
29
بازیرو از کجا میتونم بگیرم؟
هم نسخه دو بعدی و هم نسخه سه بعدی.

برو مغازه کامپیوتری بگو این رو میخوام اونم میده :d
نسخه 3بعدی 4000 تومن با دفترچه راهنما و بدون محدودیت نصب تازه بدون DVD هم اجرا میشه,از همه مهمتر خود بازیشه که پایین تر توضیحش رو دادم.
دوبعدی رو ولش کن 3بعدی رو بچسب کیفیت رو حال کن b-):-o
Murder_in_Tehran_screen_1.jpg

البته اون نوشته پایین رو خودم اضافه کردم,اونی که سمت چپ شیر آب شکل قلم هستش هم نشونه موس هست فکر نکنید پلیش نشده ;)
تازه کیفیت عکس رو روی Low گذاشتم که حجمش کم شه آپلود و دانلودش راحت شه :>
راستی رسیدم به یه جایی که فک کنم آخرای بخش 3 و اوایل بخش 4 بود چنان داستان گره خورد تو هم که تو موندم چطوری به ذهنشون رسیده :-s
به راستی چه کسی فکرش رو میکرد که انقدر زود بازی سازی ایران چنین پیشرفتی بکنه.

darkworld

کاربر سایت
Oct 22, 2011
2,567
سلام

من بازی رو خریدم. روی سیستم کار نکرد. بازی نصب میشه ولی اجرا نمیشه. موقعی که زنگ زدم به پشتیبانی گفت مشکل از سیستم خودتونه.

مرحبا به این احترام به مشتری.>:d

ΣΣΣ

کاربر سایت
Feb 18, 2012
28
نام
کاوه
سلام

من بازی رو خریدم. روی سیستم کار نکرد. بازی نصب میشه ولی اجرا نمیشه. موقعی که زنگ زدم به پشتیبانی گفت مشکل از سیستم خودتونه.

مرحبا به این احترام به مشتری.>:d

دوست عزیز حق با اوناست، چون بعضی از بازی های ایرانی حتی با بهترین و بالاترین سیستم های روز و حتی ا جدیدترین آپدیت های نرم افزاری سخت افزارهای دنیا هم مشکل دارند و یا اجرا نمیشوند و اگر هم که شانسی اجرا شوند ، با بدترین و روی پایین ترین گرافیک و صدای ممکنه و گیرهای متعدد روبرو هستند...:d
اگر غیر از همین هم بهت میگفتند جای تعجب داشت... واقعا با اون پشتیبانی های عالی و احترام به نظر و خرید مشتری تمامی لوازم ایران، در صدر بهترین های جهان در پشتیبانی مشتریان هستند و بس...!!!>:)

Hotsun

کاربر سایت
Oct 27, 2010
29
حالا چه ارروری میده ؟؟؟
آقا من یه سری تریلر ازش دیدم واقعا خیلی خوب کار کردن .. موتورش چیه این بازی
با Wintermute ساخته شده ;)

Hotsun

کاربر سایت
Oct 27, 2010
29
گرافیکش فوق العادست از کجا می شه این موتور رو گیر آورد از یونیتی ساده تره؟
اشتباه نشه,انجین ساخت بازی فقط یک ابزاره و نمیشه گفت گرافیک بالاش صرفاً به خاطر انجینشه,برای مثال شما ممکنه با نرم افزار Gimp که در سطح متوسط هست طراحی انجام بدین که از خیلی Photoshopکارهای حرفه ای هم بر نیاد.
با یونیتی هم نمیشه مقایسه کرد چون این انجین بیشتر برای ادونچر استفاده میشه ولی یونیتی اینطور نیست پس 2 چیز کاملاً متفاوت هستند,تو اینترنت هم سرچ بزنید میتونید به راحتی پیداش کنید.

دوستان بازي قشنگي هست؟؟؟؟؟ اينو بگيرم يا سياوش رو؟؟ سياوش چه طوره؟؟؟ گرشاسب چي؟
این 3 تا که گفتی هر 3تاشون سرتاپا فرق هستن :d
قتل در کوچه های طهران سبک ادونچر هست که یه جورایی همون ماجرایی خودمونه و از نمونه های خارجیش میشه به Syberia و Black mirror اشاره کرد.
سیاوش مثل دیابلو و Torchlight هست که تا وقتی که Torchlight 2 اومده(تازه اومده)به نظرم سیاوش خیلی حال نخواهد داد,البته به عنوان بازی ایرانی خوبه.
گرشاسپ هم سوم شخص اکشن شمشیر زنیه,حالا بستگی به خودت داره ولی من که به ادونچر بازا قتل رو توصیه میکنم ;)

ir-dl

کاربر سایت
Oct 28, 2011
743
نام
علیرضا
منظورم اين كه اين سياوش گرشاسب و سياوش از نظر گرفيك و گيم پلي چطورن؟ چون مي گفتن گرشاسب خيلي بيخوده

ir-dl

کاربر سایت
Oct 28, 2011
743
نام
علیرضا
دوستان من يه جاي بازي گير كردم.
اون جايي كه مي ري تو قلعهي شترخوان . من با نايلون مو ها رو بر مي دارم بعد آهن رو هم بر مي دارم. تو دفترچه راهنما نوشته بايد زمين رو بكني. بيل رو از كجا بيارم؟

---------- نوشته در 01:03 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 01:02 PM ارسال شده بود ----------

اون جايي كه مي ري تو قلعهي شترخوان . من با نايلون مو ها رو بر مي دارم بعد آهن رو هم بر مي دارم. تو دفترچه راهنما نوشته بايد زمين رو بكني. بيل رو از كجا بيارم؟

ebiblog

کاربر سایت
Apr 16, 2012
88
نام
محمد قمیشی
امروز من این بازی رو اورجینال خرید نکاتی بگم واسه دوستانی که می خوان خریداری کنن
1.بازی در حد تبلیغاتی که روش می شه نیست و من بعضا تریلر هایی دیده بودم که اصلا به بازی نمی خورد
2.من در کل از بازی خوشم اومد چون من رو یاد بازی سایبریا می اندازه تقریبا می شه گفت طرفدارای سایبریا مطمئنا با این بازی راضی می شن
3.امیدوارم تو نسخه های بعدی تو گرافیک شخصیت ها و صدا گذاری کمی بهتر کار کنند اما در حالت کلی بازی عالیه و بخوبی فضای جنایی رو براتون می سازه و جاداره از گروه سازندش تشکر کنم با ابتکاری که در قرار دادن مجله ها و عکس های جالب در بازی از خودشون نشون دادن ..! با این قیمت مناسب (4000) تومان به نظر من حتما یکبار بازی رو بخرید و امتحان کنید نه برای اینکه دنبال بازی عالی باشید بلکه در درجه اول دنبال حمایت از ساخته های دوستان خوب ایرانیمون باشیم

Hotsun

کاربر سایت
Oct 27, 2010
29
منظورم اين كه اين سياوش گرشاسب و سياوش از نظر گرفيك و گيم پلي چطورن؟ چون مي گفتن گرشاسب خيلي بيخوده
ببین به نظر من اگر گرشاسپ که نمونه بهترش God of war هست مثلاً تونسته 10 درصدش رو در بیاره,سیاوش تونسته 30 درصد Torchlight 2 رو در بیاره,قتل در کوچه های طهران تونسته حداقل 60 درصد Syberia یا Black mirror رو در بیاره که در مقایسه با نمونه های بین المللیشون تا الان قتل بهتر بوده ولی در کل بین گرشاسپ و سیاوش از نظر گرافیک فکر میکنم چون دوربین سیاوش نسبت به محیط دورتره به نظر گرافیک و کیفیت تکسچرهاش بالاتر میاد.

باید طناب رو با چون و آهن یکی کنی تا بیل درست بشه ;)
هنوز اولشی تا الان کلی مکان روی نقشه برای من اومده هنوز هم تمومش نکردم,در ضمن خیلیاشون یا شایدم همشون نمای شب هم دارن وقتی شب میشه خیلی جالب میشه >:d

ir-dl

کاربر سایت
Oct 28, 2011
743
نام
علیرضا
خب بازي رو تموم كردم. بازيش ارزش خريد داشت. آخر بازي جالب بود. يه ٢٣ تا سوال مي ده كه بايد جواب بدي. بازي دو تا پايان داره. من يه پايانش رو رفتم اينجوري بود:
اون رييس اون بروجري رو مي كشت و بعد از اين كه مي به اداره مي رفتيم رييس ما رو دستگير مي كرد. چه طور ي مي شه اينجوري نشه؟؟؟؟؟؟
در كل مكان هاي جالبي داشت. شخصيت هاي بازي خيلي بد طراحي شده بودن.در كل اگه به جاي نسخه ي دو بعدي نسخه ي سه بعدي رو شخصيت هاش رو قشنگ مي كردن و يه كم بازي رو طولاني مي كردن.راستي نسخه ي دوبعدي چه طوريه؟؟گربه ي قجري هم خريداري كردم.

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر